3

@2026Canaletes @draxidox wrzucał tu niedawno taki obrazek poglądowy:


Wszystko, wszędzie, naraz. To i człowiek zgrosi konkretnie.

2

@xvcWinterSoldier Bo reszta nie ma znajomego z KO na SORze i musi normalnie czekać.

1

@Spider_Man Pomyśl sobie, jaki młyn ma teraz @Kessie! On pracuje nocami, a tutaj mecze. Nie wiadomo, w co ręce włożyć?

0

@Habarokar Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi zrobić ich sam.

2

@Kgorecki2500 Pół miliona podobno. Chyba się tym ruchem przyznał, że pozyskał je nie do końca legalnie.

Edit: A poza tym, teraz będzie można mówić, że nasi jak kradną, to oddają, a kto z PiSu oddał? No właśnie.
:)

1

@ranger3120 Koń to od razu mdleje, a potem karetka wywozi go do Włoch.

2

@Jakchcesz Przyzwyczaiłeś się?
:)

0

@Katalończyk 99 Pewnie napisał skargę na interweniujących. Te typy takie są.

1

@PatrychoO Oczywiście. Ona ma takie samo, jak ta Neymara: siostra.

3

@Kgorecki2500 Dobrze, że do SM doniosła ta menda, a nie do Konfitury. Pół chodnika zajęte, byłoby rodeo.

0

@Filipem Za każdym razem, kiedy piszę komentarz dotyczący polityki. To jest rosyjska ruletka - rzucą się na mnie, czy nie?

1

@AlexDark00 A Ty?
:)
Tośmy sobie pogadali :).

0

@AlexDark00 Ale w W-wie od bodajże 20 lat PiS nie ma za wiele do powiedzenia. Przynajmniej tak wyczytałem.

0

@AlexDark00 Wiem z pewnego źródła (od Rafała), że to Rafał go zbudował.

2

@Vegeta88

2

I się wyjaśniło:


To znany wspieracz Ko i Donalda, ale nawet wiedząc to, ciężko mi uwierzyć, że on tak na poważnie, albo, że to nie jakiś fejk.

4

@Coutinho007 Chodziło mi o to, że on nie jest (ani nawet nigdy nie był) nikim takim, żeby wywoływać aż takie emocje. Żadnej zdrady się nie dopuścił. Moim zdaniem przynajmniej.

2

@Vegeta88 Nie tylko Polacy, Niemcy też by ch... rozumieli.

2

@Bobo25 Głos rozsądku. Tam nie dopcha się raczej nikt uczciwy, na kogo nie będzie haka. Jak w gangu, musisz popełnić przestępstwo, żeby ci zaczęto ufać, bo jesteś wtedy "nasz" i jest na Ciebie bat, w razie gdybyś fikał. A jak się dopcha jakimś cudem, to szybko zostanie usadzony i uwikłany w zależności, które go zwiążą z daną opcją.

0

@doc Przecież nigdy nie mówił o tym w takim kontekście.

0

@Coutinho007 Bez sensu.

15

Oho. "Gosia, Gosia, Gosia!" runda druga.


24

@alone49 Nie wiem, czy więcej, może i tak. Ale teraz też kradną, a miało być lepiej. W dodatku są aroganccy, protekcjonalni i uważają się za elitę, której plebs nie rozumie.

24

@clyde Lina Karo, ja Ci to zaraz wytłumaczę na przykładzie samych zainteresowanych:


Niepodrabialni są :).

9

@Kgorecki2500 To prawie tak, jak o swoim zwolnieniu z Realu. Całe życie na przypale.

13

@draxidox Trwa tam podobno audyt, ale nie taki, jakiego oczekiwalibyście, a taki, jak po wizycie u Sowy:


Niemożliwa jest ta uśmiechnięta brygada :).

1

@LeszekFCB Zabrakło tam ":)".

1

@Karol145 Jak to nie? Widziałeś, co wypisuje Galson? Jak w dawnej Rosji, dobry car i źli bojarzy.

0

@LeszekFCB Wy, KOwcy chcielibyście pewnie salonik VIP w 2 klasie, co?

1

@Safrani To ja jestem Darek! Rademens się znalazł... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?