D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Co oni pierdziela, że Cillessen zawalił teraz?
0
O cholera...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Co za bydło...
0
Mi to się zdaje, że na prawej obronie to chyba tylko Masip w tym roku nie grał, przez cały rok kombinacja kto ma tam grać.
6
Mascherano wstawaj!
1
Co za oszust z tego Siemaszki, powinni mu dać kilka meczów kary to może by się nauczył czegoś... Żenada, to ma być Fair Play?
1
I co by nam to dało? Byłaby to kompromitacja z naszej strony i nic fajnego w tym by nie było...
1
Czyli kolejny sezon Prison Break już znany, Michael Scofield będzie wyciągał sławnego piłkarza z więzienia :p
2
http://filiser.tv/serial/skazany-na-smierc/1065
I tak jak kolega mówi, musisz obejrzeć od początku, bo inaczej nie będziesz wiedzieć o co chodzi.
4
jak może być gorszy jak mają zupełnie inne rolę na boisku, chyba tego nie rozumiesz za bardzo, bo jak można porównywać klasyczną "10" to typowego cofniętego rozgrywającego, no jak?
1
Jeśli uważa, że Verratti jest przereklamowany i jest to poziom Rakiticia a Eriksen poradzilby sobie na pozycji tego bardziej cofniętego pomocnika to chyba za wiele o piłce nie wiesz...
Dwaj piłkarze o zupełnie innych rolach, Eriksen to "10", Verratti to 8 a czasem nawet 6 na boisku i takiego zawodnika nam brakuję w naszej układance.
Verratti 88 Podań na mecz
Eriksen 53 Podania na mecz
To pokazuję jak często Włoch jest pod grą i że zawsze można do niego zagrać piłkę, pokazuję się do gry i od niego wszystko się zaczyna.
Osobiście uważam, że potrzebujemy Eriksena i Verrattiego
0
Znajdziesz na oficjalnej stronie Prison Break na YouTube ;)
0
Podejrzewam, że Jacob dostanie kulkę od T-Baga, Michael będzie miał dowody na prowadzenie tej Otchłani 21 i zostanie uniewinniony i wróci do rodziny. I patrząc po zwiastunie ostatniego odcinka to chyba Whipowi się coś stanie.
A co do kolejnego sezonu, to myślę że będzie, ale zapewne nie w 2 najbliższych latach
0
Serio Bernardo Silva tylko 50mln?
Dla porównania 16 letni Vinicius 45mln*
Pep, będzie miał pake w ataku, na prawe skrzydło mu kogoś takiego brakowało, takiego swojego Messiego będzie miał.
5
Wracaj Przyjacielu jak najszybciej za stery klubu!
0
Laporta jaki był taki był, ale jemu chociaż zależy na tym klubie a te 2 krętacze... Ehh szkoda gadać, mam nadzieje, że się za nich zabiorą, taki ktoś nie może rządzić klubem, psują tylko wizerunek.
1
wiesz jednemu się może jakiś film/serial podobać a innemu nie, krytyk powie, że jest kiepski a dla mnie będzie świetny, oni trochę inaczej oceniają, bo patrzą jak gra aktor czy tekst nie jest prosty itd.
Jak akurat wielkim znawcą nie jestem i tam gdzie krytyk napiszę, że aktorzy grają drewnianie, a teksty kiepskie to mi często się podoba, bo akurat polubię jakiegoś aktora, ze względu na osobę a nie jak gra.
Na przykładzie Szybki i wściekłych czy Prison Break, czytam u krytyków, że to dno itd. A mi się osobiście podoba, bo fajnie nadal oglądać te bandę popaprańców i ich problemy, chociaż wiele realizmu tam niema, ale jakoś to lubię tak po prostu, bo jakoś tak się z nimi zżyłem.
Jakbym przeczytał opinie krytyków i tylko tym się kierował, to nigdy bym tego nie obejrzał.
8
Nie ma co słuchać tych krytyków, wiele razy czytałem o jakimś filmie czy serialu, że słabe, nie warte obejrzenia a koniec końców mi się podobało, jeśli lubisz całą serię to zapewne Ci się spodoba, choćby ze względu na zobaczenia znajomych twarzy, które lubiles
7
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/18739916_1668065786556716_970560326373400649_n.png?oh=e3f26bf0094784b6604c6ed483e19c3c&oe=59A2BE6F
Proszę :D
0
Polska :D Ciekawe czemu?
0
no tak reżyser i scenarzysta, głowiąc się jak odkręcić śmierć Scofielda, wymyślają, że kosztem jego zginie syn, no bardzo mądry pomysł by mieli, wrócili z tą serią, bo chcieli zakończyć to lepiej niż w 4 i jestem pewny, że nie zakończy się na ubytku rodziny a jej połączeniu
3
już 30? :o Masakra jak ten czas szybko leci...
0
jedno jest pewne nikt z głównych postaci nie zginie, bo nie po to odkręcali śmierć Michaela, żeby uśmiercić kogoś innego, więc zakończy się dobrze, tylko ciekawe czy zabiją Jacoba i co z Whipem i T-Bagem.
0
ja to myślę, że ta baba co celował na końcu przejdzie na strone Michaela, bo ta rozmowa z tym drugim była dziwna jak wyszli od Jacoba, że to jakieś prywatne sprawy, że jesteśmy więźniami itd. Bo w zwiastunie kolejnego odcinka, była ona, Michael i syn czyli nikt nie zginął kto był w domu, no ale tak krew jest zastanawiająca.
edit. A może to krew z tego słoika co miał Whip i rzucił w okno, bo tak się przyjrzałem i ona chyba jest z drugiej strony na oknie
3
jeśli ktoś czekał na napisy do Prison Break to już są ;)
6
graliśmy z Gomesem i jakość nie spadliśmy z ligi, nie wiem co wy macie do tego Herrery...
3
Gomes grał z ogórkami i tylko raz miał 50 podań w sezonie na mecz w Benfice a tak to 40 maks, a w tym sezonie 33.
Widać, że nigdy nie oglądałeś jego gry jak twierdzisz, że to poziom niżej od Rakiticia, jeden z najlepszych pomocników w Anglii, ale łatwiej tylko hejtować, bo ma za małe nazwisko...ehh
0
po statystykach i obejrzeniu jego gry na youtube to wygląda świetnie, błyskotliwy, zwinny z dryblingiem, przeciwieństwo Rakiticia i Gomesa
5
no patrzę i co? Takie same jak w Barcelonie, nigdy nie przekroczył 60 podań na mecz w sezonie, najwięcej 57.3 za skutecznością 78%, to te kosmiczne liczby?