DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KobeFR A to już kwestia klubu żeby go przekonać, np. przyszłościowy plan na kadrę, niestety w Barcelonie niezbyt obecny biorąc pod uwagę trzymanie Alonso, czy Roberto, przecież ja nie winię zawodnika tylko klub za brak wizji i ciągłe miotanie się po rynku.
Zaraz nam zniknie Amrabat, jestem przekonany że Diaza to sobie tylko prasa wymyśliła, Zubimendi i Kimmich powiedzieli jasno że mają nas w dupie (i tak nie wierzę że by tu trafili, nie zmieścimy się w FFP za nic w świecie z takimi kosztami). Nico jest dla nich be, z Garcią też nie wiedzą co zrobić.
Martinez to ok opcja, myślę że powinien się sprawdzić w swojej roli, ale marnujemy szansę na coś więcej niż przyzwoity zmiennik na 2 sezony, nie po raz pierwszy.
3
@Soetie Czwartym? Alonso ma być teraz docelowo zmiennikiem Balde (N'dicka też może tam grać), więc byłby jedynym lewonożnym środkowym obrońcą poza Christensenem, którego byłby zmiennikiem (po to jest sprowadzony Martinez). Christensen jest wspaniały, ale podatny na kontuzje, ma 27 lat i nie wiemy ile mu zostało grania w takiej formie jak teraz, N'dicka miałby pełne prawo myśleć że może go wygryźć w okresie jednego sezonu, co zwiększa konkurencję i zaangażowanie, poza tym obaj są bez kwoty odstępnego, ewentualna sprzedaż to czysty zysk, Martinez zapewne odejdzie za darmo, bo nikt go nie będzie chciał. Pomijając to wszystko to kwestia Xaviego gdzie go zmieścić, a miejsce jest zdecydowanie, po odpowiednich korektach. Dla mnie sprawa jest prosta, Barcelona olała tą opcję, według mnie błędnie.
0
Tymczasem N'dicka idzie do Romy, jak dobrze że wzięliśmy jednowymiarowego, 32-letniego Inigo Martineza który musiał przejść właśnie zabieg. #BarcaUmiWTransferyŻeUj
1
Ja jestem zainteresowany Evą Green i Maserati Gran Turismo, mam na nie takie same szanse jak Barcelona na Hojlunda :D
6
@gilbert3 no ja jednak uważam że to miało wiele wspólnego z Rosellem ;)
0
Biorąc pod uwagę naszą sytuację, to prawdopodobnie taki transfer to byłby wielki luksus. Myślę że jedynym transferem gotówkowym będzie defensywny pomocnik, bo to ogromna dziura, której ani Garcia, ani Gonzalez, ani De Jong nie załatają. Szkoda że Roque nam przejdzie koło nosa, pewnie co najwyżej skończy się na Aubameyangu, co nie jest złe, ale to kolejne krótkoterminowe rozwiązanie. Ledwie możemy podpisywać wolnych zawodników, więc szału nie będzie, bo jestem przekonany że sprzedaż będzie się przeciągała i za grosze.
1
6 milionów za podstawowego zawodnika ich kadry... norma...
0
Dobry felieton i szanuję zdanie autora, bo może mieć całkowitą rację, ale jeśli @MateuszDoniec nie zmieni "Alaby" to nie ręczę za siebie :P
1
@ShawnC optymista :D
0
@MateuszDoniec Przez ostatnie dwa dni spać nie mogłem :D
6
Przede wszystkim chciałbym podziękować @Redakcja i @MateuszDoniec za szybkie i treściwe ogarnięcie tematu.
W pewnym sensie czuję ulgę, bo niepewność zniknęła, ale przede wszystkim smutek, mimo że powrót Messiego miał też swoje wady, to jednak byłoby to po prostu piękne.
Cóż, wywiad wyraźnie wskazuje że Leo wybrał przede wszystkim święty spokój, a w Barcelonie nadal panuje wielki bałagan i zatwierdzony przez La Ligę plan to pisanie patykiem po wodzie.
Bolesne zrywanie plastra przeszłości właśnie dobiegło końca, Barca musi stanąć teraz na własnych nogach, co też może być dobre...ale szkoda jak cholera, będę musiał to trochę odchorować, powodzenia Messi, oglądanie Cię w MLS przynajmniej nie będzie tak bolesne jak w tym śmierdzącym trykocie PSG.
0
Moim zdaniem Kessie mógłby się spełnić jako zamiennik De Jonga, ale jeśli uda się ściągnąć Gundogana, to głupotą byłoby nie zarobić na Kessiem. Myślę że nic nie stracimy sprzedając go.
10
Jeszcze środkowy napastnik, wzmocnienia na bokach obrony i mają komplet, tymczasem my możemy się cieszyć z zarejestrowania kontraktów zawodników już tu obecnych. Bartomeu, moja nienawiść wobec ciebie jest nieskończona.
0
@JarekS Aha, myślałem że albo Ndicka, albo ktoś do 5mln. Mnie to też pasuje, nawet bym to preferował, ale będzie Inigo Martinez i ewentualnie Cancelo jak nikt inny go nie będzie chciał. Takie to biznesy kręcim :D
0
@JarekS To czy jest według Ciebie jakaś dobra opcja na prawą obronę dla Barcy Xaviego?
Tą sprzedażą Christensena to mnie nie strasz, ja rozumiem że to czysty zysk, ale kurde...
Ja nadal uważam że Amrabat to najlepsza opcja dla nas, ale musimy wtedy wzmocnić kreatywność, czyli oczywiście Gundogan, tym bardziej jak Messi się oddala. Szkoda że Torre jest tak ignorowany, myślę że ma tą smykałkę, Kamada to pewnie temat zupełnie martwy, a na Veigę rzucą się jak dzikie psy i będzie licytacja, w której nie mamy co startować.
0
@Serducho Spoko, Panowie, ten dzieciak nawet pisać nie umie ;)
2
@JarekS Masz jeszcze zdrowie wchodzić w polemikę, ja czytając tu od lat komentarze mam wrażenie że niedługo będą się posługiwać samogłoskami. Wymagasz zdecydowanie za wiele od tej biedy intelektualnej, ale szacun, że nadal próbujesz :D
1
@AlvaroHanso ten jaki Alvaro
3
@michal1899 Ja jestem przekonany że przychodzi jako zmiennik Christensena bo Alonso nie dojeżdża i ma być już docelowo zastępcą Balde. Jednak widząc wolnego Ndickę i nie skorzystać, a zamiast tego sprowadzać typa, który może się przydać na max dwa lata i to tylko jako rezerwowy...no nie wiem, mocno średni biznes, ale Barca chce to mocno przebić Nevesem :P
5
Dawać konkretny hajs i jest wasz, jeden sezon mi z nim wystarczy :D
1
Strasznie zawiła sprawa, bo obie teorie mają swoje wyraźne wady, te wady są jednak pytaniami, na które nie ma jeszcze odpowiedzi, gniecie mnie ta sprawa bardzo i kiedy pomyślę że będzie to trwać latami to mnie trzęsie, ale tak to niestety już wygląda. Rozwala mnie jednocześnie prymitywizm kibiców prześcieradeł, którzy głoszą kreatywne opinie, chociaż ich nędzne umysły nie ogarniają tematu. Zupełnie mnie nie zdziwi jeśli to okaże się wałkiem wyprowadzania hajsu z klubu, niecne persony rządziły klubem w tych latach.
0
@creativeopinion Jezu rasizm :D
2
Na tą chwilę myślę, że te informacje są wyolbrzymione i podkolorowane na potrzeby klikalności, ale to było jasne że inspektorzy się nad tym pochylą i będą zadawać dodatkowe pytania, bo sprawa jest zawiła, a sama Barca też niezbyt stara się ją wyklarować.
Temat może trochę przycichł, ale z pewnością nie zniknął i topór nadal nad nami wisi.
Swoją drogą bawią mnie komentarze kibiców Realu, to jest taka hipokryzja że klaun by się uśmiał ;)
Jeśli wina Barcelony się potwierdzi to jestem jak najbardziej za surowym ukaraniem Barcy i wszystkich jej prezesów, oraz członków zarządu, którzy się do tego przyczynili, ale nie bądźmy śmieszni i nie wybielajmy wiecznie upaćkanego błotem Realu, po prostu nikt ich za rękę nie złapał, jeszcze ;)
0
@Konradosss haha typowy polaczek bezmózg, brzmisz jak obrońcy sukienników-pedofili "no zgwałcił, ale za to jaki ładny ogródek zrobił!", Typie, jeśli to zrobił, to nawet wynalezienie leku na raka go nie usprawiedliwi.
18
Nie no szanujmy się, Di Maria która ma 35 lat i więcej się leczy niż gra? To świetny piłkarz, ale to miało sens kiedyś, teraz absolutna głupota.
9
Należy serdecznie podziękować, bo był przez kilka lat numero uno na świecie, jestem bardzo ciekaw co dalej.
1
@sk13 uff, Barcelona to najgorsze miejsce na uzdrowienie mentalu :D Oby to dobrze przemyśleli...co ja piszę, przecież to Barcelona :D
0
@korn234 myślę że może należeć do pierwszej 20 na świecie w najlepszym wypadku, wielu z tych fachowców mówi to raczej z szacunku i sympatii, ale to raczej nie jest szczerość, która tak naprawdę bardzo rzadko występuje w wypowiedziach. Takie rozstanie nie będzie nas boleć sportowo, jeśli sprowadzimy kogoś solidnego w zamian, bo Alonso za cholerę go nie zastąpi.
1
@sk13 no też myślę, że zostaną jeszcze na rok, co jeszcze parę miesięcy temu nie było taką złą perspektywą, ale to co potem pokazywali mówi jasno że już się nie nadają.
Jakie są argumenty przeciw Cancelo? Bo wiem tylko o tym że jest konfliktowy, a i to jest raczej sfera plotek.
Martinez to pewnie nie ten profil, którego chce Xavi, on chce kogoś ściśle defensywego, stąd tyle lamentu o Foytha. Cóż, karuzela się rozkręca, co mnie cieszy, bo jeśli chcemy coś w tym okienku osiągnąć, to musimy działać znacznie szybciej niż w poprzednim
1
@Remi1899 chyba bym zrobił okrążenie wokół osiedla nago jakby tak się stało:D