0

miał z 3-4 dobre okazję, ale albo bramkarz bronił albo w pierwszej połowie na pustą bramkę, źle trafił w piłkę i tylko poprzeczka.

4

Ma wrócić.

0

niby Rudy a co robi z zawodnikami Bayernu to głowa mała, gdzie nasz zarząd ma oczy?

0

1:0 juz dla Hoffenheim, co oni grają, pierwszy raz ich oglądam, strasznie mi się podoba ich gra

0

niesamowitą robotę robi, bo patrząc na sam skład to ta drużyna nie jest na top5 nawet.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ale Hoffenheim ciśnie Bayern, niesamowici są w tym sezonie, 9 minut i trzy setki.

0

edit. Sprawdziłem na player.pl, jest napisane że odcinek pojawi się za 2h i 30min, więc dopiero po emisji

19

tak, Walter Montoya

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

może ma tak samo jak ja, że jak obstawi to zawsze jest na odwrót, więc woli nie ryzykować

0

to trzeba zebrać jeszcze z parę osób :p

0

to dawaj we wtorek do Multikina w Warszawie na mecz Barcy :p

8

nie martw się nie jesteś sama, La Rambla to taki mój Facebook, chociaż was prywatnie nie znam i czasem mamy inne zdanie to jakoś was lubię. A po 2 to tu wszystko się znajdzie, ciągle najświeższe informację, więc żadne inne strony nie są potrzebne.

2

następca Cruyffa i Guardioli, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Jest przesiąknięty tiki-taką, może stworzyć znowu coś pięknego.

0

Gomes 23 i też w niczym nie zachwyca czy to z Herculesem czy inną Granadą, ale jednak wolę żeby ogrywał się Alena niż najemnik, bo po chłopaku, który ma 19 lat nie spodziewajmy się, że będzie od razu wymiatał.

4

tak sobie przyjrzałem twoje komentarze, bo zgrywasz nie wiadomo kogo a nie jesteś konsekwentny w swoich działaniach:
http://www.fcbarca.com/61379-busquets-jesli-strzelimy-na-calderon-polfinal-bedzie-blisko,dyskusja-3263822.html

Gomesowi, który gra od początku praktycznie mecz w mecz, dajesz czas itd. A krytykowałeś tych co dają czas Suarezowi po zawieszeniu, a przecież on miał jeszcze trudniej, bo przychodził z innego kraju, chyba że mądrzejesz z wiekiem, no to ok.

2

tam po drugiej stronie też nie najmądrzejsi ludzie chyba zasiadają, brak słów na takich ludzi

2

"Gomes to drewno i nic nie grał nawet w Walencji?Pewnie dlatego też Real chciał go kupić?"

Co to za argument? My chcieliśmy Danilo a każdy wie jak on gra. Kupiliśmy Czyhrynskiego a każdy wie jak grał, chcieliśmy Douglasa a każdy wie czym się skończyło i można wymieniać i wymieniać.

8

to by było pewne, Jesus przychodzi - Aguero ławka, Sane przychodzi pierwszy skład i można wymieniać i wymieniać

1

Paco zawsze broniłem, bo ile dostaję szans a ile Gomes, rozumiem żeby grał raz na miesiąc jak Alcacer to bym od niego nie wymagał, ale on gra tydzień w tydzień, zagrał 37 spotkań i nic żadnego pozytywu, przecież przy tylu szansach to nawet pachołek by się czegoś nauczył

14

serio kozioł ofiarny? Graliśmy z tragiczną Granadą a on nawet na ich tle się niczym nie wyróżnił, oprócz swoimi podaniami do tyłu, to z jakim zespołami ma coś pokazać? Po co nam taki zawodnik? Gra słabo i blokuję miejsce młodym.

5

żeby Gomes zdążył przed końcem kariery...

0

mamy identyczne zdanie na ten temat, po cholere nam zawodnik co może kiedyś odpali, mamy równie świetnych młodych zawodników, ale ich problemem jest to, że nie kosztowali nic a tu przecież 30mln, to musi grać

5

Nie zrozumiem tego transferu Gomesa, chyba że chcieliśmy wspomóc finansowo Valencie.

Zaraz napiszecie Gomes jest jeszcze młody się rozwinie, ale czy nam nie był potrzebny pomocnik na już? Po co kolejny zawodnik, który ma się rozwinąć(chociaż moim zdaniem to on się cofa, bo na początku lepiej wyglądał) mamy przecież Rafinhe, Denisa, Sampera a przede wszystkim Alene.
Naprawdę daliśmy za Gomesa 30+, tylko po to aby nam blokował miejsce dla Alenii, nasz perełka młodsza i z większym potencjałem a piłkarsko nie jest gorszy, gdyby dostał minuty Gomesa to jestem pewny, że byłby już solidnym zmiennikiem a 30mln by zostało w kieszeni na piłkarza, który naprawdę by wzmocnił Barcę a nie na kogoś, który może kiedyś odpali, bo naprawdę co mecz czekam i jestem naiwny, że może zrobi jakiś krok w przód, ale jedynie co widzę to regres.

1

Czy ja napisałem ze za kogoś? Proszę tylko żeby dostał więcej szsns, niz grę raz na 10 spotkań

2

Paco niech się nie cieszy, bo i tak w nagrodę przesiedzi 10 spotkań, najpierw Vidal, teraz Paco oj Lucho Ty już się chyba nie zmienisz

13

Chyba Romie i Napoli w zdobyciu tytułu

16

A co nie zamknął? Za dużo od niego oczekujesz, parę podań w tyl Ci nie wystarczą? Co Ty byś chciał żeby zagrał coś do przodu? Przecież on dopiero pol roku jest, dajmy mu jeszcze z 15 lat

0

Paco to taki zawodnik, którego lubię za nic i naprawdę chce żeby mu się udało, bo dostaje mało szans ostatnio, ale stara się je wykorzystać jak najlepiej.
Brawo Paco!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?