Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Spider_Man Aktorki porno Borek też zna.
2
@Spider_Man "Co? Potrzymaj nam używki!"
2
@D10SLEO Ona też nie lubi, ale ma kontrakt z warsztatem @Luciano99, wiec musi.
1
@DragonxNF Po co? Uznał, że wystarczą koszulki Brazylii.
1
@Cave On by zrobił furorę przy produkcji chichy z manioku. Całe plemię by mogło zająć się czymś kompletnie innym. Nawet akurat trenuje repkę z odpowiedniej Ameryki.
3
@Barwindg Everton też o tym nie wiedział. Historię należy przepisać.
1
@Adran360 Wzięli go stamtąd do Realu, to tak jakby wygrał.
1
@Spider_Man W sumie ciekawy pomysł. Żeby ekipa sędziowska też mogła być rotowana. Popełni jakiś błąd i wędka, wchodzi inny.
0
@BojanKriKicz No pewnie, że nie. Tam trwa zacięta walka o ten tytuł.
1
@VegetaPolska One już w nazwisku mają modus operandi.
3
@VegetaPolska Widzę, że jesteś naprawdę zdesperowany.
0
@Eklerek Warto by mu policzyć chromosomy.
8
@PatrychoO Ale teraz są w likwidacji. Taki Borek na pewno siedzi i się martwi, że w każdej chwili może wejść ekipa i zacząć rozbierać im studio.
0
@Vegeta88 Czytałeś kiedyś taką książkę "Viniś z Doliny Roztoki"?
A może to był Rogaś?
:)
1
@Pedri16Future To się nazywa mieć ambiwalentne uczucia. Coś, jak kiedy teściowa spada w przepaść w Twoim samochodzie.
3
@Raphinha11 Też zabawnie wyglądasz, kiedy tak patrzysz.
:)
8
@Vegeta88 Viniś, kolego, Viniś.
0
@Terroriser No ale był chyba kiedyś mały? Czy od razu dostałeś takiego 23 lata?
:)
3
@ketrab321 Uczciwie na to zapracował.
1
@Terroriser Wychowany w nienawiści od małego. Nic dziwnego, że potem Vinicius musi walczyć z rasizmem.
2
Wy, koledzy (i być może koleżanki też) źle patrzycie na dokonania Viniciusa. Każdy jego gol na MŚ, to większe szanse na pozostanie w Realu i wyższy kontrakt, jakiego będzie żądał. Trzymajmy kciuki, żeby ten impostor tam został. Doskonale się uzupełniają z Mbappe, a gdyby go zabrakło, to jeszcze by znaleźli kogoś do sensownej współpracy z Francuzem.
1
@Comentateiro A był tam taki Vinicius?
1
@VegetaPolska Nic dziwnego, że panny uciekają. Zrób coś z tym.
:)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Naprawdę? Murawa beznadziejna? To co powiesz o Szwajcarii?
:)
1
@Sulimo A Ty znowu te rasistowskie komentarze. Uspokój się. :)
2
@Kamilos84 A drugie na Kaukaz.
1
@OskP Brzmi jak personalia bohatera GTA.
1
@Kozinho. Popularne powiedzonko szlacheckie z XVIII wieku :).
0
@FcPortoFan1999 No to tym bardziej oni się powinni wstydzić, a nie Ty, że w nich wierzyłeś.
0
@FcPortoFan1999 Niby czemu? Niech oni się sami wstydzą.