D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziś otwierany szanpan w domu Alexa Ciemnego.
2
@Luciano99 już grzeje klawiature :D
11
Uwielbiam jak Święcicki krzyczy Lamine Yamal, nikt tego piękniej nie wymawia.
5
No i to jest cały Messi.
0
ale to bydło z Espanyolu...
9
Hejter mówi, że hejterzy są źli xDD
4
@Starrk Z pierwszego weszło 10 i z drugiego 10.
Cytując Ciebie, nie znasz się a się wypowiadasz.
0
@Starrk przecież dziś są w półfinale, więc mogą być.
2
Oby dziś koniec challenge'u xD
6
@Kgorecki2500 ona do jakiejś Kobiety, która pochwaliła się zarobionymi pieniędzmi napisała, że onlyfans to nie praca.
Naprawdę mam nadzieję, że ona jest po raz ostatni w sejmie.
20
@barcelonaLM no i sprawa zamknięta, ktoś się podszył i chj, co nam zrobicie.
1
@Luciano99 wygrany oczywiście.
1
Lewandowski to słaby napastnik - Alex ciemny
10
@Kgorecki2500 żyjemy w takim kraju, że takie coś i tak nie będzie miało żadnych konsekwencji.
1
@Pedri16Future ja widziałem jeszcze Jakubiaka baner, blisko mojego bloku.
15
Chciałbym spotkać tego GOATA :)
1
@Klejnot_Nilu jakieś dowody na te przekręty?
Tyle lat atakują tego Stanowskiego i nic z tego nie wynikło.
3
@Astad wiadomo, że bliżej mu do prawej strony(i to przecież nic złego).
Śmieszą mnie zawsze komentarze, że on wspiera PiS, bo dostaje/dostawał od nich kasę.
A prawda taka, ze sam sobie wyrobił taką pozycję, że może po prostu gadać co chce.
4
@Borneo każdy polityk, który nie zgadza się z rządem to ruski agent, wiadomo.
4
Wiedzieliście o tym?
0
@MessiSuarezNeymar jak zwykle, zależy kogo zapytasz, pewnie są ludzie w Warszawie co powiedzą, że Trzaskowski super
7
@DeXt3rVeB moje podejście jest takie, że jak ktoś poprosi to ustępuje (chyba, że widzę że ktoś po chamsku już nad tobą stoi.)
bo nie mam zamiaru uszczęśliwić na siłę ludzi + często też zmęczony wracam i stać przez kolejne 30 minut, mi się nie uśmiecha.
2
@lucca87 nie oglądam Eapanyolu, ale na Sofie wychodzi, że coś tam broni, bramkarz rzadko takie oceny ma.
https://zapodaj.net/plik-k72lX5YQGd
A za cały sezon jest w top 10 w La lidze
https://zapodaj.net/plik-FFJT8wZqud
Ps. Też wiadomo, że łatwiej być bramkarzem w Espanyolu niż w Barcelonie, bo masz masę sytuacji do bronienie a u nas czasem jedna interwencja na mecz.
0
Wczoraj z powodu Eurowizji, włączyłem jeszcze raz Rafała i poziom żenady mi wywaliło, ten występ to poziom dożynek w gminie Krzanowice.
9
@Commando prawda + masa jakiś głupich wypowiedzi typu: jak nie masz mieszkania to po prostu sobie kup, ale tak ogólnie to wydaje się sympatyczny.
14
@Ojciec5tkidzieci tak wszyscy"współczują" temu Jerzemu a wyciągają na niego wszystko do mediów, nawet że miał problemy alkoholowe.
Piękne granie na ludzkich uczuciach polityków, że my się martwimy o takich ludzi.
20
@Szmulek bo alternatywa to Tusk u pełnej władzy, cudowne wybory mamy.
0
@Aragorn33 jak na dół zejdziesz.
2
@norbi77 ić stond hejterze...
0
Polska GUUUUUUUROM!