DJ6

0

@D10S1985 Tak, też czytałem, będzie ciężko o niego, nawet bardzo...

DJ6

0

@JarekS Balde to beznadziejna opcja na tą chwilę, myślę że Alba zostanie, a jeśli tak się stanie, to Balde nie jest dla niego żadnym konkurentem. Jeśli oczyścimy kadrę, to znajdziemy środki na zawodnika typu Gaya, zarówno na transfer jak i utrzymanie.
Środek pola jest według mnie teraz najsilniejszy, Busquets powinien odejść i uważam że pomysł z Wijnaldumem jest świetny, De Jonga nie postrzegam jako młodzika, problem powstanie na pozycji ofensywnego pomocnika, będziemy ich mieć w nadmiarze, jeśli to jakoś ogarniemy, to może i nawet Monchu się wciśnie, choć wygląda na to że ten zawodnik to dla Barcelony temat zamknięty.

DJ6

0

@FvZ89 Dokładnie, każdy kto wywrze na nim presję będzie dobry. Portugalia jednak to nie Hiszpania, myślę że to nie czas na ryzyko.

DJ6

0

@FvZ89 No wygląda nieźle, ale Portugalczycy nie mają zbyt dobrej passy u nas, chociaż jest mocny w ofensywie. Ja myślę o Gayi i Angelinho.

DJ6

0

@Scross Myślę że Lengleta jeszcze rozważają w kontekście rezerwowego, co w sumie głupie nie jest, ze względu na jego wiek i doświadczenie. Z drugiej strony można na pewno coś na nim zarobić, Nie wiemy jak sytuacja się rozwiąże na środku obrony. Zostawiamy Pique? A jeśli tak, to rezerwa czy wyjściowy?
Zostawiamy Todibo? A jeśli tak, to wypożyczamy kogoś np. Minguezę?
Czy De Ligt i Alaba są już poza naszym zasięgiem?
Czy Araujo poradzi sobie z kontuzjami?

DJ6

0

@JarekS Niekoniecznie, jeśli uda nam się w miarę konkretnie sprzedać tych niepotrzebnych i skorzystamy z okazji kończących się umów, to możemy wyjść na tym całkiem nieźle, myślę że jedyną pozycją gdzie powinniśmy się wykosztować to lewa obrona.

DJ6

5

@vangoor mieliśmy do wyboru Suareza, lub Aguero, nie wiem czy wybraliśmy lepiej, ale chyba nikt tego wyboru nie żałuje ;)

DJ6

0

@Scross dlatego napisałem o jednym słabszym sezonie Ter Stegena, MATS w formie zjada tego jegomościa

DJ6

0

@jacek905 Typie...

DJ6

0

@totalcrack polemizujesz ze specjalistą? XD

DJ6

2

@Scross bo nie umie grać nogami.

DJ6

4

Jeden słabszy sezon Ter Stegena i już się sępy zlatują, Donnarumma jest o klasę niżej od MATSa i nie nadaje się do Barcy. Poza tym to tylko AS, nie ma się czym przejmować.

DJ6

3

Pamiętajcie że to tylko Marca, prawdopodobnie oferty jeszcze nawet nie było ;)

DJ6

0

@tom9001 tak i na to liczę, ale dzisiejsza wypowiedź Depaya i zainteresowanie Bayernu Wijnaldumem może mocno skomplikować sytuację, oby marka Barcy i charyzma Laporty nadal działały.

DJ6

11

Tak jak się spodziewaliśmy, nie będzie łatwo, takiego bałaganu nie było dawno i widać że zarząd Laporty siedział cicho póki była szansa na mistrza, teraz kiedy wszystko przepadło i to w kiepskim stylu, zaczynają atak. Ani kroku wstecz, wymagania zawodników, nie tylko u nas, są astronomiczne i śmiechu warte. Mamy zbyt wielu nijakich zawodników, sprowadzanych bez żadnego pomysłu, dlatego też tak długo pierwsze skrzypce grają Busquets i Pique, bo zastępstwo jest żenujące. Będzie wojna, oby znaleźli się chętni na ten szrot, trzeba się też postarać przy sprowadzaniu, bo z Depayem i Wijnaldumem nie będzie tak łatwo jak się wydawało.

DJ6

0

@Wyjadaczmasla Może w tym że to nie ma żadnego prawdziwego źródła i to całkowity wymysł mediów?

DJ6

4

Można wnioskować że zamierzają się ostro za nich wziąć, oby to nie były puste słowa.

DJ6

1

"Przede wszystkim dlatego, że jego pozycja na boisku jest zbliżona do tej, którą preferują Antoine Griezmann i Leo Messi. Skoro Francuz miał problemy, by odnaleźć się w grze Barçy, w której kluczową rolę odgrywa Argentyńczyk, podobnie mogłoby być z Portugalczykiem." - DZIĘKUJĘ, WŁAŚNIE DOKŁADNIE O TO CHODZI DO CHOLERY.

Nie mam więcej pytań.

DJ6

1

Długo broniłem Aleni, ale teraz w obecności Pedriego, Puiga, Moriby i Collado to niestety nie wygląda to dla niego dobrze i najlepszy będzie rozbrat z Barceloną, myślę że możemy wyciągnąć trochę więcej niż 8mln, ale na pewno nie dużo więcej, bo to Getafe i kryzys finansowy.
Z Neto sprawa jest jasna od dawna, byle jak najwięcej za niego dostać, niech chociaż wyjdzie na zero.

DJ6

1

Co za ekskrementy ludzkie, co za odpady komunalne, powinno się im codziennie sr*ć na wycieraczki, mam nadzieję że śledztwa trwają dalej i w końcu będą gnić za kratami, ale niestety takie historie rzadko tak się kończą...

DJ6

0

Ciekawa opcja, nigdy o nim nie słyszałem, ale te statystyki wyglądają obiecująco. Jesli zgodzi się na wypożyczenie, lub Barcę B, to nie widzę przeciwwskazań. Póki co to na pewno za słaby rywal dla Alby, tak samo jak Balde, więc mam nadzieję że Barcelona szykuje na lewą stronę jakiś konkret.

DJ6

0

@Magicc89PL Dokładnie tak, jego też miałem na myśli.

DJ6

0

@Lucassito Raz, że to był inny zarząd.
Dwa, że Aguero będzie znacznie tańszy w utrzymaniu.
Trzy, że Griezmann i Dembele to nazwiska i pisze się je z dużej litery.
Cztery, że Griezmann nigdy się nie odnajdzie, bo to zawodnik pokroju Messiego a na jego pozycji grać nie będzie, bo jest wyraźnie od niego słabszy, natomiast Dembele to i tak nasz najlepszy skrzydłowy i nie mamy w tym momencie lepszej alternatywy ze względu na pustą kasę.
Pięć, że Depay to nie jest debilny transfer, bo bez kwoty odstępnego dostaniemy napastnika, który jest szybki, dobry technicznie, strzela i asystuje, potrafi grać na skrzydle. Pozostanie Suareza zdałoby egzamin tylko i wyłącznie przy znacznym obniżeniu jego pensji, zrobienie z niego rezerwowego i sprowadzenie porządnego napastnika, ale wszyscy dobrze wiemy że to znacznie ponad kompetencjami zarządu Bartomeu.

DJ6

2

Moim zdaniem Griezmann powinien odejść, cieszą mnie jego liczby, niesamowita forma fizyczna, odporność na kontuzje i zaangażowanie, ale to nie jest zawodnik dla nas, nigdy nie był. Fakt że strzelił i asystował tyle razy w tym sezonie bardziej świadczy o naszej słabości w ataku, bo Griezmann wcale nie był tam asem.
Nie mamy dla niego miejsca na boisku, męczymy go i rzucamy po całej murawie w nadziei że gdzieś zaskoczy, według mnie jedyny warunek żeby został to odejście Messiego, jako że się na to nie zanosi, to trzeba skończyć z tą arcygłupotą kupowania Dziesiątek i rzucania ich na nieswoje pozycje, bo żaden z nich nie wygryzie Leo.
Wymiana za De Ligta byłaby marzeniem, ech...

DJ6

0

@Coutinho007 co było bardziej niż oczywiste, ale najwyraźniej Juve nie oglądało w akcji tej kaleki :D

DJ6

1

Najpierw błagali go żeby został, a teraz naciskają na PSG? Bzduuuuuurraaaa ;)

DJ6

43

Argument wszechstronności w tym momencie nic nie znaczy, zważywszy na bogactwo w środku pola i przyjście Emersona. Jedynym miejscem do uzupełnienia będzie defensywny pomocnik, a wszyscy wiemy że Roberto się tam nie sprawdza.
Zasłużony i wierny zawodnik, należy mu podziękować za poświęcenie i pożegnać - ten cykl jak najbardziej się skończył.

DJ6

1

@Lucassito To jest wręcz niesamowite, że po takim czasie tyle razy pada to pytanie, na litość boską, czy ludzie naprawdę żyją w bańkach i nic do nich nie dociera? Chłopie, Suarez był do odstrzału, jego dwa ostatnie sezony to była masakra, błędem nie była jego sprzedaż, błędem była sprzedaż do bezpośredniego rywala za bezcen bez żadnego planu sprowadzenia zastępstwa. Druga sprawa to że Aguero prawie na pewno nie będzie naszym pierwszym napastnikiem, będzie nim Depay, czasem pewnie będą grać razem w zależności od ustawienia i faktem że Holender potrafi grać też na skrzydle. Dotarło?

DJ6

0

I bardzo dobrze, potrzebujemy innego typu zawodników, a z nadliczbowymi dziesiątkami męczymy się już od 3 lat.

DJ6

2

Ja pier..., nie możemy popełniać tego samego błędu w nieskończoność, ile razy trzeba wtopić, żeby zrozumieć, że dla takich piłkarzy nie mamy miejsca...Griezmann, Coutinho i Felix sprawdzą się tylko jeśli będą grać na pozycji Messiego, ale nie będą tam grać, bo każdy z nich jest gorszy od Leo, czy to tak trudne do ogarnięcia? Ofensywny pomocnik? Pewnie, zablokujmy Pedriego, Puiga, Moribę i Collado. To będzie przednia głupota w takiej wymianie. Poza tym szczerze wątpię, czy to w ogóle prawda, Felix to inwestycja na przyszłość dla Atletico.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?