Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Tomason Co się dziwić. Przedsiębiorczy, oszczędny, młody człowiek, co żadnej pracy się nie boi, to odłożył.
0
@Herato Real chce ich kupić? Strzelam.
1
@Sulimo Zachęcony Twoją opinię postanowiłem spróbować Boba. Trochę się opierał i wyrywał, kiedy zacząłem obierać mu skórę, aż go musiałem związać. Masz rację, ze skórą jednak lepszy.
0
@Kgorecki2500 Uff, dobrze, że ich nie pożarł.
1
@Sysia11 Syśka, Ty ostatnio rozpływałaś się nad Ramosem, bo Messiego pochwalił. Przyganiała Sysia Piersowi.
0
@kubix05 Jak widać w '78, '84 i zwłaszcza '92 roku musiał przebywać w śląskim ogrodzie zoologicznym, pod opieką opłacaną przez kogoś sutrykopodobnego, na chwałę Śląska Wrocław.
1
@Safrani Od razu informuję, że Pan Rafał Trzaskowski o niczym nie wiedział.
3
@Ilka Pozdrów Klimę.
2
@Safrani Bo to leżak :). Taka głupotka, why so serious? :)
1
@Azazel_Pazuzu Właśnie zauważyłem, że Ciebie mało co interesuje z wyjątkiem prezentowania własnych fobii i projekcji, co widać na załączonym obrazku. Oprócz czytania książek spróbuj je choć trochę zrozumieć.
0
@Aragorn33 Popieram.
0
@Faro Nie sądzę. Po prostu konkurent Pereza w wyborach zaczął podawać swoje transfery i Florek zrozumiał, że musi jakoś odpowiedzieć. Rzucił więc te 150 milionów, a po wyborach musiał w jakiś sposób spełnić obietnice. Wystosował więc tę ofertę wiedząc, że zostanie odrzucona. Obiecał - tak. Spełnił obietnicę - tak. Socios zrobieni trochę w konia? Cel uświęca środki.
0
@KrychaFCB Dla mnie to oczywiste rozwiązanie. Eliminuje się źródło problemów i po kłopocie :).
1
@Safrani Kiedy oni bardzo chcą!
:)
2
@Safrani Siedzi na leżaku. Ale bezsens.
:)
1
@draxidox Przecież wiadomo, że nie chodzi o prawdę, tylko o narrację.
1
@Safrani Dobra Zmiana v 2.0.
3
@Kgorecki2500 Oczywiście. Futro z kota leczy.
2
@Kgorecki2500 Nie ma sensu. To jeden z tych, co wszystko przekręcą, żeby przepchnąć własną narrację. Nie chwalisz się - nierób, chwalisz - pozer i chwalipięta. Co byś nie zrobił, dupa zawsze z tyłu.
0
@Kgorecki2500 To da się jeszcze bardziej uprościć nasz system rozliczania podatków? Zaczynam się bać.
1
@Comentateiro Oczywiste, że masz rację i wybieram punkt nr 2, tyle, że ja bym napisał, że nie świata, ale ludzi. Teraz opozycja leje krokodyle łzy i rozpacza nad rozpasaniem, ale założę się, że za ich czasów było podobnie, tylko się nie wydało w tak spektakularny sposób. Po prostu KO przygarnęła głupka i pozera, który stracił instynkt samozachowawczy. Ja mam zdanie takie, że tam wszyscy tacy sami, właśnie z powodów, które wymieniłeś - robią tak, bo uważają, że mogą, że im się należy. Tyle, że ja uważam dodatkowo, że to również wynik pewnej selekcji, to znaczy, oni nie dopuszczą nikogo, kto nie kracze podobnie. Uwalą uczciwą osobę już wcześniej, bo ona jest zagrożeniem. To układ mafijny, niezależnie od partii. Przed uwaleniem mogą jeszcze spróbować ją uwikłać we własne układy, żeby był na nią hak i zaczęła mieć sama coś do stracenia. Chociaż to też jest przecież efektem tego, o czym napisałeś, że taka jest natura świata/ludzi.
2
@Konradowskyy Najgorsze, że Ty i ja się pośmiejemy, ale jestem przekonany, że takie cosie istnieją też w innych placówkach i teraz trwa gorączkowa praca, żeby to lepiej zamaskować. I tak samo było, jak i będzie za każdej władzy.
1
@jeonek " Do polityki ludzie inteligentni się nie pchają."
"Największą sztuczką diabła było przekonanie świata, że nie istnieje."
:)
0
@ToWinaSedziego Dokładnie. Wprawdzie już nasz zdrajca, ale jednak zdrajca :).
4
@martusiaaaa Nie przejmuj się. U nas lekarze też jej nie kumają, a jak się ostatnio okazało, doskonale sobie radzą. W razie czego, zawsze można skorygować faktury i oddać część kasy.
2
@majkiii Miejsca w saloniku VIP w Szpitalu Południowym. Ale to już nie wróci :).
1
@Mario96w Każdy tak mówi :).
0
@Terroriser I szczerze Ci powiem, że to lepsze niż taka siłownia z doskoku i na siłę. Zacznij regularnie chodzić, kup sobie za 100-200 zł zestaw hantli do domu, poszukaj na YT prostych ćwiczeń z nimi na większość partii ciała, dodaj kilka ćwiczeń typu wykroki, deska, step-upy (na przykład na łóżko) itp. A potem bądź cierpliwy i konsekwentny, a sam zobaczysz, że wyniki przyjdą. Chodzenie jest naprawdę przez ludzi niedoceniane.
0
@Zoker No myślałem, że wskazujesz cele na dziś :).
0
@Bobo25 To musiał być fachowiec z La Rambli, no bo kto? A poważniej, pewnie są ludzie, którzy się jednak znają na ruskiej broni.