0

@barcelonaLM Oceniając po wpisach na TT to raczej Rudiger.

3

@Spider_Man Tajlandzkie choroby weneryczne zaatakowały mózg.

0

@kanver_ Raczej efekt Dembele.

2

@Faro No i o co Ci chodzi? @Comentateiro wypił sok z gumijagód, albo inny magiczny eliksir Panoramixa i do boju. On się nie pier... w tańcu, jak w '39.

0

@takisobiektos Anczel to by tę cegłę całą zżuł.

0

Cucurella pasowałby do Curacao.

0

@FranciscoZubra No właśnie w komentarzach widziałem, że praktycznie wszyscy zakładają, że to musiał być aktualny wróg publiczny w UK, czyli biały mężczyzna, bo do kolorowego by się bały odezwać, bo wiadomo, może mieć broń i być niebezpieczny.

0

@Hosh Naprawdę mnie to rozśmieszyło. Czas do Choroszczy. Na badania? Na badania.

1

@Spider_Man Wstrząsające.

1

@partymaker Taiki to chyba japońskie imię :). Chodziło Ci o Tajkę?

3

@misterio Mnie się wydaje, że to nie chodzi o to, że tutaj ludzie się wymądrzają jak się to wymawia, a o to, że robią sobie bekę z pana Mateusza Borka. Nie pierwszy i nie ostatni raz zresztą. Viniciusa drażnią kolorem, bo to na niego działa, a Borka żartami z jego mądrości, z tego samego powodu. I tyle.
Edit: A co do meritum, to tak, masz rację. Ja też nie mam pojęcia, jak się to wymawia. Trzeba by złapać tambylca i rozpytać.

1

@Kgorecki2500 Też prawda. Przypominają mi się sceny z "Człowieka Demolki", jak policja próbowała zatrzymać Simona Phoenixa przy budce telefonicznej.

4

@Kgorecki2500 Chyba, że będziesz subsaharyjskim Murzynem z maczetą, albo Hindusem z rytualnym sztyletem. Wtedy wszystko w porządku i zatrzymają Cię dopiero jak już zrobisz swoje.

0

@Katalończyk 99 Myślenie życzeniowe, a tak naprawdę w praniu wyjdzie, komu się lepiej poukłada.

8

Dziwnie w tym UK. V jak Vendetta coraz chyba bliżej.



0

@Katalończyk 99 A my jak zrobimy transfery, to nie będziemy w tej samej sytuacji?

3

@FcPortoFan1999 W Polsce to nie luksus, ale standard.

1

@NeroTFP1 Dokładnie. Najlepiej, żeby każdy kraj europejski mógł wystawić po dwie reprezentacje. Wtedy jak jednej nie pójdzie, to jest szansa, że druga sobie poradzi lepiej.

1

@Ilka Własny skauting mają beznadziejny, więc opierają się na cudzym.

1

@12Frost12 A nasza?

4

Powinni Borka sparować z Muranem:
Kudemą Kyrasą.

1

@Herato Pełen outsourcing.

4

@Popitek12 Pozbierał się po tym wstrząsającym wydarzeniu?

2

@Gronek Dziadek nr 1. Nawet w tej chwili mogę to przyznać.

2

@Spider_Man
" ja w twoim wieku i bez meczów sypiałem po cztery godziny"
" ja w ogóle nie sypiałem w jej wieku."
A ja w jej wieku nie tylko nie sypiałem, ale jeszcze chodziłem i budziłem innych.

0

2

@gumaz Żeby czyścił Borkowi kopyto?

0

@Encore Popieram Vinisia.

1

@Kgorecki2500 Za każdym razem, kiedy czytam jak piszesz "Bezi", to najpierw wyobrażam sobie tego gościa z NWASD, a potem szefa Prime. Człowiek z patologii wyjdzie, ale patologia z człowieka nigdy.

0

@BorzyKrzys Niosą go na boisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?