Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BorzyKrzys No i podoba mi się we Francji przewidywanie i planowanie. Dawno temu zbadali sprawę i przewidzieli, że Europa (a więc też ich kraj) zostanie zaatakowana przez wysoką temperaturę, więc dekadami sprowadzali do siebie ludzi, którzy są do takowych przyzwyczajeni i potrafią je bez problemu znieść. Dodatkowo ludzie ci mają odziedziczoną po przodkach wiedzę, jak zaradzić takim kataklizmom. Źli ludzie wstawiali filmy o tym, jak doktorzy i inżynierowie niszczą miasto, rabują mienie i palą różne rzeczy po zwycięstwie PSG w LM - i wskazywali, że to z powodu wrodzonych skłonności do czynienia zła. Nie, nic bardziej mylnego! To była część rytuałów mających na celu sprowadzenie deszczów w porze największych upałów. Dlatego też dobrze by było podziękować tym troskliwym nachodźcom, zamiast ich ciągle piętnować.
3
@Roobo Ewolucja wsteczna.
5
@Agrafka Dobrze, że Niemcy o tym nie wiedzieli. Teraz już nic szkopiny nie osiągną.
1
@martusiaaaa Jak mają nie pasować, skoro to jego brat? Podejrzewasz coś?
1
@Rupert_Haubica To jest naprawdę zabawne :).
1
@agaFCB Czy Ty aby nie jesteś zazdrosna? Czy Ciebie aby nie drażni szczęście innej kobiety? Aga. Nie bądź taka. Bo się pogniewamy... :)
0
@2026Canaletes Coś w tym niestety jest. Jak Ludwik XIV.
5
@zadafcb Przeczytałem "Na razie turniej zawodzi na każdym poziomie." i przy tej wersji pozostanę.
1
@gumaz Harry Potter. Szkoda dziewczyny.
0
@2026Canaletes Nikt takiej tezy nie wysuwa. I to, co napisała ta pani, to jest groźba. A ona jest urzędnikiem państwowym, a nie gangsterem, to zaś była groźba typowo gangsterska. Tu nie ma żadnego pola do złagodzenia głupoty i chamstwa tego, co ona zrobiła. To ona uważa, że jest taka mocna, że nie wolno jej zaczepiać, bo się zemści za pomocą aparatu państwa. Pomieszałeś w ogóle priorytety.
1
@speed1 Co najmniej tyle, ile Ferran.
0
@Faro Czarny wielbłąd.
1
@FcPortoFan1999 Oby nie zakończyło się na "Już była w ogródku, już witała się z gąską..."
1
@tomek8756 "Nikt nie ucierpiał" - tak powinno być precyzyjniej, bo może są zabici.
0
@Barwindg Mocno i celnie. To też dosyć istotne.
2
@blakkudium Jeśli chodzi o strzelanie, to Belgowie są w tym dobrzy jedynie w wojnach gangów.
3
@krycha2201 Dopiero będzie, bo teraz jest kasa na produkty. Wreszcie Laporta coś zje.
1
@Adran360 Na moje oni modlą się, żeby dolecieć.
1
@Derean No to porumakował. Szkoda, że nie podali do kogo ma ten uraz.
Siedzi ten @Luciano99 i wbija te szpilki w laleczkę, no to jak Ronald ma być zdrowy?
1
@TikiTakaEnMiCorazon Jeśli zrobił dziś coś złego, to powiedz mu, że to kara.
4
@FcPortoFan1999 Z Piątnicy.
0
@jaras121 Masz rację, że nie wiesz. Tośmy sobie pogadali.
1
@esem91 Uniwersum piłki nożnej przenika się z uniwersum Harrego Pottera.
1
@blakkudium O kurka, @Popitek12! A ja mu nie wierzyłem!
2
@clyde "Coś mnie podkusiło i (...)" - co Ty w ogóle wypisujesz? Musisz zacząć promować się we właściwy sposób, o tak: "Jak zwykle, bazując na zawodowym doświadczeniu, dokonałam profesjonalnej analizy obu zespołów i (...)"
1
@michaleu Jeszcze ajatollahom pokażą, gdzie kiwi zimują.
1
@NeroTFP1 Na picu z Valony.
3
@kubix05 "Parszywa dwunastka" - film dokumentalny o podstawowej jedenastce Realu Madryt i ich aktualnym trenerze.
0
@Rupert_Haubica Oszczędza się na grę w klubie. Bardzo dobrze.
1
@HarveySpecter No to chyba zepsuli dziś ten plan. Już się nie uda.