6

Nasz Śmieszek, jeden z moich ulubionych piłkarzy, nie da się go nie lubić :)

9

Ja na to nie wpadłem, jednak te studia dziennikarskie czegoś uczą...

14

Munir to się nadaje do Izolatora Boguchwała...

14

"Tamten odruchowo machnął ręką, trafił go, ten przyaktorzył..."

10

On kończył podstawówkę a nie Geografie

26

Jak on obliczyl ze Samper zagral najwięcej? xDDD

6

Jest 3 w nocy, nie myślałem, że ktoś mnie jeszce rozsmieszy xD

1

No i pękło łyko Fellainiemu

1

Cillessen powinien grać początek sezonu, trenuje od początku robi co może aby grać więcej i powinien dostać szansę, mamy 2 bramkarzy na podobnym poziomie.

6

Turan mnie strasznie irytuje dziś...

1

Ale ładnie Paco go porobił, ale Romero tez świetnie to wyjął

0

To chyba tylko Douglas w tej imprezie nie pogra, chyba ze wejdzie za Cillesena później.

23

50 sekund, Vermaelen nadal caly

1

Busquets nie kreatywny? xDDDD
Gdy ma swój dzień to jest po prostu geniuszem,

0

Valverde to nie Lucho, on woli wychowankow

0

Nie wiem po czym to stwierdzasz, Pogba który wymienia w United srednio 71 podania na mecz, nie pasowalbym do naszego stylu? Pilkarz, ktory ma drybling i kluczowe podania, nie pasowałby?

0

Verratti tez miał być, ja uwazam że Klopp go nie puści, ale zobaczymy. Co nie zmienia jednak faktu ze wolałbym Pogbe.

7

Pogba 100mln, zamiast kupować Gomesow, Turanow trzeba było sypnac raz a porządnie i byśmy mieli kocura w środku pola.

10

Rakitic to statysta, jest bo jedenastu musi wyjść, poda do tyłu czy w bok, zero kreatywności, 2 mecze i wyglada najgorzej ze wszystkich pomocników co grali.
Alenia super, ma te DNA, będą z niego ludzie.

0

Co ten sędzia? Po wojaki ewidentnie xD

1

Latający Holender

1

Az fajnie patrzeć na takiego Messiego, ktory jest wypoczęty. Wróci precyzja i będzie kosmos.

2

Leo strzal jeszcze wakacyjny

0

Kozak te stroje!

2

oj Samuel Samuel, tylko Ci jedno w głowie :D
Taki Niemiecki serial, jakieś Przygody Dzikich Pielęgniareczek czy jakoś tak xD

1

ja to zobaczę jeszcze, Barce na pewno obejrzę, później Arrow dokończę 4 sezon i jak mi się spać nie będzie chciało to obejrzę sobie City z Realem, zobaczę co tam Pep z nimi zrobił.

0

ta kupimy Verrattiego, NA pewno będzie chciał odejść jak dostanie podwyżkę i jeszcze Szefu mu taką gwiazdę ściągnie do drużyny.

1

Ja tylko Barcelona, później muszę serial dokończyć jeszcze :p

0

gwiazda z rodziny gałęziowatych

0

nie potrzebują pieniędzy, zarabiają dużo, nie mają dużych kominów płacowych, noża na gardle nie mają, jeśli Klopp nie chce go oddawać to go nie oddadzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?