0

Dziś otwierany szanpan w domu Alexa Ciemnego.

2

@Luciano99 już grzeje klawiature :D

11

Uwielbiam jak Święcicki krzyczy Lamine Yamal, nikt tego piękniej nie wymawia.

5

No i to jest cały Messi.

0

ale to bydło z Espanyolu...

9

Hejter mówi, że hejterzy są źli xDD


4

@Starrk Z pierwszego weszło 10 i z drugiego 10.

Cytując Ciebie, nie znasz się a się wypowiadasz.

0

@Starrk przecież dziś są w półfinale, więc mogą być.

2

Oby dziś koniec challenge'u xD

6

@Kgorecki2500 ona do jakiejś Kobiety, która pochwaliła się zarobionymi pieniędzmi napisała, że onlyfans to nie praca.
Naprawdę mam nadzieję, że ona jest po raz ostatni w sejmie.

20

@barcelonaLM no i sprawa zamknięta, ktoś się podszył i chj, co nam zrobicie.

1

@Luciano99 wygrany oczywiście.

1

Lewandowski to słaby napastnik - Alex ciemny

10

@Kgorecki2500 żyjemy w takim kraju, że takie coś i tak nie będzie miało żadnych konsekwencji.

1

@Pedri16Future ja widziałem jeszcze Jakubiaka baner, blisko mojego bloku.

15

Chciałbym spotkać tego GOATA :)

1

@Klejnot_Nilu jakieś dowody na te przekręty?
Tyle lat atakują tego Stanowskiego i nic z tego nie wynikło.

3

@Astad wiadomo, że bliżej mu do prawej strony(i to przecież nic złego).

Śmieszą mnie zawsze komentarze, że on wspiera PiS, bo dostaje/dostawał od nich kasę.
A prawda taka, ze sam sobie wyrobił taką pozycję, że może po prostu gadać co chce.

4

@Borneo każdy polityk, który nie zgadza się z rządem to ruski agent, wiadomo.

4

Wiedzieliście o tym?

0

@MessiSuarezNeymar jak zwykle, zależy kogo zapytasz, pewnie są ludzie w Warszawie co powiedzą, że Trzaskowski super

7

@DeXt3rVeB moje podejście jest takie, że jak ktoś poprosi to ustępuje (chyba, że widzę że ktoś po chamsku już nad tobą stoi.)
bo nie mam zamiaru uszczęśliwić na siłę ludzi + często też zmęczony wracam i stać przez kolejne 30 minut, mi się nie uśmiecha.

2

@lucca87 nie oglądam Eapanyolu, ale na Sofie wychodzi, że coś tam broni, bramkarz rzadko takie oceny ma.

https://zapodaj.net/plik-k72lX5YQGd

A za cały sezon jest w top 10 w La lidze
https://zapodaj.net/plik-FFJT8wZqud

Ps. Też wiadomo, że łatwiej być bramkarzem w Espanyolu niż w Barcelonie, bo masz masę sytuacji do bronienie a u nas czasem jedna interwencja na mecz.

0

Wczoraj z powodu Eurowizji, włączyłem jeszcze raz Rafała i poziom żenady mi wywaliło, ten występ to poziom dożynek w gminie Krzanowice.

9

@Commando prawda + masa jakiś głupich wypowiedzi typu: jak nie masz mieszkania to po prostu sobie kup, ale tak ogólnie to wydaje się sympatyczny.

14

@Ojciec5tkidzieci tak wszyscy"współczują" temu Jerzemu a wyciągają na niego wszystko do mediów, nawet że miał problemy alkoholowe.
Piękne granie na ludzkich uczuciach polityków, że my się martwimy o takich ludzi.

20

@Szmulek bo alternatywa to Tusk u pełnej władzy, cudowne wybory mamy.

0

@Aragorn33 jak na dół zejdziesz.

2

@norbi77 ić stond hejterze...

0

Polska GUUUUUUUROM!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?