0

@Majkel3456 To prawda. Ale dłużej się gotuje.

0

@aspr1me Oczywiście. A Nowa Zelandia owce.


Kiwi = Nowozelandczyk w australijskim slangu.

2

@Bykunn Wręcz przeciwnie, rozumiemy się doskonale. Tylko Ty uparcie zrównujesz znajomości rodzinno-koleżeńskie z układem systemowym urządzonym konkretnie pod partyjnych notabli i ich rodziny. Ostatnio faktycznie odnosiłeś się do jednego zdania, ale tutaj już się tak tłumaczyć nie możesz.

1

@Lanosss Biżuteria pochodziła od zremisowanych Czechów, bo ci zapomnieli zamknąć szatnię.

0

@Bykunn Jakiej, że czekasz z plebsem w poczekalni, a nie w systemowo urządzonym sposobie na omijanie kolejek?

2

@barcelonaLM Odkąd dogadali się (jak to słusznie ujął Czarzasty) przy Okrągłym Stole, niezależnie, kto by rządził, ten sam modus operandi. Najpierw czyste ręce i jak to my teraz będziemy rozliczać tych złodziei. A potem ta sama mentalność - TKM - Teraz K... My!

0

@Kgorecki2500 Nie zaczepiaj @July_6_BcN. Od pewnego czasu jest nieaktywna, a konkretnie od wybuchu afery z Kacprzykiem. Dlatego mam taką teorię spiskową, że Kacprzyk to tak naprawdę @July_6_BcN. Po pierwsze, dodatkowy etat komentującego tutaj ogarnąłby bez problemu, z innymi sobie przecież radził. Po drugie, kłamanie też przychodzi mu bez trudu, więc udawałby laskę na luzie. Po trzecie, @July_6_BcN, odpowiadając kiedyś na pytanie, kiedy zarobiła swój pierwszy milion, odparła, że dwa lata temu. Zastanawiające, prawda? Do tej pory wszystko się Wam spina? No i po czwarte, nic nie pisze od momentu wybuchu afery, bo najwidoczniej ma teraz inne zmartwienia i inne rzeczy do ogarnięcia. Chcecie, to wierzcie, nie chcecie to nie. Ale to nie może być przypadek.

1

@Marusek To zbyt enigmatyczna groźba. Nie wiadomo, co dla Ciebie będzie zawodem, może nie lubisz jak coś się dzieje i padają gole?

1

@Cule1234 Uff. A już się bałem, że trzeba będzie zamykać naszą sekcję szpitalną. No ale oby był zdrowy, czuję, że będziemy potrzebować każdego zawodnika.

1

@Katalończyk 99 I to jest definicja paradoksu. Fejk, ale prawdziwy :).

0

@takisobiektos To już jest kontent komediowy, nie newsowy :).

0

@Raphinha11 A ja myślałem, że zastanawiasz się, czy w tym roku uznać.
:)

0

@Kgorecki2500 Jeśli się jutro okaże, że jednak coś tam odpisał, czy sam o coś prosił... To jak w tym powiedzeniu, że osiągnęliśmy dno, a teraz zaczynamy odwiert.

2

@Faro Zwłaszcza w pierwszej scenie widać, że chłop zawrócił jej w głowie, aż ją zwaliło z nóg.

0

@addept Jak ich tam trzymasz za pyski @Popitek12? Ośmielają się podważać pozycję Najwyższego Przywódcy?

1

@kamyk_23 No właśnie, gdybyś się w temat zagłębił, to okazałoby się, że to "rżnięcie kasy" wcale nie jest takie oczywiste. Można to znaleźć w necie. Gdyby to była taka oczywista prawda, dawno by go dojechali.
Edit: Bodajże Głuchowski z Wyborczej zrobił z tego zarzut i nie poszło mu raczej tak, jak sobie wyobrażał.

2

@kamyk_23 Wybacz, ale nie interesują mnie obrony typu "ale oni też kradli". Po pierwsze, K0 istnieje od określonego czasu. Po drugie, wystarczy sprawdzić jakie materiały zamieszczają, żeby znaleźć jazdę po każdej ze stron. Tylko mało komu chce się to robić, bo wtedy nie można by już było pisać "gdzie ten kretyn był?" Mniej zaślepienia, więcej rozsądku i chęci, by weryfikować własne wyobrażenia. Dobrego wieczoru, czy jaka tam pora u Ciebie aktualnie.

Edit: "Jego "fakty" już nie raz zostały obnażone..."
Tak zostały obnażone, że każdy, kto do tej pory próbował, uciekał z podkulonym ogonem. Naprawdę, założę się, że nawet nie obejrzałeś materiału, bo boisz się zmierzyć z niewygodnymi prawdami. Łatwiej siedzieć we własnej banieczce i powtarzać zasłyszane obelgi. Scio me nihil scire. Ale do tego trzeba mieć świadomość, że nie ma się monopolu na rację. Ja staram się oglądać to, co produkuje jedna i druga strona, jakże inaczej można skonfrontować sprzeczne stanowiska. Czasem jedna strona ma rację, czasem druga. Tak mi się wydaje. Ale żeby podjąć decyzję, wydaje mi się, że warto poznać oba stanowiska.

1

@Zoker Jak tylko @Kessie przyniesie nowe.

0

@MessiForeverTheBest Zgadzam się. Ale mnie rozbawiło :).

0

@Esteban_ Nie takie skandale za nami i nie takie przed nami. Cierpliwości :).

3

@Faro To też jest prawda. Wszystko dobrze, póki dobrze. A potem oberwanie chmury. Jednak każdy potrzebuje czasem się wyluzować.

1

@NeroTFP1 Grosicki by się zamienił.

0

@Faro To akurat prawda.

0

@Hindus Już bez przesady. Ale w drugą stronę również.

1

Runda druga. Chłopaki Zerowiaki kują żelazo, póki gorące:


2

@Popitek12 To dzisiaj gra Messi?

3

@tomek8756 On by już mógł zamknąć r... buzię z tymi chamskimi, megalomańskimi odzywkami, naprawdę.

0

@BezglutenowyPedri Ty, ja też kupiłem takie słuchawki. Myślałem, że będą głośniejsze, niż dokanałowe (były nauszne) i okazało się, że są dokładnie takie same. W ogóle ich teraz nie używam. Zakup bez sensu.

2

No to zobaczmy, co tam w tym domu publicznym:


0

@PeRRy No właśnie ja nie jestem pewien, więc wolałem nie dodawać od siebie. No ale często jest tak, jak napisałeś. W komentarzach czytałem, ze to mógł być jakiś chory psychicznie, którego nie upilnowali opiekunowie. No ale to jakaś historia fantastyczna by była, jeśli taką osobę puszczają do zoo. Z drugiej strony, czemu by go wypuszczali? Poczekam, może coś więcej się wyjaśni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?