0

Były trener Argentyny: Kazimierz Węgrzyn

0

Jeszcze pretensje... Jaki on ambitny

0

Ty tak serio? xD
Przecież to skrzydłowy

0

Godin więcej udanych dryblingów od Ronaldo dziś xD

5

Ten Gameiro to niech idzie banany prostowac...

0

chodziło mim o LM

0

ale Raal wtedy nie wygrał LM, to wygrał wtedy najlepszy, czy to tak trudno zrozumieć, że ostatnio jest tak że kto wygrywa trofea(LM) to wygra Złotą Piłkę...

1

że sędzia nie zaliczył bramki...

0

kolego,Messi jak wygrywał to albo my wygraliśmy LM albo Real nic nie wygrywał a gdy Real w tym roku wygra to raczej na 99.9% on zdobędzie, chociaż grą na to nie zasłużył tak jak w tamtym roku.

11

Oby Atletico ich ostro zmęczylo, żeby Sevilla mogła ich pyknąć

0

ale ma 2 opcje, albo podpisze kontrakt albo woli przesiedzieć na trybunach cały następny sezon, wybór chyba prosty?

19

cofnąć czas i kupić go z Malagi, chyba taki

1

co ma wiara do tego, że głosują idioci, którzy nie patrzą na grę

1

Szkoda, że w pierwszym meczu tak obsrali zbroje, bo zagrali wtedy tragicznie, dziś o niebo lepiej.

0

O cholera oglądam sobie skazanego z ciekawości sprawdzam wynik a tu 2:0, tego się nie spodziewałem, czyżby Real włączył się do walki o tytuł frajerów sezonu?

0

jeśli ktoś nie chcę oglądać meczu a lubi Prison Break to napisy do odcinka 6 już są ;)

3

Liga Mistrzów a emocję jak w B-Klasie, wolę sobie jakiś serial obejrzeć

1

niech mi ktoś powie w czym on jest lepszy od Vidala? Obaj szybcy, obaj braki w obronie a dla mnie Aleix jest lepszym zawodnikiem w ofensywie od Hectora.
Nie rozumiem wymieniania go na gorszego zawodnika i to za dużą cenę, jedyny plus to, że młodszy.

7

jeśli już jakiegoś obrońcę mamy sprowadzić to jest to Sanchez, młodszy i tańszy a nie gorszy.

11

Mistrzostwo dla tego co to wymyślił xD

0

niezłe dymy na treningu xD

0

no to git! Ustna ważne że zdana

0

ale, on był pierwszą opcją, później Umtitim się zainteresowaliśmy

2

serio Tuchela Messi chcę, to żart roku chyba, osobiście pewnie Leo by wolał swojego rodaka Sampaoliego.

1

no chyba lepiej było tu przyjść, spytaj Umtitiego, ale jak ktoś się boi rywalizacji to się zasłania tym, że wybrał to co najlepsze dla niego.

10

Dobry trener w końcu, może odbuduje Valencie

9

oby, jakiś wielkim fanem ich nie jestem, ale piłka nożna potrzebuję silnego Milanu jak i Interu.

0

co do Rakiticia się zgadzam, jest solidnym zawodnikiem i tyle a potrzeba nam zawodników z topu, ma nazwisko to cena powinna być duża za niego, ale znając życie to oddamy go za pół darmo. Turana tak samo bym pożegnał, bo jeśli kasa będzie za niego to sorry, ale sentymenty na bok.
Rafinhi bym nie sprzedawał, bo to uniwersalny gracz i na pewno nie mniej utalentowany od Gomesa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?