D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale, żeby wszystko był miarodajne to by musiało być kilkaset osób, które obserwują danego piłkarza i wystawiają mu ocenę i też nie do końca zawsze było by to sprawiedliwa, bo człowiek zawsze i tak kierował by się sympatią do danego piłkarza itd.
1
Pomysł ciekawy, ale na przykładzie strony Whoscored.com, która ocenia prawdopodobnie najlepiej, to obecnie top wygląda tak:
1. Neymar
2. Messi
3. Thiago
4. Dzeko
5. Robben
...
9.A.Gomez
10.Forsberg
14.Felipe Anderson
19. Ronaldo
Raczej nikt nie dałby nigdy Dzeko i Robbena w top5 piłkarzy na świecie, albo Forsberga czy Andersona przed Ronaldo, bo z całą niechęcią do niego to nadal jest bardziej kluczowy od tych zawodników
0
Przecież to nie jest niewypal, gdyby grał mecz za meczem to byłby ważnym piłkarzem, do Suareza mu jeszcze trochę brakuje, ale swoją jakość ma, piłka go szuka.
0
canal+sport od 2 sezonów tylko oni mają prawa
1
wątpię, że taktyka z 3 obrońców będzie działać bez typowych wahadłowych.
0
Oj tam dajcie im się nacieszyć, bo kolejnego Mistrzostwa mogą szybko nie zobaczyć.
No i Forza Juve, po przegranym finale humory im się popsuja, oby!
0
tylko czy my potrzebujemy solidnych graczy co podadzą parę razy w bok i raz do przodu, jeśli mamy kupować zawodników to kupujmy wirtuozów jak np. Thiago a nie średniaków, zamiast wydawać na marne pieniądze dajmy szansę chłopakom z rezerw, którzy nie będą się aklimatyzować 100 lat, bo tak szczerze po co był ten transfer, w niczym on nam nie pomógł a w skarbonce pieniędzy nie ma
5
Dybala biednie wygląda jeśli patrzeć na suche statystki, do Topu to mu jeszcze daleko 18 bramek w wszystkich rozgrywkach, to nawet Aspas więcej w samej lidze strzelił a czy czaruję swoją grą jakoś wybitnie, to też bym nie powiedział, już O.Dembele lepszej wrażenie robi
4
Marlon wchodzi do składu i nie odstaję poziomem od reszty, ale po co było korzystać z rezerw, lepiej kombinować z Albą czy Dignem na ŚO.
Tak samo Palencia, mógł spokojnie dostawać szansę z ogórkami, nabierać doświadczenia a Roberto byłby wypoczęty na ważne mecze.
Transfer Gomesa, po sezonie można powiedzieć, że był kompletnie bezsensu, bo przez cały rok w praktycznie każdym meczu, były obcym ciałem w zespole, pieniądze wydane a pożytku żadnego, on nie ma 19 lat, tylko już 24 lada moment, więc trzeba oczekiwać od niego, chociaż jakiś kilku spotkań na dobrym poziomie.
Czy dał nam więcej niż taki Alenia, który mógł jego minuty grać, no nie powiedziałbym.
0
tylko w Fifie to możemy zobaczyć
7
Douglas musi wrócić to od niego wszystko się zaczęło
6
ja mam nadzieję, że trener, który przyjdzie w końcu przestanie zrzucać wszystko na plecy Messiego a zbuduję drużynę pod niego a Leo będzie tylko robił co do niego należy a nie milion innych rzeczy, bo w tym sezonie uzależnienie od gry Messiego było zbyt widoczne.
0
jak to statystki jednak mogą kłamać
3
Leo w tym roku zrobił sobie dublet challenge
2
Zawsze na koniec sezonu taki smutek mnie nachodzi, bo wiem, że to kolejny rok bliżej do zakończenia kariery przez Leo.
22
Nie myślałem, że można się zżyć tak z klubem, będąc tak daleko od niego.
I nie myślałem też, że można się zżyć tak z kimś nie znając go, bo gdy ten mały geniusz odejdzie, to będzie większa katastrofa niż jakieś niezdobyte głupie trofea.
Stracimy coś wielkiego, zobaczycie.
6
Ronaldo to dawno powinien odebrać już diamentowe...
Czego się spodziewać po tych komentatorach jak to kibice Realu, oni gadają, że Cillessen czy Paco to niewypały...
1
Rakitic powinien odejść, to nie jest pomocnik na miarę Barcy do naszej taktyki, nie ma dryblingu, szybkości, kreatywności, jest strasznie przewidywalny. Nie pokazuje się do gry, chowa się za zawodnikami drużyny przeciwnej, to ma być nasz rozgrywający? O ile na jakąś Grande to wystarcza to już z lepszymi druzynami, gdy trzeba przejąć środek pola czy wyjść z pod pressingu to już wygląda blado.
2
xDDDDDD
Sorry, przypomniał mi się karny na Albie, jaka to parodia, nie wiem co gorsze te błaganie o karnego czy sędzia, który to zagwizdal, ale on trochę rudy to usprawiedliwienie...
1
Ramos niech uważa na Puchar, dawno takiego nie widzieli, żeby nie wylądował pod autobusem
12
Puchar to tylko dodatek, zamiast płakać i wyzywac Real i sędziów ja wole cieszyć się, że mogę oglądać najlepszego piłkarza w Historii. On dziś znów to zrobił.
Gratuluję Mistrzostwa, ale nigdy nie będzie mieć takiego geniusza jak my.
7
Jeśli kiedyś poczujesz się niepotrzebny to pomyśl o Paco w składzie z MSN.
Ale mnie wnerwial dziś Neymar, tyle razy Paco świetnie wychodził na pozycję a on wolał wchodzić w bezsensowny drybling.
0
No to nieźle...
0
Ale żeby 2 minuty? xDDDDD
0
Marlon co za dzik
5
ostatni mecz w sezonie(praktycznie) a Ty nie oglądasz, bo nie zdobędziemy Mistrzostwa...AHA
0
Lucho ma przerwę sobie zrobić, więc raczej nie w tym roku a i tak Wenger pewnie będzie siedział kolejne 20 lat
32
Kane, Lewandowski, Aubameyang a i tak Złotego Buta zdobędzie piłkarz, który z nich wszystkich pewnie o połowę mniej czasu spędza w polu karnym. No, ale przegrać z D10S'em to nie wstyd.
4
W tym roku się śmieją z Pepa, że Anglia za trudna a za rok jak wygra to i tak powiedzą, że z taką kasą to i Smuda by wygrał.
Za rok jak wymieni środek i boki obrony to może mu się udać, bo ofensywnych zawodników ma świetnych
0
A czemu porównujesz do Lukaku, czy ja pisałem, że jest gorszym drewnem od Lukaku, napisałem swoje odczucia jak patrze na niego, bo nie ma jakiegoś fenomenalnego dryblingu czy techniki użytkowej, w porównaniu do Aguero czy Alexis to jest nieco drewniany.