D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Islandia na Sylwestra z Dwójką może wpaść, jak Maryli nie uda się odmrozić.
5
Shakira z TEMU.
1
@Kgorecki2500 to jest złoty przycisk w Mam Talent
1
@Walker dajemy konkurencji szansę.
1
@Kgorecki2500 ebac kapusi.
5
Coffee for everybody!
5
No dobra, to trzeba stać się ekspertem od Eurowizji dziś.
0
@HarveySpecter według jakich sondaży? Bukmacherzy nie dają jej żadnych szans, kurs na Polskę to 200, a Szwecja 1.9 (Superbet)
2
ło panie, co tu się stanęło...
5
@RoberDzik ruskie boty opłacone, więc nic dziwnego.
1
@La Pulgaa wygrają wszystko jak po przyjściu Mbappe.
36
Karny dla Realu Madryt.
17
@MesQueUnClub96 zrozumieliśmy już, że wolisz męski głos.
0
@gumaz nie ma przypadków, są tylko znaki.
2
@michal26 bardzo prawdopodobne wyniki.
7
@PatrychoO wybitni ludzie są w Platformie xD
0
@pax według chatu GPT miał program w TVP za czasów Kurskiego.
https://zapodaj.net/plik-sIaVQEfHcJ
Przed wyborami w 2023 został zdjęty z anteny
https://kultura.onet.pl/wiadomosci/znikniecie-sensacji-xx-wieku-z-tvp-w-dniu-startu-woloszanskiego-w-wyborach/0b052zk
7
On robi te spoty, jakby chciał zostać wójtem w tej Kąkolewnicy.
8
@Lionel_Messi10 jest fanem piwko nie można?
1
@Sulimo zdrowia dla siostry ;)
11
@Eklerek ulice Francji mu się podobały?
2
@GeneralXavi niestety, Polska jest już przegrana.
Tam wszyscy są w jednej mafii, kto rządzi to sobie wszystko bierze i ma w dupie trzymanie się prawa i jakiejkolwiek godności.
1
@NeroTFP1 Where Georg Grozer?
1
@Mankind ale jak to, Bartoszewicz mówił, że pod domem mu listy zostawiali?
8
My nic o tym nie wiedzieliśmy, ale całą tablice na x sobie tym zawaliliśmy...
11
@arasz1819 post o Mentzenie, Arasz już w komentarzach jest.
Pięknie Cię wyszkolili, wczoraj tak szybko nie komentowałeś nowości o TrzaskuNasku.
12
Jak wujek Wiesiek na weselu xDD
0
Eric Garcia a zagram na każdej pozycji i zagram świetnie a co?
3
Człowiek z dżungli wyjdzie, ale Espanyol nigdy.
0
Dziś otwierany szanpan w domu Alexa Ciemnego.