Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@fcbarcafan19 To nie patologia, tylko ratowanie demografii. Powinni dać jej medal, jak już go odbiorą Zełeńskiemu.
@agaFCB O i następna kombatantka na froncie walki z niżem demograficznym. Do odznaczenia!
5
@NeroTFP1 Bo dopiero gdzie byłych żon sześć, tam nie ma co jeść. Na razie - jak w Barcelonie - u Michała panuje optymizm.
2
@CLS63AMG Umowy nie czytał. Ciekawe, czy w ogóle ją podpisał? Sami z siebie robią debili, bo to dla nich bardziej akceptowalne, niż przyznać się do zarobków. Daje do myślenia.
1
@blakkudium Już ja znam ich i te ich intensywne prace.
6
@Popitek12 Gdybyś miał kamienie Thanosa, to nic by się nie stało, bo dwa byś zepsuł, a cztery zgubił.
1
@Konradowskyy Czy jak Cię coś denerwuje, to od razu szukasz konfrontacji? Bo on - moim zdaniem - robi tak celowo, pod wyświetlenia. I nie chodzi mu o naukę, ale o to, że kontrowersyjne filmy lepiej się klikają. A reszta to dorabianie usprawiedliwienia, że to w szczytnym celu przecież.
"Rozumiem, że łamanie prawa jest okej, ale walczenie z takimi osobami już nie jest okej." - To jest tak durny wniosek, że aż brak słów. Po prostu musiałeś przeobrazić to w skrajność, żeby lepiej wypaść. Cel uświęca środki, tak? Jak Cię zatrzyma Policja, to wolisz, żeby byli uprzejmi, czy też od razu domagasz się, żeby Cię przeczołgali po asfalcie, bo wtedy dopiero czujesz, że "walczą"? Wszystko jest pięknie, dopóki nas takie coś nie spotka.
0
@Hosh Uwielbiam te pożegnania: "XX DZIĘKUJEMY! A teraz już spier....!"
1
@Eklerek Oooo, @Bolton wypuścił coś nowego? Fajnie kolego Bolton, musicie się wspierać, to Wasz miesiąc.
4
@Zoker Nie sprawia wrażenia, ale tak właśnie robi. Moim zdaniem celowo, pod kontent. To prowokator, a nie edukator. Odwaliło mu od fejmu i kasy. Poczucie sprawczości wywołało poczucie bezkarności, a poparcie części osób w komentarzach powoduje, że czuje przyzwolenie na takie działania. Przewiduję dalszą eskalację zakończoną drastycznym finałem, bo ktoś w końcu nie wytrzyma. FAFO in progress...
3
@Borneo Ten "pipkarz" mnie rozbroił. Nie zmieniaj się :).
0
@Hindus Czyli musi się udać.
0
@marcin62 Microsoft zagarnął Blizzard, wychodzi dodatek do World of Warcraft - "Midnight" - oglądam cinematic początkowy i mam odruch wymiotny. Co to za g... jest... Masakra.
0
@Eklerek Seks-zabawka z serii "Zrób to sam". Powinni to reklamować "Nie potrzebuje baterii!" Jeszcze - dla zaawansowanych - można na tym rozwiesić jakieś lekkie pranie, to się od razu wysuszy.
1
@draxidox Kłamstwo. Już to dziś widziałem.
1
@NeroTFP1 Świeży zaciąg do woja to przecież koty. Wszystko się zgadza.
1
@Safrani Hugo Boss ubierał reprezentację SS, więc Adidas może polską.
0
@KrychaFCB Nie ma cela jak baba z wesela. Chyba @Comentateiro się zradykalizował i przeszedł od słów do czynów.
2
@Koni8M Oczywiście. Lepiej, żeby strzelali albo rzucali granatami?
:)
1
@Rupert_Haubica "gdyby tylko hindusi przestali zasmiecac planete to by było zimniej."
Czytałeś @Hindus? Ogarnij się z ziomkami.
1
@BorzyKrzys No i podoba mi się we Francji przewidywanie i planowanie. Dawno temu zbadali sprawę i przewidzieli, że Europa (a więc też ich kraj) zostanie zaatakowana przez wysoką temperaturę, więc dekadami sprowadzali do siebie ludzi, którzy są do takowych przyzwyczajeni i potrafią je bez problemu znieść. Dodatkowo ludzie ci mają odziedziczoną po przodkach wiedzę, jak zaradzić takim kataklizmom. Źli ludzie wstawiali filmy o tym, jak doktorzy i inżynierowie niszczą miasto, rabują mienie i palą różne rzeczy po zwycięstwie PSG w LM - i wskazywali, że to z powodu wrodzonych skłonności do czynienia zła. Nie, nic bardziej mylnego! To była część rytuałów mających na celu sprowadzenie deszczów w porze największych upałów. Dlatego też dobrze by było podziękować tym troskliwym nachodźcom, zamiast ich ciągle piętnować.
3
@Roobo Ewolucja wsteczna.
5
@Agrafka Dobrze, że Niemcy o tym nie wiedzieli. Teraz już nic szkopiny nie osiągną.
1
@martusiaaaa Jak mają nie pasować, skoro to jego brat? Podejrzewasz coś?
1
@Rupert_Haubica To jest naprawdę zabawne :).
1
@agaFCB Czy Ty aby nie jesteś zazdrosna? Czy Ciebie aby nie drażni szczęście innej kobiety? Aga. Nie bądź taka. Bo się pogniewamy... :)
0
@2026Canaletes Coś w tym niestety jest. Jak Ludwik XIV.
5
@zadafcb Przeczytałem "Na razie turniej zawodzi na każdym poziomie." i przy tej wersji pozostanę.
1
@gumaz Harry Potter. Szkoda dziewczyny.
0
@2026Canaletes Nikt takiej tezy nie wysuwa. I to, co napisała ta pani, to jest groźba. A ona jest urzędnikiem państwowym, a nie gangsterem, to zaś była groźba typowo gangsterska. Tu nie ma żadnego pola do złagodzenia głupoty i chamstwa tego, co ona zrobiła. To ona uważa, że jest taka mocna, że nie wolno jej zaczepiać, bo się zemści za pomocą aparatu państwa. Pomieszałeś w ogóle priorytety.
1
@speed1 Co najmniej tyle, ile Ferran.