0

@Spider_Man Aktorki porno Borek też zna.

2

@Spider_Man "Co? Potrzymaj nam używki!"

2

@D10SLEO Ona też nie lubi, ale ma kontrakt z warsztatem @Luciano99, wiec musi.

1

@DragonxNF Po co? Uznał, że wystarczą koszulki Brazylii.

1

@Cave On by zrobił furorę przy produkcji chichy z manioku. Całe plemię by mogło zająć się czymś kompletnie innym. Nawet akurat trenuje repkę z odpowiedniej Ameryki.

3

@Barwindg Everton też o tym nie wiedział. Historię należy przepisać.

1

@Adran360 Wzięli go stamtąd do Realu, to tak jakby wygrał.

1

@Spider_Man W sumie ciekawy pomysł. Żeby ekipa sędziowska też mogła być rotowana. Popełni jakiś błąd i wędka, wchodzi inny.

0

@BojanKriKicz No pewnie, że nie. Tam trwa zacięta walka o ten tytuł.

1

@VegetaPolska One już w nazwisku mają modus operandi.

3

@VegetaPolska Widzę, że jesteś naprawdę zdesperowany.

0

@Eklerek Warto by mu policzyć chromosomy.

8

@PatrychoO Ale teraz są w likwidacji. Taki Borek na pewno siedzi i się martwi, że w każdej chwili może wejść ekipa i zacząć rozbierać im studio.

0

@Vegeta88 Czytałeś kiedyś taką książkę "Viniś z Doliny Roztoki"?
A może to był Rogaś?
:)

1

@Pedri16Future To się nazywa mieć ambiwalentne uczucia. Coś, jak kiedy teściowa spada w przepaść w Twoim samochodzie.

3

@Raphinha11 Też zabawnie wyglądasz, kiedy tak patrzysz.
:)

8

@Vegeta88 Viniś, kolego, Viniś.

0

@Terroriser No ale był chyba kiedyś mały? Czy od razu dostałeś takiego 23 lata?
:)

3

@ketrab321 Uczciwie na to zapracował.

1

@Terroriser Wychowany w nienawiści od małego. Nic dziwnego, że potem Vinicius musi walczyć z rasizmem.

2

Wy, koledzy (i być może koleżanki też) źle patrzycie na dokonania Viniciusa. Każdy jego gol na MŚ, to większe szanse na pozostanie w Realu i wyższy kontrakt, jakiego będzie żądał. Trzymajmy kciuki, żeby ten impostor tam został. Doskonale się uzupełniają z Mbappe, a gdyby go zabrakło, to jeszcze by znaleźli kogoś do sensownej współpracy z Francuzem.

1

@Comentateiro A był tam taki Vinicius?

1

@VegetaPolska Nic dziwnego, że panny uciekają. Zrób coś z tym.
:)

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Naprawdę? Murawa beznadziejna? To co powiesz o Szwajcarii?
:)

1

@Sulimo A Ty znowu te rasistowskie komentarze. Uspokój się. :)

2

@Kamilos84 A drugie na Kaukaz.

1

@OskP Brzmi jak personalia bohatera GTA.

1

@Kozinho. Popularne powiedzonko szlacheckie z XVIII wieku :).

0

@FcPortoFan1999 No to tym bardziej oni się powinni wstydzić, a nie Ty, że w nich wierzyłeś.

0

@FcPortoFan1999 Niby czemu? Niech oni się sami wstydzą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?