D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Jestem dumny z Polaków, że nie daliśmy Ukrainie.
0
Jakim dnem jesteśmy xDDD
1
Taka Albania dostaje 12 xDDDD
3
Niemcom dali xDDDD
0
Co oni z tą Ukrainą?
3
Bracia pierdolec powinni dmuchać w puzon.
0
Te Niemcy to melodia podobna do Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała
5
ale nas przekręcili, chyba sędziowie z Realu Madryt...
7
ale tragiczny moment wycieli xD
1
Polska GUUUUUUUROM!!!
1
@michaleu i Ty się nazywasz Polakiem?
2
San Marino się rozbrykało, już futbol zaczęli przejmować, to jeszcze Eurowizji im się zachciało.
1
@FcPortoFan1999 jutro na Krymie.
3
Nie wiem o co chodzi, ale buja.
1
Ta ma jakieś halucynacje...
0
A gdzie Cristiano Ronaldo?
0
siostra naszej @jowita
3
Ta kolońska i szlugi. Z Tobą lipiec był długi
2
Czy taki strój na chrzciny jest ok?
1
MILF- MAN I LOVE FLICK
0
@MesQueUnClub96 o tej to ja 0,7 będę robił.
0
Najważniejsze żeby Niemiec nie wygrał.
2
Finlandia i Lordi to GOAT występ.
3
Mekambe z Holandii.
1
Islandia na Sylwestra z Dwójką może wpaść, jak Maryli nie uda się odmrozić.
5
Shakira z TEMU.
1
@Kgorecki2500 to jest złoty przycisk w Mam Talent
1
@Walker dajemy konkurencji szansę.
1
@Kgorecki2500 ebac kapusi.
5
Coffee for everybody!