2

nie wiem co trzeba byłoby zrobić żeby jej nie zdać.

29

Mandzukic to strasznie irytujący jest, udaję takiego twardego, wchodzi agresywnie a lekko go dotknąć i płacze, wnerwiają mnie tacy...

0

Czytałeś wszystkie jego wywiady? Przecież mówił, że odszedł przez zarząd, bo byl źle traktowany i że by wrócił, ale musiałoby się wiele zmienić

49

Bartomeu chciał dopłacić jeszcze, ale Alves powiedział, że to będzie chyba przesada

0

ten crack to Bellerin? To podziękuję...

0

no tak, przecież nie odszedł bo mu się znudziło, Barca to jego rodzina a jej się nie zostawia, chyba że ktoś z góry tego bardzo chcę

0

Myślałem, że mam dobry dzień, ale niestety Alves mi go popsuł, znaczy nie Alves tylko ten chory zarząd...

1

i te klepki Alvesa z Messim, ehhhh...
Alves nasz Alves, czemuś nas opuścił, wracaj do domu wariacie!

1

nie napisałem top1, bo jest jeszcze Carvajal, chociaż dla mnie nadal najlepszy PO

5

Jedyna nadzieja, że Alves pogrąży Real w finale, to jakoś mniej będę tęsknil

8

Najlepsze, że odszedł za darmo... TOP2 PO na świecie oddany za 0, mistrzowie interesów

0

Bartomeu a idź w piz... Alves wracaj!

48

Ronaldo 1
jacobFCB 2
jacobFCB > Ronaldo

1

od nich to trudno więcej czegoś kreatywnego nie wnieść

4

a może Ter Stejgena przesunąć do środka, lepszy przegląd pola od Rakiety i Gomesa

7

De Bruyne trzeba było ściągać z Wolfsburga, ale przecież zarząd myślał, że Iniesta będzie grał 100 lat...

1

dziś premiera w USA na Fox-ie, jutro w necie będzie z napisami chyba, że chcesz po angielsku

0

Coutinho na Prawym skrzydle z prawą nogą? Na wrzutki będziemy grać? Kompletnie bez sensu i marnowanie jego potencjału

1

też jakoś nie rozumiem tu ludzi, tu tak jest, że są z 3-4 głośne nazwiska(czasem głośniejsze niż jego gra) i jak powiesz, że jest zły to już hejt na Ciebie, bo to przecież Coutinho a jak wyjdziesz z jakimś mniejszym nazwiskiem to Ci powiedzą, że on się nie nadaję itd. A naprawdę jest wielu ciekawych zawodników bez mega napompowanego nazwiska

5

Coutinho, jeśli wierzyć mediom transfer wyniesie 70-90mln i pytanie czy to na pewno będą dobrze wydane pieniądze? Jakoś nie jestem przekonany z ciekawości sprawdziłem ile meczów zagrał na pozycji ŚP w lidze i na Whoscored jest napisane, że jeden reszta na skrzydle...I czy to nie będzie tak, że to będzie taki Turan v2, męczący się w środku i za bardzo niewiedzący co robić, aczkolwiek z drugiej strony na pewno dogada się z Neymarem i w końcu komuś będzie podawał piłki(nie tylko Messiemu). Jestem pełen obaw, bo pieniądz duży, ale może to tylko plota.

1

cena większa niż za Suareza, dramat...

1

tylko cracki na tą konkretną pozycję są 2(Thiago, Verratti), a ich transfery to Mission Impossible,reszta to półśrodki, w niczym nie lepsi od Lopeza i Keity, jedynie z głośniejszym nazwiskiem. Sam wolałbym ściągnąć jednego albo drugiego i przesunąć Roberto na tą pozycję.

1

ja się przyglądam od początku sezonu 2 piłkarzom:
Naby Keita i Maxime Lopez, nazwiska nie wielkie, ale mają wpływ na grę swojej drużyny. A Maxime Lopez to taki francuski Xavi, który nie boi się, pokazuje się do gry, rozgrywa piłkę od obrońców, powinniśmy się nim zainteresować tak samo jak Keitą.

0

Las Palmas w ostatnich 5 spotkaniach:
0 zwycięstw
1 remis
4 porażki
bilans bramkowy: 2-15

Nie ma bata aby tam stracić punkty, przecież oni się czołgają do końca ligi już, nie mamy prawa się tam męczyć.

1

Jonathana Viere to bym chętnie przygarnął, świetna technika, drybling, przegląd pola, rzuca napastnikom piłki, że głowa mała.

A czy zostaną? Podejrzewam, że tak, bo nowy trener, nowy projekt będzie.

1

najlepszy Gomes 1:22 xDDD

0

szkoda, bo jego wiek i gra robi wrażenie, ale jego wybór ciekawe czy nie będzie żałował.

0

jego raczej namawiać do Barcy nie trzeba, problemem jest PSG, bo kasa ich nie przekona do sprzedaży więc i Conte nie pomoże

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?