D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nasz Śmieszek, jeden z moich ulubionych piłkarzy, nie da się go nie lubić :)
9
Ja na to nie wpadłem, jednak te studia dziennikarskie czegoś uczą...
14
Munir to się nadaje do Izolatora Boguchwała...
14
"Tamten odruchowo machnął ręką, trafił go, ten przyaktorzył..."
10
On kończył podstawówkę a nie Geografie
26
Jak on obliczyl ze Samper zagral najwięcej? xDDD
6
Jest 3 w nocy, nie myślałem, że ktoś mnie jeszce rozsmieszy xD
1
No i pękło łyko Fellainiemu
1
Cillessen powinien grać początek sezonu, trenuje od początku robi co może aby grać więcej i powinien dostać szansę, mamy 2 bramkarzy na podobnym poziomie.
6
Turan mnie strasznie irytuje dziś...
1
Ale ładnie Paco go porobił, ale Romero tez świetnie to wyjął
0
To chyba tylko Douglas w tej imprezie nie pogra, chyba ze wejdzie za Cillesena później.
23
50 sekund, Vermaelen nadal caly
1
Busquets nie kreatywny? xDDDD
Gdy ma swój dzień to jest po prostu geniuszem,
0
Valverde to nie Lucho, on woli wychowankow
0
Nie wiem po czym to stwierdzasz, Pogba który wymienia w United srednio 71 podania na mecz, nie pasowalbym do naszego stylu? Pilkarz, ktory ma drybling i kluczowe podania, nie pasowałby?
0
Verratti tez miał być, ja uwazam że Klopp go nie puści, ale zobaczymy. Co nie zmienia jednak faktu ze wolałbym Pogbe.
7
Pogba 100mln, zamiast kupować Gomesow, Turanow trzeba było sypnac raz a porządnie i byśmy mieli kocura w środku pola.
10
Rakitic to statysta, jest bo jedenastu musi wyjść, poda do tyłu czy w bok, zero kreatywności, 2 mecze i wyglada najgorzej ze wszystkich pomocników co grali.
Alenia super, ma te DNA, będą z niego ludzie.
0
Co ten sędzia? Po wojaki ewidentnie xD
1
Latający Holender
1
Az fajnie patrzeć na takiego Messiego, ktory jest wypoczęty. Wróci precyzja i będzie kosmos.
2
Leo strzal jeszcze wakacyjny
0
Kozak te stroje!
2
oj Samuel Samuel, tylko Ci jedno w głowie :D
Taki Niemiecki serial, jakieś Przygody Dzikich Pielęgniareczek czy jakoś tak xD
1
ja to zobaczę jeszcze, Barce na pewno obejrzę, później Arrow dokończę 4 sezon i jak mi się spać nie będzie chciało to obejrzę sobie City z Realem, zobaczę co tam Pep z nimi zrobił.
0
ta kupimy Verrattiego, NA pewno będzie chciał odejść jak dostanie podwyżkę i jeszcze Szefu mu taką gwiazdę ściągnie do drużyny.
1
Ja tylko Barcelona, później muszę serial dokończyć jeszcze :p
0
gwiazda z rodziny gałęziowatych
0
nie potrzebują pieniędzy, zarabiają dużo, nie mają dużych kominów płacowych, noża na gardle nie mają, jeśli Klopp nie chce go oddawać to go nie oddadzą