0

gwiazda z rodziny gałęziowatych

0

nie potrzebują pieniędzy, zarabiają dużo, nie mają dużych kominów płacowych, noża na gardle nie mają, jeśli Klopp nie chce go oddawać to go nie oddadzą

1

a o której mecz i na jakim kanale? xD

To już naprawdę trzeba być ograniczonym, tym bardziej że jak byk na głównym pasku jest godzina i nawet kanał. Albo prze 2 sezony lecą mecze na Eleven a oni się pytają na jakim kanale...

44

Pytajcie go, ja tu tylko kasę liczę.

0

Nie bylo Kloppa, ktory ma wieksze ambicje i jest on upartym trenerem, ktory twardo stoi przy swoim.

3

Nie chce martwić tych, którzy chcą Coutinho, ale Liverpool go nie puści, chyba że pobijemy rekord transferowy, dla Kloppa to kluczowy zawodnik wokół którego będzie budował skład, nie odda go nam od tak.

A rozbijanie banku na Coutinho ma sens? Czy to zawodnik top1 na swojej pozycji , że jest az tak konieczny za wszelką cenę?

6

Jak ucierpi? Jeśli Roberto okaże się lepszy to nie ucierpi.

2

W takiej polskiej lidze czy z ekipami typu Astana liczą się przede wszystkim szybcy zawodnicy, Czemu taka Legia nie sprowadzi sobie takich szybkich murzynów.
Astana nic wielkiego nie grala, ale miała tych 2 szybkich murzynów (jeden na dodatek bardzo silny) i tym ten mecz wygrała.
A u nas Hamalainen co rusza się jak wóz z węglem, ani to szybkie ani nie ma techniki, Kucharczyk niby szybki, ale na tle tamtych to wyglądał jak polonez przy Ferrari.

1

No w sumie tak, ale ja zawsze musze się chwilę zastanowić, aby to wszystko złożyć do kupy :D

5

Ja to zawsze nie lubię jak mecz jest np. o 1 i zawsze nie wiem, czy to dziś czy jutro ten mecz

0

Z tego co widzę to i tam były takie same komentarze, więc czego się tu czepiasz? Po Messim jechali, to czemu Neymara ma to omijać?
Dla tego klubu nawet 1/10 nie zrobił to co Messi.

1

Jeśli chcę odejść, bo pewnie jak zobaczy ile ma 0 w kontrakcie to się nie zawaha, to żeby zarzad zrobił wszystko aby zbić trochę cenę, ale dołączyć Verrattiego. Chociaż marne szansę że PSG na to pójdzie
Jak ma tą ofertę, to juz niech przestanie
z siebie robić jakiegoś Pana Świata i czekać az wszyscy będą go na kolanach prosić a ten okaże łaskę i zostanie, tylko albo przyjmuje albo nie, na co tu czekać...

0

najlepsza wersja? Kiedy on miał tą najlepszą wersję? W Valencii zagrał 1 mecz dobry na kolejnych 5 słabych. Nigdy nie utrzymywał poziomu.

0

Coutinho był wystawiany z tyłu? No raczej nie przez cały sezon praktycznie na LS, za sobą miał Cana, Hendersona i Wijnalduma, to była trójka pomocników.

1

najbardziej się boję, że będzie właśnie wystawiany na pozycji rozgrywającego, gdzie będzie marnował swój potencjał

0

wątpię, że Valverde przejdzie na inną taktykę, będzie grał 4-3-3

1

Coutinho fajnie pięknie, ale to piłkarz na pozycje Iniesty, który jeszcze pogra z 2 sezonu na poziomie wyższym niż Brazylijczyk.
Nie wiem jaki ma plan Valverde na niego, chyba ze z Iniesty już chcę zrobić emeryta.

51

No co, każdy ma prawo do swojej opinii, milion innych pilkarzy powie, ze Messi najlpeszy.
Dla mnie jest najlepszy i to najważniejsze.

0

coś źle liczyłeś, kurs był 4816 na to że w I połowie nie padnie bramka, aż specjalnie sprawdziłem.

56

Wystarczyło obstawic we wszystkich meczach Ekstraklasy 0:0 do przerwy i juz bym siedział w samolocie na Malediwy...Albo bym sobie kupił Neymara

0

To akurat prawda, ale taki Verratti 45mln wartość, przecież szejk by umarł ze śmiechu

0

Na Transfermarkt wiele cen jest zanizonych.

0

Sezon mial genialny, najlepszy LO w lidze. Występy w LM też swietne, zobaczymy czy zdoła to utrzymać w innej lidze.

0

No to wiadomo i dzięki temu że strona tak wygląda, to chce się tu wchodzić, bo jakbym mial siedzieć na takiej stronie jak notatnik, to bym wolał czasu nie marnować.

0

Ta strona jest fatastyczna, częściej tu wchodzę niz na FB, u mnie to z 2 osoby na krzyz kibicują Barcelonie albo typowi Janusze co niby kibicują a oprocz Messiego nikogo nie znają i pojęcie o piłce mają zerowe.
Można pogadać o wszystkim, często wszyscy odmienne zdania mamy, ale i tak lubię wchodzić z wami w dyskusję, nie znam was osobiście, ale niektórych użytkowników naprawdę lubię, nawet tych trolli, bo humor poprawiają xD

Ps.Kiedyś trzeba jakiś zlot zrobić.

0

To chyba coś źle czytasz, przytocz wypowiedz i autora, ktory mówi zeby nie sprowadzać klasowego pomocnika. Chyba ze uwazasz ze Paulinho to klasowy pomocnik...

5

Martial jest kozakiem, brakuje mu regularnosci, ale ma wszystko aby być świetnym pilkarzem.

21

Mamy Sampera, Alenie, ktorych trzeba ogrywać a przyjdzie Paulinho, ktory naszej pomocy nie wzniesie na wyższym poziom a będzie blokował im miejsce.

0

Nie chce się czepiac, ale z 2 strony juz o tym są tu zawalone. Kazdy komentarz pod twoim jest o tym ;)

1

A jutro i tak nadal gazety będą swoje pisać, bo się okaże że Neymarowi się przyśnily pieniądze w PSG i zmienił zdanie i odchodzi na 80%...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?