D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
bo nie dostał bezpośredniej czerwonej kartki, tylko dwie żółte.
17
Jak Lucho przychodził to tez wiele komentarzy czytałem, że słaby trener, psuje atmosferę, kłóci się z ważnymi postaciami klubu itd.
A okazało się, że po Guardioli i Cruyffie to był nasz najlepszy trener.
Więc, spokojnie z takimi komentarzami...
0
Czyli chyba już pewne kto trenerem, nie ma raczej innej opcji niż Valverde
4
Nie rozumiem jak można być tak szklanym jak Reus, zagra z 2 mecze i kontuzja, teraz podobno na 6 miesięcy szkoda go, bo piłkarz świetny, ale pod względem kontuzji to jakiś fenomen.
0
ten Verratti tu nie pasuję, nie do wyciągnięcia z tego PSG, będzie taka sama telenowela jak z Marquinhosem i Thiago Silvą
0
a ile drużyn wychodzi?
1
i jak myślicie Ernesto już przejmuję gabinet po Lucho czy jakaś niespodzianka będzie i jednak nie zostanie naszym trenerem, trochę dziwne, że aż do poniedziałku czekają, pewnie piłkarz już i tak wiedzą.
4
nigdzie nie napisałem, że mu kibicuje a po za tym nie interesuję mnie jakim jest człowiekiem poza klatką, cenie jago umiejętności nic po za tym
1
jeden chyba z nielicznych w KSW, który by sobie tam poradził.
4
Jak można nazywać to walką, przecież to nie miało nic wspólnego z tym sportem a najlepsze jest to, że oni za takie coś jeszcze pieniądze dostają...
26
Cały Leo, praktycznie sam wygrał finał a jego to nie rusza, woli pogadać z kumplem o jego zdrowiu niż napinac mięśnie
9
Niby chciałem żeby już odszedł z Barcy ale jest mi smutno, że jego już nie będzie.
Lucho dzięki za wszystko, najlepszy wuefista na świecie!
26
Tego Popka i Burneike to by bokser z wagi piorkowej poskladal
0
Messi weź ty się uspokoj, bo już słów mi brakuje
5
Messi:
Pomoc? Rozegranie? A komu to potrzebne?
Kiedy myślę, że już mnie nie zaskoczy to on nadal to robi, nie wiem jak można być tak dobrym przez tyle lat i ciągle robić coś genialnego.
5
Paco to świetny napastnik w każdy innym klubie byłby pewnie kluczową postacią, ma pecha że jest Suarez, ale mam nadzieje, że niedługo to on będzie numer 1
8
Przepraszam Panie Messi, że są ludzie na tym świecie, którzy twierdzą, że nie jesteś najlepszy. Tak kompletnego piłkarza Świat jeszcze nie widział. A ja dziękuję Bogu, że mogę go oglądać.
9
Komentatorzy z Eleven nadal uważają, że Paco to niewypał?!
2
Ta akcja trochę przypominała ta bramkę z Bilbao w Pucharze Króla, tylko wtedy Messi strzelał.
8
Jak można Messiego w ogóle porównywać do kogoś? No jak?!
0
No i jest prawy obrońca na kolejny sezon, nikogo innego nam nie trzeba
1
Rakitic to kawał rozgrywającego, nie wiem czy zagrał dziś inaczej niż w bok i dalej niż na 2metry i po cholerę on biega po skrzydle zamiast cofnąć się do rozegrania?!
1
Strzał mocny i idealnie w okienko, który bramkarz by to wyjął?
9
Co oni pierdziela, że Cillessen zawalił teraz?
0
O cholera...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Co za bydło...
0
Mi to się zdaje, że na prawej obronie to chyba tylko Masip w tym roku nie grał, przez cały rok kombinacja kto ma tam grać.
6
Mascherano wstawaj!
1
Co za oszust z tego Siemaszki, powinni mu dać kilka meczów kary to może by się nauczył czegoś... Żenada, to ma być Fair Play?