Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@2026Canaletes @draxidox wrzucał tu niedawno taki obrazek poglądowy:
Wszystko, wszędzie, naraz. To i człowiek zgrosi konkretnie.
2
@xvcWinterSoldier Bo reszta nie ma znajomego z KO na SORze i musi normalnie czekać.
1
@Spider_Man Pomyśl sobie, jaki młyn ma teraz @Kessie! On pracuje nocami, a tutaj mecze. Nie wiadomo, w co ręce włożyć?
0
@Habarokar Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam.
2
@Kgorecki2500 Pół miliona podobno. Chyba się tym ruchem przyznał, że pozyskał je nie do końca legalnie.
Edit: A poza tym, teraz będzie można mówić, że nasi jak kradną, to oddają, a kto z PiSu oddał? No właśnie.
:)
1
@ranger3120 Koń to od razu mdleje, a potem karetka wywozi go do Włoch.
2
@Jakchcesz Przyzwyczaiłeś się?
:)
0
@Katalończyk 99 Pewnie napisał skargę na interweniujących. Te typy takie są.
1
@PatrychoO Oczywiście. Ona ma takie samo, jak ta Neymara: siostra.
3
@Kgorecki2500 Dobrze, że do SM doniosła ta menda, a nie do Konfitury. Pół chodnika zajęte, byłoby rodeo.
0
@Filipem Za każdym razem, kiedy piszę komentarz dotyczący polityki. To jest rosyjska ruletka - rzucą się na mnie, czy nie?
1
@AlexDark00 A Ty?
:)
Tośmy sobie pogadali :).
0
@AlexDark00 Ale w W-wie od bodajże 20 lat PiS nie ma za wiele do powiedzenia. Przynajmniej tak wyczytałem.
0
@AlexDark00 Wiem z pewnego źródła (od Rafała), że to Rafał go zbudował.
2
@Vegeta88
2
I się wyjaśniło:
To znany wspieracz Ko i Donalda, ale nawet wiedząc to, ciężko mi uwierzyć, że on tak na poważnie, albo, że to nie jakiś fejk.
4
@Coutinho007 Chodziło mi o to, że on nie jest (ani nawet nigdy nie był) nikim takim, żeby wywoływać aż takie emocje. Żadnej zdrady się nie dopuścił. Moim zdaniem przynajmniej.
2
@Vegeta88 Nie tylko Polacy, Niemcy też by ch... rozumieli.
2
@Bobo25 Głos rozsądku. Tam nie dopcha się raczej nikt uczciwy, na kogo nie będzie haka. Jak w gangu, musisz popełnić przestępstwo, żeby ci zaczęto ufać, bo jesteś wtedy "nasz" i jest na Ciebie bat, w razie gdybyś fikał. A jak się dopcha jakimś cudem, to szybko zostanie usadzony i uwikłany w zależności, które go zwiążą z daną opcją.
0
@doc Przecież nigdy nie mówił o tym w takim kontekście.
0
@Coutinho007 Bez sensu.
15
Oho. "Gosia, Gosia, Gosia!" runda druga.
24
@alone49 Nie wiem, czy więcej, może i tak. Ale teraz też kradną, a miało być lepiej. W dodatku są aroganccy, protekcjonalni i uważają się za elitę, której plebs nie rozumie.
24
@clyde Lina Karo, ja Ci to zaraz wytłumaczę na przykładzie samych zainteresowanych:
Niepodrabialni są :).
9
@Kgorecki2500 To prawie tak, jak o swoim zwolnieniu z Realu. Całe życie na przypale.
13
@draxidox Trwa tam podobno audyt, ale nie taki, jakiego oczekiwalibyście, a taki, jak po wizycie u Sowy:
Niemożliwa jest ta uśmiechnięta brygada :).
1
@LeszekFCB Zabrakło tam ":)".
1
@Karol145 Jak to nie? Widziałeś, co wypisuje Galson? Jak w dawnej Rosji, dobry car i źli bojarzy.
0
@LeszekFCB Wy, KOwcy chcielibyście pewnie salonik VIP w 2 klasie, co?
1
@Safrani To ja jestem Darek! Rademens się znalazł... :)