D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
też się dołączam do pytania, skończył się Prison Break, 13 powodów też wieczorem kończę i miałem się właśnie zabrać za Narcos
34
za 4 miesiące będzie miał przydomek wuefista :D
0
polecam, jeśli Cię wciągnie to gra na długie miesiące.
1
są aktualizację składów, teraz nawet codzienny chyba, wczoraj pobrałem to już Bernardo Silva w City itp. A zmian jakoś dużo nie ma.
0
chyba, że Jacob tym razem ucieknie z więzienia
0
Napisy już są do Prison Break, miłego oglądania ;)
http://filiser.pl/serial/skazany-na-smierc/s05e09/behind-the-eyes/25888
2
trochę racji jest, ale jakby 5 odcinków płynęli statkiem to by były komentarze, że akcja wolno się toczy i jest nudne.
Zrobili taki szybki sezon dla fanów, którzy czuli niedosyt po ostatnim sezonie i moim zdaniem wyszło, parę takich rzeczy jest nierealistycznych, ale przecież to film
2
uważam, że to mniejsze ryzyko niż Gomes, dużo mniejsze a z tych realnych transferów, to chyba zawodnik najlepszy na tą pozycję.
0
http://filiser.pl/serial/skazany-na-smierc/s05e08/progeny/25353
proszę;)
0
mi działa, nawet oglądam poprzedni odcinek
0
myślę, że będzie tylko pewnie za jakieś 2 lata minimum, bo zanim scenariusz napiszą + realizacja to trochę to potrwa, szkoda że po 7 latach wrócili tylko z tak krótkim sezonem.
2
Dziś Prison Break ostatni odcinek, będzie chyba wyjątkowo wcześnie, bo już jest 75% przetłumaczone ;)
0
jak tam klub z 2 ligi za awans to 1, dostaję prawie 200mln to nie ma się co dziwić.
4
dynamika również, ale największą zaletą jest chyba jego inteligencja boiskowa, świetnie się ustawia, zawsze jest pod grą, nie boi się pressingu, świetnie z niego wychodzi, jak ktoś tego nie widzi i twierdzi, że to przypadek, zawodnik jednego sezonu itd. to chyba okulista wzywa.(Oczywiście możecie mieć odmienne zdanie, ale jechać po nim i mówić, że to cienias itd. to trochę zakłamywanie jego gry)
4
no co Ty przecież to zawodnik jednego sezonu, za rok zapomni jak się rozgrywa i przerzuca piłki a za 2 lata będzie uczył się raczkować...
0
w Hiszpanii jest Kroos i długo długo nic, no ale średnie kluby to i średni piłkarze, co w tym dziwnego?
Uwierz mi, że i Messi w obecnym Leicester by miał o połowę gorsze statystki bramek/asyst.
3
nie daj sobie wmawiać, że to taki sam półśrodek jak Gomes, bo Andre to przy Serim nawet nie stał, Portugalczyk żeby mieć takie statystyki jak Seri, to trzeba by było 2 jego sezonu zsumować, a o wyglądzie wizualnym gry nie wspominając, niebo a ziemia jak porusza się Seri a jak Gomes
1
nie mają podstaw, bo on się broni wszystkim co pokazuję na boisku, ale tu jest tak nie znam, nie widziałem go, nazwisko też nie głośnie, to na pewno jakiś kolejny wynalazek.
0
jak kupi to pewnie będzie to kolejny zawodnik ofensywny, którego będziemy na siłę wystawiać na tej pozycji i blokować jego potencjał ofensywny.
Powtarzam to kolejny raz Verratti, Thiago nie do wyciągnięcia a najbliżej ich jest właśnie Seri, nie ustępuję im jakoś bardzo, a gra w dużo słabszym klubie.
0
nie powiedziałbym, że jeden sezon, tamten też miał dobry, nie aż tak, ale grał na wyższym poziomie niż Gomes.
Taka średnia ta liga to czemu tam wszyscy takich statystyk nie mają?
Jest on i Verratti a później długo długo nic, jeśli chodzi o pozycję rozgrywającego. To raczej nie przypadek, tylko jakieś umiejętności ma
10
Gomes nigdy się nie wyróżniał w Valencii, nie robił niczego nadzwyczajnego, ledwo wymieniał 40 podań na mecz, asyst też bardzo mało. Tym bardziej nie rozumiem czemu nasz zarząd się na niego zdecydował, to była porażka bo ani liczbami się nie bronił ani grą.
Seri statystyki na poziomie Verrattiego, Thiago, czyli 2 zawodników co na tą pozycję są wyznacznikiem, pod względem czystej gry też wygląda dobrze, świetnie się porusza, dużo widzi, ma drybling, wszystko co potrzeba w Barcelonie.
Jedyny minus to nazwisko,(jakby nazywał się Verratti to zachwytów by nie było końca, jaki on super)
3
jak to co, nagłe zaćmienie i ahh jaki on super, zawsze w niego wierzyłem itd.
2
Jak mnie irytują takie komentarze, nie mamy w swojej drużynie ani jednego piłkarza o takim profilu a Ci będą gadać, że z nim to tylko Liga Europy..
Coutinho, kolejny ofensywny zawodnik a klasycznego rozgrywającego nadal brak...
2
tak mniej więcej:
-Jesteście w moim Reality Show, kilka słów dla fanów, jak wypadłem?
-Bardzo emocjonalny, wyglądałeś dobrze, myślę że wyglądałeś naprawdę dobrze. Mogło być gorzej, prawda?
-To jest dla fanów...Spodziewałem się owacji.
-Była owacja, była.
-Czekałem na to od 3 i pół miesięcy
-Spodziewałeś się takiej owacji, czy liczyłeś na większą?
- Miałem nadzieję na coś więcej... Aczkolwiek podobało mi się
coś w ten deseń, na pewno coś przegapiłem, ale mistrzem nie jestem, ogólny podgląd rozmowy masz
1
nie ma się co dziwić, Lester już nie powtórzy takiego sukcesu, puchary też odległe, a Mahrez potencjał ma na klub w LM.
0
o kim mowa?
3
Dobrze, że nie jest bramkarzem...
0
Laporte drogi i gdzie dla niego miejsce? Taki zawodnik musi grać a nie na ławce siedzieć a Sanchez z tych minut byłby zadowolony
5
Gdyby teraz Iniesta-Busquets-Xavi, byli w swojej najlepszej formie + do tego MSN, to byśmy mieli drużynę, która by zdominowała wszystko.
Gomes nigdy nie był rozgrywającym i nie będzie, on bardziej pasuję do bezpośredniej piłki a nie do drużyny, która wymienia masę podań, tak samo Rakitić.
0
to było dziwne, ten nieszczęsny Gomes, nigdy nie błyszczał jakoś mocno w Valencii, był jednym z wielu tam, statystyki bardzo słabe w ostatnim sezonie w Valencii, niczym się nie wyróżniał ani dokładnością podań ani ich liczbą, a Seri mózg zespołu, który jest na poziomie Valencii.