1

bo nie dostał bezpośredniej czerwonej kartki, tylko dwie żółte.

17

Jak Lucho przychodził to tez wiele komentarzy czytałem, że słaby trener, psuje atmosferę, kłóci się z ważnymi postaciami klubu itd.

A okazało się, że po Guardioli i Cruyffie to był nasz najlepszy trener.
Więc, spokojnie z takimi komentarzami...

0

Czyli chyba już pewne kto trenerem, nie ma raczej innej opcji niż Valverde

4

Nie rozumiem jak można być tak szklanym jak Reus, zagra z 2 mecze i kontuzja, teraz podobno na 6 miesięcy szkoda go, bo piłkarz świetny, ale pod względem kontuzji to jakiś fenomen.

0

ten Verratti tu nie pasuję, nie do wyciągnięcia z tego PSG, będzie taka sama telenowela jak z Marquinhosem i Thiago Silvą

0

a ile drużyn wychodzi?

1

i jak myślicie Ernesto już przejmuję gabinet po Lucho czy jakaś niespodzianka będzie i jednak nie zostanie naszym trenerem, trochę dziwne, że aż do poniedziałku czekają, pewnie piłkarz już i tak wiedzą.

4

nigdzie nie napisałem, że mu kibicuje a po za tym nie interesuję mnie jakim jest człowiekiem poza klatką, cenie jago umiejętności nic po za tym

1

jeden chyba z nielicznych w KSW, który by sobie tam poradził.

4

Jak można nazywać to walką, przecież to nie miało nic wspólnego z tym sportem a najlepsze jest to, że oni za takie coś jeszcze pieniądze dostają...

26

Cały Leo, praktycznie sam wygrał finał a jego to nie rusza, woli pogadać z kumplem o jego zdrowiu niż napinac mięśnie

9

Niby chciałem żeby już odszedł z Barcy ale jest mi smutno, że jego już nie będzie.
Lucho dzięki za wszystko, najlepszy wuefista na świecie!

26

Tego Popka i Burneike to by bokser z wagi piorkowej poskladal

0

Messi weź ty się uspokoj, bo już słów mi brakuje

5

Messi:
Pomoc? Rozegranie? A komu to potrzebne?

Kiedy myślę, że już mnie nie zaskoczy to on nadal to robi, nie wiem jak można być tak dobrym przez tyle lat i ciągle robić coś genialnego.

5

Paco to świetny napastnik w każdy innym klubie byłby pewnie kluczową postacią, ma pecha że jest Suarez, ale mam nadzieje, że niedługo to on będzie numer 1

8

Przepraszam Panie Messi, że są ludzie na tym świecie, którzy twierdzą, że nie jesteś najlepszy. Tak kompletnego piłkarza Świat jeszcze nie widział. A ja dziękuję Bogu, że mogę go oglądać.

9

Komentatorzy z Eleven nadal uważają, że Paco to niewypał?!

2

Ta akcja trochę przypominała ta bramkę z Bilbao w Pucharze Króla, tylko wtedy Messi strzelał.

8

Jak można Messiego w ogóle porównywać do kogoś? No jak?!

0

No i jest prawy obrońca na kolejny sezon, nikogo innego nam nie trzeba

1

Rakitic to kawał rozgrywającego, nie wiem czy zagrał dziś inaczej niż w bok i dalej niż na 2metry i po cholerę on biega po skrzydle zamiast cofnąć się do rozegrania?!

1

Strzał mocny i idealnie w okienko, który bramkarz by to wyjął?

9

Co oni pierdziela, że Cillessen zawalił teraz?

0

O cholera...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Co za bydło...

0

Mi to się zdaje, że na prawej obronie to chyba tylko Masip w tym roku nie grał, przez cały rok kombinacja kto ma tam grać.

6

Mascherano wstawaj!

1

Co za oszust z tego Siemaszki, powinni mu dać kilka meczów kary to może by się nauczył czegoś... Żenada, to ma być Fair Play?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?