4

nie wierzę w to, że się postawia Realowi, są w tragicznej formie + grają o nic, ja bardziej liczę na Sevillę

2

Przecież to kompletnie inna pozycja, jak coś to ich dwóch.

0

Co ten Coutinho, chyba serio wziął sobie moje komentarze do serca xD

0

Co ten Ayew? xD

2

Pewnie poczytal komentarz na La Rambli to zaczął grać w środku i przyniosło efekt.

3

ale Coutinho piłkę zagrał, magia :o

0

Ofensywy Pomocnik ;)

1

A no tak, pomyleczka, dzięki za czujność ;)

0

bo Suarez to TOTY oceniony na 98 a Messi karta Hero na CAM oceniona na 96

9

Niemożliwe trener mialbyc ogłoszony po sezonie z szacunku do Lucho, no ale w sumie to Bartomeu gadał, jemu trudno wierzyć

1

Problemy z silnikiem

22

Brać tego dzika i się nie zastanawiać, bo będzie tylko droższy.

0

Mój faworyt na trenera, ale chyba się go nie doczekam...

0

powinno pomóc

24

Mourinho:
"Rozjebali*my ich 1:1"

15

a podobno w hiszpańskiej to tylko są 3 drużyny a reszta to ogórki, a wielki Manchester męczył się z nimi do 96 minuty

0

The Special One-One

1

tylko spójrz, że napisałem za około 5 lat, jak Dolberg, Kluivert czy Sanchez by weszli na najwyższy poziom

3

Szkoda, że wykupią ten Ajax, jakby tak wszyscy zostali to za parę lata paka na półfinały LM.

1

ciekawy? przecież to przekot jest, jak go nie kupią to chyba te Braidy i Fernandezy są ślepe...

1

Polecę klasykiem:
Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

25

Gościu mnie irytuje, wkurza jak nikt inny, ale tak jak mówisz jak on odejdzie to jakoś smutno mi będzie, bo jednak to wielki piłkarz.

0

Jeśli ktoś za niego da prawie tyle co my to niech idzie, będzie dodatkowy pieniądz na pomocnika klasy światowej.

0

Były trener Argentyny: Kazimierz Węgrzyn

0

Jeszcze pretensje... Jaki on ambitny

0

Ty tak serio? xD
Przecież to skrzydłowy

0

Godin więcej udanych dryblingów od Ronaldo dziś xD

5

Ten Gameiro to niech idzie banany prostowac...

0

chodziło mim o LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?