2

@Vegeta88

2

I się wyjaśniło:


To znany wspieracz Ko i Donalda, ale nawet wiedząc to, ciężko mi uwierzyć, że on tak na poważnie, albo, że to nie jakiś fejk.

4

@Coutinho007 Chodziło mi o to, że on nie jest (ani nawet nigdy nie był) nikim takim, żeby wywoływać aż takie emocje. Żadnej zdrady się nie dopuścił. Moim zdaniem przynajmniej.

2

@Vegeta88 Nie tylko Polacy, Niemcy też by ch... rozumieli.

2

@Bobo25 Głos rozsądku. Tam nie dopcha się raczej nikt uczciwy, na kogo nie będzie haka. Jak w gangu, musisz popełnić przestępstwo, żeby ci zaczęto ufać, bo jesteś wtedy "nasz" i jest na Ciebie bat, w razie gdybyś fikał. A jak się dopcha jakimś cudem, to szybko zostanie usadzony i uwikłany w zależności, które go zwiążą z daną opcją.

0

@doc Przecież nigdy nie mówił o tym w takim kontekście.

0

@Coutinho007 Bez sensu.

15

Oho. "Gosia, Gosia, Gosia!" runda druga.


24

@alone49 Nie wiem, czy więcej, może i tak. Ale teraz też kradną, a miało być lepiej. W dodatku są aroganccy, protekcjonalni i uważają się za elitę, której plebs nie rozumie.

24

@clyde Lina Karo, ja Ci to zaraz wytłumaczę na przykładzie samych zainteresowanych:


Niepodrabialni są :).

9

@Kgorecki2500 To prawie tak, jak o swoim zwolnieniu z Realu. Całe życie na przypale.

13

@draxidox Trwa tam podobno audyt, ale nie taki, jakiego oczekiwalibyście, a taki, jak po wizycie u Sowy:


Niemożliwa jest ta uśmiechnięta brygada :).

1

@LeszekFCB Zabrakło tam ":)".

1

@Karol145 Jak to nie? Widziałeś, co wypisuje Galson? Jak w dawnej Rosji, dobry car i źli bojarzy.

0

@LeszekFCB Wy, KOwcy chcielibyście pewnie salonik VIP w 2 klasie, co?

1

@Safrani To ja jestem Darek! Rademens się znalazł... :)

1

@Safrani Dałbym herba, gdyby nie to ostatnie zdanie. Czemu musiałeś spieprzyć taki piękny komentarz?
:)

0

@mekston W ćpaniu na pewno.

1

@Bykunn Czyli też siedziałeś tam w saloniku dla VIPów? Bo chyba jest pewna różnica, jeśli ktoś organizuje to jako rozwiązanie "systemowe"?

1

@Ryoumen Kiedyś wołali "Lekarzu, pokaż, co masz w garażu?!", a dziś chyba trzeba prosić o pokazywanie umów.

1

@Kidd To nie jest ich wina. Żyją tak, jak mogą.

2

@RichardWinters
- Pułkowniku, meldujcie o wynikach obrony!
- Wodzu, wszystkie nasze pociski trafiły!

7

I taką szczerość szanuję. Todo OK.


0

@partymaker Jak wiele rzeczy w państwie polskim, trzyma się na taśmie klejącej. Dobrze chociaż, że ona jest transparentna, w przeciwieństwie do rzeczy, które zabezpiecza.

0

@Lanosss To nawet Christensen na szpitalnym łóżku będzie lepszy? Nieprawdopodobne.

0

@Popitek12 "(...) Uzbekistan i Kolumbia zobaczą co to jest piłka nożna"
Tak jest! Do tej pory grali przecież główką kapusty.

0

@majkiii Ale czego?

2

@Gaucho Trafnie :).

1

@Gaucho Szkoda. Pokazałby tym nieudolnym Portugalcom jak się zdobywa czerwone.

4

@Kgorecki2500 Będą sprawdzać w kinach, czy widz posiada PS5. Trzeba podać PSN ID. Chyba nie wejdziesz... :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?