8

Jestem dumny z Polaków, że nie daliśmy Ukrainie.

0

Jakim dnem jesteśmy xDDD

1

Taka Albania dostaje 12 xDDDD

3

Niemcom dali xDDDD

0

Co oni z tą Ukrainą?

3

Bracia pierdolec powinni dmuchać w puzon.

0

Te Niemcy to melodia podobna do Ronnie Ferrari - Ona by tak chciała

5

ale nas przekręcili, chyba sędziowie z Realu Madryt...

7

ale tragiczny moment wycieli xD

1

Polska GUUUUUUUROM!!!

1

@michaleu i Ty się nazywasz Polakiem?

2

San Marino się rozbrykało, już futbol zaczęli przejmować, to jeszcze Eurowizji im się zachciało.

1

@FcPortoFan1999 jutro na Krymie.

3

Nie wiem o co chodzi, ale buja.

1

Ta ma jakieś halucynacje...

0

A gdzie Cristiano Ronaldo?

0

siostra naszej @jowita

3

Ta kolońska i szlugi. Z Tobą lipiec był długi

2

Czy taki strój na chrzciny jest ok?

1

MILF- MAN I LOVE FLICK

0

@MesQueUnClub96 o tej to ja 0,7 będę robił.

0

Najważniejsze żeby Niemiec nie wygrał.

2

Finlandia i Lordi to GOAT występ.

3

Mekambe z Holandii.

1

Islandia na Sylwestra z Dwójką może wpaść, jak Maryli nie uda się odmrozić.

5

Shakira z TEMU.

1

@Kgorecki2500 to jest złoty przycisk w Mam Talent

1

@Walker dajemy konkurencji szansę.

1

@Kgorecki2500 ebac kapusi.

5

Coffee for everybody!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?