D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
nie wiem co trzeba byłoby zrobić żeby jej nie zdać.
29
Mandzukic to strasznie irytujący jest, udaję takiego twardego, wchodzi agresywnie a lekko go dotknąć i płacze, wnerwiają mnie tacy...
0
Czytałeś wszystkie jego wywiady? Przecież mówił, że odszedł przez zarząd, bo byl źle traktowany i że by wrócił, ale musiałoby się wiele zmienić
49
Bartomeu chciał dopłacić jeszcze, ale Alves powiedział, że to będzie chyba przesada
0
ten crack to Bellerin? To podziękuję...
0
no tak, przecież nie odszedł bo mu się znudziło, Barca to jego rodzina a jej się nie zostawia, chyba że ktoś z góry tego bardzo chcę
0
Myślałem, że mam dobry dzień, ale niestety Alves mi go popsuł, znaczy nie Alves tylko ten chory zarząd...
1
i te klepki Alvesa z Messim, ehhhh...
Alves nasz Alves, czemuś nas opuścił, wracaj do domu wariacie!
1
nie napisałem top1, bo jest jeszcze Carvajal, chociaż dla mnie nadal najlepszy PO
5
Jedyna nadzieja, że Alves pogrąży Real w finale, to jakoś mniej będę tęsknil
8
Najlepsze, że odszedł za darmo... TOP2 PO na świecie oddany za 0, mistrzowie interesów
0
Bartomeu a idź w piz... Alves wracaj!
48
Ronaldo 1
jacobFCB 2
jacobFCB > Ronaldo
1
od nich to trudno więcej czegoś kreatywnego nie wnieść
4
a może Ter Stejgena przesunąć do środka, lepszy przegląd pola od Rakiety i Gomesa
7
De Bruyne trzeba było ściągać z Wolfsburga, ale przecież zarząd myślał, że Iniesta będzie grał 100 lat...
1
dziś premiera w USA na Fox-ie, jutro w necie będzie z napisami chyba, że chcesz po angielsku
0
Coutinho na Prawym skrzydle z prawą nogą? Na wrzutki będziemy grać? Kompletnie bez sensu i marnowanie jego potencjału
1
też jakoś nie rozumiem tu ludzi, tu tak jest, że są z 3-4 głośne nazwiska(czasem głośniejsze niż jego gra) i jak powiesz, że jest zły to już hejt na Ciebie, bo to przecież Coutinho a jak wyjdziesz z jakimś mniejszym nazwiskiem to Ci powiedzą, że on się nie nadaję itd. A naprawdę jest wielu ciekawych zawodników bez mega napompowanego nazwiska
5
Coutinho, jeśli wierzyć mediom transfer wyniesie 70-90mln i pytanie czy to na pewno będą dobrze wydane pieniądze? Jakoś nie jestem przekonany z ciekawości sprawdziłem ile meczów zagrał na pozycji ŚP w lidze i na Whoscored jest napisane, że jeden reszta na skrzydle...I czy to nie będzie tak, że to będzie taki Turan v2, męczący się w środku i za bardzo niewiedzący co robić, aczkolwiek z drugiej strony na pewno dogada się z Neymarem i w końcu komuś będzie podawał piłki(nie tylko Messiemu). Jestem pełen obaw, bo pieniądz duży, ale może to tylko plota.
1
cena większa niż za Suareza, dramat...
1
tylko cracki na tą konkretną pozycję są 2(Thiago, Verratti), a ich transfery to Mission Impossible,reszta to półśrodki, w niczym nie lepsi od Lopeza i Keity, jedynie z głośniejszym nazwiskiem. Sam wolałbym ściągnąć jednego albo drugiego i przesunąć Roberto na tą pozycję.
1
ja się przyglądam od początku sezonu 2 piłkarzom:
Naby Keita i Maxime Lopez, nazwiska nie wielkie, ale mają wpływ na grę swojej drużyny. A Maxime Lopez to taki francuski Xavi, który nie boi się, pokazuje się do gry, rozgrywa piłkę od obrońców, powinniśmy się nim zainteresować tak samo jak Keitą.
0
Las Palmas w ostatnich 5 spotkaniach:
0 zwycięstw
1 remis
4 porażki
bilans bramkowy: 2-15
Nie ma bata aby tam stracić punkty, przecież oni się czołgają do końca ligi już, nie mamy prawa się tam męczyć.
15
Rozmowy w toku xDDD
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18342569_708634289318706_222711827840280203_n.jpg?oh=80c49164636f0d08a4e3389603f8e303&oe=59B389E4
1
Jonathana Viere to bym chętnie przygarnął, świetna technika, drybling, przegląd pola, rzuca napastnikom piłki, że głowa mała.
A czy zostaną? Podejrzewam, że tak, bo nowy trener, nowy projekt będzie.
34
Messi z kolekcją koszulek:
https://scontent-amt2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/18301716_1702708589757816_8588606665295945906_n.jpg?efg=eyJpIjoiYiJ9&oh=54345a9f50aed2051638f21d81f27b61&oe=59BBA462
1
najlepszy Gomes 1:22 xDDD
0
szkoda, bo jego wiek i gra robi wrażenie, ale jego wybór ciekawe czy nie będzie żałował.
0
jego raczej namawiać do Barcy nie trzeba, problemem jest PSG, bo kasa ich nie przekona do sprzedaży więc i Conte nie pomoże