D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tam powinny być *długie przerzuty
24
Ja to mam wrażenie, że tu niektórzy oceniają piłkarza po tym jak głośnie nazwisko ma, bo jak zrozumieć hejt na Valverde, że chcę Herrere i pisać, że z takimi transferami to powalczymy o 6 miejsce...
Herrera zjada Rakiticia w rozegraniu, jest zawodnikiem, który jest ciągle pod grą.
Spójrzmy na statystykę podań, gdzie Herrera w UNITED!!! ma średnią podań 70 na mecz przy skuteczności 87% a Rakitić w BARCELONIE!!! 44 ze skutecznością 85%. Długie przeżuty Herrera 3.8 na mecz a Rakitić 2.3 na mecz.
Teraz największa zaleta Rakiticia, gdzie wszyscy mówią, że jest świetny w odbiorze, biega, walczy itd. Rakitić 1.5 odbioru na mecz, Herrera 3.1.
Herrera na tą pozycję to duży lepszy wybór niż Chorwat, biorąc pod uwagę, że tacy zawodnicy jak Thiago czy Verratti są nieosiągalni to chyba jedna z lepszych opcji, kontrakt mu się kończy więc drogi nie będzie.
Więc jakie to osłabienie ja się pytam? To tylko suche statystyki, ale oglądam United i to jest piłkarz na miarę Barcelony.
(Statystyki z Whooscored.com)
PS. Jakbyście to wy kupowali zawodników, to Kante czy Mahrez nigdy by nie dostali szansy w większych klubach.
4
Tielemans za tak śmieszną kwotę przechodzi do Monaco, pewnie jak my byśmy się zgłosili to by krzyknęli 100mln.
Monaco kolejnego kozaka ma.
0
Ceballos kozak, szkoda, że zamknął sobie drogę to Barcy, bo to zawodnik z potencjałem na pierwszy skład, przyjemnie się patrzy na niego(oczywiście chodzi o jego umiejętności)
5
Beka tu, Sanchez jechany, że słaby, robi błędy a teraz piszą, żeby go brać, bo kozak.
Jak niektórzy oceniali go tylko po I połowie to powodzenia z takim podejściem, nawet Pique robi czasem błędy, a ten kolumbijczyk to kozak jakich mało, cały sezon skala nie do przejścia.
2
tak jeździć po świecie to i ja bym mógł i to za cudzą kasę, miał mieć jakieś kontakty a guzik z pętelką z tego mamy
11
on to sobie może mówić, wybór trenera ogłosi Bartomeu ewentualnie Robert a nie Braida, Pogbe też miał załatwić...
1
Griezmann, obecnie lepszy piłkarz.
0
tak, tak a ja jestem Leo Messi, ciekawe co powie 29maja, powie, że jest zszokowany tą informacją
2
za parę lat to za płody będą tyle płacić, świat zwariował, chłopak nic pokazał w profesjonalnej piłce a już taka kasa, narazie tłucze w juniorach a dla mnie to nic specjalnego co on pokazuję, dużo jest takich piłkarzy na świecie.
36
Valverde zawsze taktycznie zjadał Enrique, szczególnie widoczne to było na San Mames, gdzie nie potrafiliśmy wymienić kilku podań a najwięcej kontaktów z piłką miał Ter Stegen a nie pomocnicy.
Podoba mi się jego styl, bliski tego co prezentuję Barcelona, ale czasem ważniejszy jest charakter i to czy będziesz potrafił przekonać piłkarzy do swojej filozofii a jak wiadomo piłkarze Barcelony muszą Cię zaakceptować, bo sytuacja z Lucho pokazuję, że na początku za bardzo nie za iskrzyło, trzeba trzymać się swego, być upartym, nie dać sobie wejść na głowę i pozwolić komuś innemu rządzić. Powodzenie Ernesto!
3
ja to bym jeszcze chciał go zobaczyć w naszej koszulce, pewnie by rzucał lepsze piłki niż nasi niektórzy pomocnicy, mógłby wchodzić chociaż na 5minut
1
a wiesz czemu mamy im nie zapłacić już tych zmiennych? W dzisiejszym artykule było wspomniane nadal 34+7 .
5
mam nadzieję, że ta karykatura Prezydenta nie sprzeda go w tym okienku, bo to by było świństwo.
2
"Turek został przez Barcelonę kupiony w 2015 roku za 34 miliony euro plus siedem milionów zmiennych"
Za bardzo nie rozumiem o co Ci chodzi, chyba że to ja źle coś rozumiem, ale daliśmy za niego 34mln + dodatkowo 7 jeśli wygramy pewnie LA Ligę i LM, więc razem ta kwota może wynieść 41mln.
0
bardzo przeciętny jego sezon, delikatnie mówiąc, więcej krzyku było o niego niż rzeczywiście było to warte, aczkolwiek jest jeszcze młody, więc wszystko co najlepsze jeszcze przed nim. tylko czy już sodówka do głowy nie uderzyła, bo duże pieniądze, wielki klub, można się poczuć już Królem Świata
1
przy 40 jest gwiazdka, bo czytałem artykuł przed chwilą i napisane było 34 stała a 7mln zmiennych a nie pamiętałem jakie to były zmienne, więc bez spiny
18
Wracając do Turana to te 40mln*(34mln + zmienne) przez zarząd były kompletnie bez sensu i znowu tylko straciliśmy pieniądze. Nie mówię, że Arda to słaby piłkarz, wręcz przeciwnie zawodnik o dużej jakości i cena była adekwatna to jego umiejętności, ale to nie był zawodnik jakiego potrzebowaliśmy, robiliśmy z piłkarza ofensywnego, zawodnika, który ma być zastępcą Xaviego i będzie odpowiedzialny za rozegranie piłki i dyktowaniu tempa, bo tak od początku był ustawiany. Arda to typowa "10" lub fałszywy skrzydłowy, który najlepiej czuję się blisko bramki przeciwnika.
Zmarnowaliśmy go, jego występy z drużynami z topu można policzyć na palcach jednej ręki, oczywiście swoje też zrobił, ale więcej razy się "męczył" na boisku niż pokazując swoje umiejętności, które ma duże.
10
przecież Robert taki super... Zubizarreta wyleciał w połowie sezonu, bo podobno złe transfery zrobił a tak naprawdę to tylko Vermaelen się nie sprawidził(chociaż piłkarską jakość miał, ale kontuzję), Douglasa nie liczę, bo to był jakiś wałek trensferowy Bartomeu.
Suarez 10/10, Rakitic w pierwszym sezonie 10/10, Ter Stegen z Bravo tak samo, Mathieu też, dał ważne punkty.
23
dobrze, że to nie po bramkach Messiego, już by ludzi na tym świecie nie było
2
nie porównuj Woodgate do Walkera, Jonathan to drewno do kwadratu było nawet jak na środek obrony(nawet gdy wrócił do Anglii to nic specjalnego nie grał) a Kyle dobry technicznie z dryblingiem, silny i szybki i znacznie lepiej radzi sobie w obronie od Hectora.
13
też mi go szkoda, ale jak ktoś dałby z 30mln za niego to bym go sprzedał, bo jednak co raz starszy a pieniądze by się przydały
3
ja, ale odrzucili moje CV. A tak serio to z tego co pamiętam to chyba De Boer, Roura
1
no właśnie Rakitic, zgadzam się z redakcją, to jest zawodnik, który jak nie strzeli bramki to jest kompletnie niewidoczny, jego wpływ na grę jest zerowy, to nie jest zawodnik na miarę pierwszego składu, bo z nim nie da się kontrolować meczu, myśli wolno, jego dryblingu kończą się przeważnie stratą a gdy podejdzie ktoś pressingiem do niego to się gubi, nawet gracze Eibar potrafili ukazać jego słabości.
7
z nim to jak z Ufo, podobno coś robi, ale żadnych dowodów na to nie ma.
0
widzę, że nie tylko mnie wzięło dziś na takie rozkminy
3
szybkie operowanie piłką? Mogę się mylić, ale chyba nie ma piłkarza na świecie, który by tak operował piłką jak Messi, tu jest jego geniusz, zmienia kierunki biegu w bardzo szybkim tempie i trzyma ją krótko przy nodze a co do szybkości, to może nie biega najszybciej na świecie, ale ma kapitalne odejście na kilku metrach o czym przekonał się wyżej wymieniony Casemiro, który za każdym razem faulował od tyłu, bo nie mógł Leo dogonić.
11
Messi mniej dynamiczny niż Coutinho? Casemiro pewnie przyznałby Ci rację, taki mało dynamiczny, że tylko cudem uniknął czerwonej kartki a Leo kręcił nim w środku pole we wszystkie strony.
4
To Perez wybierał 11?
0
po 1, wiadomo, że to plota była, bo to Bartomeu musi ogłosić a po 2 to z tego co wiem, Koeman ma wysoką klauzulę i wątpię, że zarząd by się zdecydował na wydawanie pieniędzy, kiedy Valverde kończy się kontrakt i jest wolnym strzelcem