DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@korn234 facet, mamy 2023, a nie 2017
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Wojtas823 @Frozen Panowie, La Liga już nam dźwignie ucięła, nawet jeśli znów się zastawimy to te środki nie mogą być wykorzystane do transferów.
0
@sk13 Ja nie twierdzę że odejście Alby to błąd, też uważam że jego czas nadszedł szczególnie w kontekście jego zarobków. Jednak jest to błąd w kontekście polityki kadrowej Barcy, Alonso był w miarę dobrą zapchajdziurą na ten sezon, ale zostawienie go na kolejny to już samobójstwo. Kolejnym potwierdzeniem tej błędnej polityki są alternatywy przez Ciebie wymienione, pozostanie Roberto *rzyg*, wrzucanie ewentualnego Cancelo na złą stronę boiska, natomiast darmowe opcje, np. Grimaldo nie są/nie były nawet rozważane.
0
@Azi Ale czas Balde przecież nadszedł, Alba jest jego zmiennikiem, bardzo solidnym zmiennikiem. Barcelona prawie na pewno nie planuje kogoś sprowadzić, bo mają Alonso, więc to jest wyraźne osłabienie.
0
Alonso na lewej, lofciam
8
O proszę, mamy w tym momencie ładnie otwartą furteczkę do anulowania słusznie pokazanych kartek bo razism :D Iturralde Gonzalez ma tu całkowitą rację, Vinicius nadal był w tej sytuacji winny i kolejne czerwone kartki należały się zawodnikom Valencii. "Czerwona bo złamał mu pan nogę - ale panie sędzio, on mnie od małpy wyzwał - a to anuluję, proszę mu złamać drugą nogę jeśli pan chce" Żałosne, do prawdy żenujące.
3
@Serducho Uważaj bo dam się pouczać, tym bardziej komuś, kto nie szanuje tych którym rzekomo kibicuje i nie pisze ich nazwisk z dużej litery (nie wspominając już o podstawach gramatyki i błędnej pisowni części nazwisk). Pokory dzieciaku i do książek póki czas.
1
@kanver_ No widzisz, a ja widziałem to inaczej, tam nie było za wiele lenistwa z jego strony, to było złe ustawianie się, brak szybkości i holowanie piłki, wielokrotnie był o włos od utraty piłki pod własnym polem karnym, był bardzo elektryczny i spóźniony.
3
@kanver_ Nie, nie zagrał
1
Mnie to ręce opadają do tych zmienników, rozumiem jeszcze że Alonso ma wywalone, bo to senior i wie że dostanie pierwszy skład tylko jak się szpital zdarzy, ale np. Garcia, który miał przecież bardzo dobry początek sezonu, dziś nie dał powodu żeby go nawet na ławkę zostawiać. Jedyny z rezerwowych który się starał to Torre, ale pokonał go brak rytmu i ogłady. Reszta nawet nie próbuje przekonać do siebie Xaviego czy ewentualnych, przyszłych pracodawców i jestem ciekaw, czy to naprawdę brak zaangażowania, czy też umiejętności?
Niezależnie od odpowiedzi to był mecz będący w jednym szeregu z naszymi najbardziej koszmarnymi występami.
Lewandowski chociaż umiał dzisiaj piłkę przyjąć parę razy, o parę razy więcej niż w sobotę, ale nadal gra memicznie (ten strzał głową to ósma liga mistrzów) :D
Wszyscy rozumiemy że już jest majster i dlatego nie ma co się ekscytować, jednak wnioski są jasne, ławka to jest dramat.
Jedyny z tego plus, że Espanyol jest teraz w jeszcze większej dupie :)
0
@Yoshi94 Dokładnie, też tak myślę, oczywiście dawał ten spokój i w pojedynczych meczach świetnie działał w ofensywie, ale no nie wiem, to nie był sezon za 50mln :D Może gdyby głównie grał na środku to zostawił by lepsze wrażenie, ale pokaz jaki dali Araujo i Christensen jest ciężki do przebicia i myślę że Kounde nie pokazałby więcej niż ten pyszny duet. Dlatego to zdecydowanie można przemyśleć jeśli jakaś konkretna liczba się pojawi.
0
Z jednej strony szkoda, bo to część monolitu jaki udało nam się stworzyć w tym sezonie, ale jednocześnie nie uważam że był on jego najmocniejszą stroną, przy naprawdę wysokiej ofercie na pewno warto rozważyć, dużo bardziej bym żałował Christensena niż Kounde. Jednak w przypadku sprzedaży Żula koniec zabawy, trzeba sprowadzić kogoś porządnego na prawą stronę, lub nawet dwóch przyzwoitych. Ndicka nadal jeszcze nic nie podpisał...
2
Wszyscy widzieliśmy problemy w kreatywności gdy zabraknie Pedriego i De Jonga, Gavi jest pod tym względem nadal bardzo chwiejny, a Kessie i Roberto są w tym kilka pięter niżej niż nasze potrzeby i wymagania. Nie wiadomo jaka byłaby w tym wszystkim rola Messiego, ale podejrzewam że grałby za plecami Lewandowskiego, okazyjnie grając po prawej. Biorąc pod uwagę wiek Pedriego i Gaviego, oraz mając w obwodzie Yamala i Torre (zakładam że Collado nie jest już brany pod uwagę), potrzebujemy kogoś doświadczonego, kto da jakość już teraz, kto jednocześnie nie zablokuje rozwoju młodych. Dlatego kandydatura Gundogana jest wręcz wymarzona, bo chyba nikt nie wątpi w jego umiejętności, a wiek jest w naszej sytuacji wręcz atutem.
0
@meg23 To się jeszcze okaże, ale mnie jest osobiście wstyd, niezależnie od tego jak to reszta świata widzi i myślę, że twój scenariusz jest zbyt optymistyczny.
6
Rasizmowi mówię nie, ale akurat Viniciusa mi w ogóle nie szkoda, przecież można ubliżać bez wymieniania kolory skóry i pochodzenia na tyle sposobów. No ale nie można od kibola wymagać tak skomplikowanych myśli. Natomiast od Viniego nie można wymagać autorefleksji, poziom intelektualny podobny do tych rasistów
3
Czy wszystkie ruskie są winne tej wojny? Oczywiście że nie. Czy przeciwstawić się takiej machinie zniszczenia jest proste? Oczywiście że nie. Ale to nie tłumaczy w żaden sposób tej TOTALNEJ głupoty i wtopy klubu, jesteśmy teraz kojarzeni z przekupywaniem sędziów i nawet jeśli wygramy tą sprawę to ta łatka nie zniknie. Co robi klub? Pozwala tym dwóm przygłupom na kolejną wizerunkową porażkę i teraz dostajemy kolejną łatkę, której "działania klubu" tak po prostu nie zerwą. Kiedy ci ludzie wreszcie zaczną wykonywać swoją pracę, to nie mam pojęcia, póki co to jest totalna amatorszczyzna, No ale wielu Hiszpanów nie wie nawet że Polska jest w Europie, więc nie dziwi mnie to...
4
Haaland, Mbappe, De Bruyne, Bellingham i Osimhen też przyjdą, trust me bro
0
Jeżeli uda się przekonać Gundogana, to nie widzę żadnego sensu zastępować Kessiego jeszcze Nevesem, gość jest taki se, no ale trzeba zrobić przysługi...
0
Carrasco XD Jak zawsze dobre te nasze biznesy...
2
Ja już kuźwa niczego nie rozumiem :D Ten kocioł w Barcelonie chyba nigdy się nie skończy XD Mimo że zaprzeczają, to i tak mam wrażenie że mogło chodzić o Cruyffa, ale tu jest możliwe już praktycznie wszystko, jestem ciekaw jak wypowie się sam zainteresowany :D
0
Taaa, równie możliwe co Haaland czy Mbappe.
24
Z oceną jego pracy trzeba poczekać, ale wygląda to jak kataloński pis...
0
No cóż, bydło zawsze będzie bydłem, ale można się było tego spodziewać, świętowanie mistrzostwa z jednej strony się należy, ale w tej sytuacji nawet niewielka prowokacja mogła do tego doprowadzić. Tak czy inaczej pachołkom Realu życzę spadku ;)
0
Życzę mu zdrowia, ale niech już nie trenuje z tą drużyną.
10
Gdzie podpisać? A tak serio, to myślę, że nie wiemy co z nim zrobić, Xavi rzuca go po całym ataku, sam Torres też nie dał argumentów żeby mieć jakieś wobec niego nadzieje na przyszłość, nie dostrzegam potrzeby żeby go kisić za 55mln...
16
To powinna być ankieta wielokrotnego wyboru, a dokładnie czterech takich, pytanie tym bardziej bez sensu, gdzie część tych osób jest już kapitanami różnego stopnia.
1
@sebsbastiams.fcb.fan92 no niestety tylko marzenia, z tego co widzę, to niewiele z tego ma szansę się spełnić, no ale to co czytamy może nie mieć nic wspólnego z postawą klubu...oby...
1
@sebsbastiams.fcb.fan92 A. Martinez to rozwiązanie bardziej ofensywne, więc mielibyśmy do rotacji Kounde-Martinez w zależności od potrzeb taktycznych i przebiegu meczu. Sprzedaż De Jonga byłaby błędem krytycznym, ale jeśli do tego by doszło (np. z potrzeb cięcia wydatków, czemu Romeu w sumie zaprzeczył). To w składzie jest miejsce dla Tielemansa, Gundogana i Messiego, moim zdaniem Gavi to wspaniały zawodnik, ale gra za dużo i potrzebuje jeszcze dojrzeć, Pedri już jest dojrzały, ale zajeżdżany strasznie. Według mnie kluczem do sukcesu w przyszłym sezonie jest środek pola na bogato, atak może być nawet przeciętny, ale wystarczy że będzie w miarę regularny, przy takim wsparciu bramki muszą się pojawić.
1
@sebsbastiams.fcb.fan92 W sumie z tym Ter Stegenem to tak, można chociaż przemyśleć, ale jestem raczej na nie, ciężko jest nam znaleźć bramkarzy o tym profilu.
No jeśli Dembele nie podpisze, to jak najbardziej postawić na Raphinhę, całkowicie się zgadzam, mogłoby też to wpłynąć pozytywnie na jego psychikę, gość jest szalenie zaangażowany, więc tutaj zmartwień nigdy nie było, ale taki zastrzyk pewności siebie mógłby go odmienić i dać coś więcej niż tylko liczby.
Podsumowując Barca ma pole do popisu, pytanie tylko czego chce Xavi, a czego Laporta, z tego co czytam dzisiaj, to wygląda to średniawo, nie jestem zaskoczony...