Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Vegeta88
2
I się wyjaśniło:
To znany wspieracz Ko i Donalda, ale nawet wiedząc to, ciężko mi uwierzyć, że on tak na poważnie, albo, że to nie jakiś fejk.
4
@Coutinho007 Chodziło mi o to, że on nie jest (ani nawet nigdy nie był) nikim takim, żeby wywoływać aż takie emocje. Żadnej zdrady się nie dopuścił. Moim zdaniem przynajmniej.
2
@Vegeta88 Nie tylko Polacy, Niemcy też by ch... rozumieli.
2
@Bobo25 Głos rozsądku. Tam nie dopcha się raczej nikt uczciwy, na kogo nie będzie haka. Jak w gangu, musisz popełnić przestępstwo, żeby ci zaczęto ufać, bo jesteś wtedy "nasz" i jest na Ciebie bat, w razie gdybyś fikał. A jak się dopcha jakimś cudem, to szybko zostanie usadzony i uwikłany w zależności, które go zwiążą z daną opcją.
0
@doc Przecież nigdy nie mówił o tym w takim kontekście.
0
@Coutinho007 Bez sensu.
15
Oho. "Gosia, Gosia, Gosia!" runda druga.
24
@alone49 Nie wiem, czy więcej, może i tak. Ale teraz też kradną, a miało być lepiej. W dodatku są aroganccy, protekcjonalni i uważają się za elitę, której plebs nie rozumie.
24
@clyde Lina Karo, ja Ci to zaraz wytłumaczę na przykładzie samych zainteresowanych:
Niepodrabialni są :).
9
@Kgorecki2500 To prawie tak, jak o swoim zwolnieniu z Realu. Całe życie na przypale.
13
@draxidox Trwa tam podobno audyt, ale nie taki, jakiego oczekiwalibyście, a taki, jak po wizycie u Sowy:
Niemożliwa jest ta uśmiechnięta brygada :).
1
@LeszekFCB Zabrakło tam ":)".
1
@Karol145 Jak to nie? Widziałeś, co wypisuje Galson? Jak w dawnej Rosji, dobry car i źli bojarzy.
0
@LeszekFCB Wy, KOwcy chcielibyście pewnie salonik VIP w 2 klasie, co?
1
@Safrani To ja jestem Darek! Rademens się znalazł... :)
1
@Safrani Dałbym herba, gdyby nie to ostatnie zdanie. Czemu musiałeś spieprzyć taki piękny komentarz?
:)
0
@mekston W ćpaniu na pewno.
1
@Bykunn Czyli też siedziałeś tam w saloniku dla VIPów? Bo chyba jest pewna różnica, jeśli ktoś organizuje to jako rozwiązanie "systemowe"?
1
@Ryoumen Kiedyś wołali "Lekarzu, pokaż, co masz w garażu?!", a dziś chyba trzeba prosić o pokazywanie umów.
1
@Kidd To nie jest ich wina. Żyją tak, jak mogą.
2
@RichardWinters
- Pułkowniku, meldujcie o wynikach obrony!
- Wodzu, wszystkie nasze pociski trafiły!
7
I taką szczerość szanuję. Todo OK.
0
@partymaker Jak wiele rzeczy w państwie polskim, trzyma się na taśmie klejącej. Dobrze chociaż, że ona jest transparentna, w przeciwieństwie do rzeczy, które zabezpiecza.
0
@Lanosss To nawet Christensen na szpitalnym łóżku będzie lepszy? Nieprawdopodobne.
0
@Popitek12 "(...) Uzbekistan i Kolumbia zobaczą co to jest piłka nożna"
Tak jest! Do tej pory grali przecież główką kapusty.
0
@majkiii Ale czego?
2
@Gaucho Trafnie :).
1
@Gaucho Szkoda. Pokazałby tym nieudolnym Portugalcom jak się zdobywa czerwone.
4
@Kgorecki2500 Będą sprawdzać w kinach, czy widz posiada PS5. Trzeba podać PSN ID. Chyba nie wejdziesz... :).