1

fajnie jak po meczu podszedł to Neymara i zbił z nim piątkę. Chciałbym go tu, ale wątpię, że zarząd nie zdecyduje się na niego.

0

Czyli Chelsea już mistrzem teraz już na pewno, Tottenham przegrywa, City również, już niebieskich nie dogonią.
Chociaż poczekać trzeba do końca meczu, ale nawet remis ich urządza.
edit. To powiedziałem, Tottenham skreśliłem już a oni 2:1... Jak mam takie moce, to powiem, że Real przegra.
edit2. Kurna nie w tą stronę to zadziałało...

0

ja to jednak przynoszę pecha, Osasuna wygrała jeden mecz przez 29 kolejek, postawiłem pierwszy raz przeciwko nim i wygrali, nie musicie dziękować...

4

Krysia ma 4 kartki, Zidane Zidane bał się, że kogoś podrapie i dostanie 5

2

a ja mu życzę na 4:3

2

szok, Osasuna obejmuję prowadzenie i może zanotować dopiero 2 zwycięstwo w tym sezonie

0

Danilo, on to jednak jest Barcelonista

0

jak wyłączyłem to zaczęli grać i teraz dylemat włączyć czy nie?

0

to może przełącz na inny mecz to wtedy padnie bramka dla Leganes?

1

jest jedną kartkę od zawieszenia a grają z Atletico w sobotę, więc Łysy wolał nie ryzykować

38

Tak myślałem bez Ronaldo to Leganes nic nie ugra

11

Leganes do boju! Pokażcie ogórkom jak się gra w piłkę.

0

Vitolo nie ładnie, a mam do niego wielki sentyment

7

dziś to tylko Alvesa jeszcze brakuję do tercetu z Messim i Iniestą, bo co ta dwójka robi to, aż się czasy Guardioli przypominają.

0

Matuidiego bym chciał u nas

18

Niby wszyscy mi mówią, że Barcelona istniała przed Messim to i będzie istnieć bez niego, ale dla mnie to już nie będzie to samo(bo strata najlepszego piłkarza w historii, najlepszego kosmity, Boga w piłkarskiej postaci, będzie boleć) , dziękuję Bogu, że mogłem go oglądać od początku, nigdy nie było takiego piłkarza i już za mojego życia nie będzie, który by mi sprawiał tyle radości, niech on gra do 50, bo chcę się jego grą cieszyć najdłużej jak się da.

Dobrze, że nie jestem za Realem, bo bym miał ostry ból dupy o Messiego.

3

Ktoś coś mówił, ze Messi już schodzi ze sceny? BOOOOOM, D10S tu jest!

0

Król powrócił, ma się zdrow!

2

2 karne powinny być chyba, ale nie gramy na biało

0

Geniusz wrócił i już się ciesze od początku, ile on radości daje, szkoda że nie wpadło

21

no i doczekaliśmy się Sampaoliego na Camp Nou

5

dosłownie parę komentarzy w dół jest to samo ;)

0

zaraz składzik i start 30 kolejki, czas strasznie zasuwa

3

akurat Mathieu zawsze w testach szybkościowych był wysoko

0

no ten największy z największych, podpowiem pochodzi z Portugalii

6

to oczywiste, że w wieku 30 lat nie będzie już tak szybki, nawet Bolt jest już wolniejszy z wiekiem.

85

Busquets to chyba na rowerze tyle miał

2

ściągają największe perełki i to za śmieszne pieniądze, bo Vallejo i Asensio, kosztowali mniej niż jeden Gomes. A moim zdaniem Vallejo to przyszły najlepszy obrońca w Hiszpanii a Asensio to wszyscy wiemy co potrafi, grając mniej pokazuję więcej niż nasz Crack. Teraz Theo, już świetny zawodnik, będą mieć niezłą pakę.

4

a w tym samym ustawieniu, Deportivo nas pocisnęło. Jakiejś wielkie różnicy nie ma, to zależy kto przebywa na boisku i kto w jakiej formie jest. A z Atletico nic wielkiego nie graliśmy, oni nas cisnęli i wchodzili do nas jak Norek do Krawczyków, Ter Stegen nas ratował a nasze bramki były szczęśliwe, nie widzę nic nadzwyczajnego w tym naszym 3-4-3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?