1

Halland chce 35 baniek netto. Nawet jeśli jest to kwota do negocjacji to Laporta powinien wyśmiać Raiole i Norwega. W zespole już są tacy piłkarze jak Coutinho, Griezzman czy Dembele którzy nie będą chcieli odejść bo mają tak duże kontrakty których nigdzie już nie dostaną. Czas zakończyć trwającą już od jakiegoś czasu politykę transferów i płac. Należy postawic na zawodników którzy nie widzą innego kierunku po za Barca jak chociażby Garcia z City,a nie na tych którzy patrzą kto więcej zapłaci. Jest przynajmniej kilka innych świetnych napastników którzy byliby tańsi i gwarantowaliby odpowiednią ilość goli.

0

35 baniek netto? Nie zasłużył sobie jeszcze na taką wypłatę. Zrobiło się o nim głośno bo media znalazły sobie nową rywalizację Mbappe - Halland. Po jednym sezonie w BVB Norweg wraz z Raiola życzą sobie takiej pensji bo całkiem przypadkiem może się okazać, że Erling nagle przestanie strzelać na zawołanie i mocno spadnie jego wartość piłkarska. Facet jest typowym egzekutorem ale mocno niedoświadczonym, BVB złapie dołek to i Erling przestanie strzelać, to nie jest typ zawodnika który weźmie na siebie odpowiedzialność żeby wyczarować jakąś akcję zakończoną golem jak to można zaobserwować u Mbappe. Jeżeli mieliby zapłacić komuś 35 baniek to tylko Mbappe który od kilku sezonów pokazuje swoją wartość i powtarzalność. Mam nadzieję, że Laporta odpuści tego piłkarza.

1

@nieprzysiadalnosc na smyczy mam kumpla, w kieszeni złotówka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TSWKRK Nie kompromituj się brakiem wiedzy. W tamtym sezonie finał miał formę dwumeczu. Od 2018 roku finał superpucharu jest rozgrywany w jednym meczu

0

@TSWKRK to był mecz finałowy

0

@TSWKRK w 2015 Barcelona miała dużo lepszą kadrę niż obecnie i Bilbao poradziło sobie wygrywając pewnie 4:0 w finale superpucharu. W poprzednim sezonie Barcelona nie wygrała w finale z niżej notowanym zespołem. Nikogo nie można lekceważyć

2

@TSWKRK Przeciez Barcelona nie tak dawno przegrała w superpucharze z Bilbao 4:0 w pierwszym finałowym meczu. 14.08.2015

0

@kubix05 Mogliby w końcu przełączyć na benzynę, szczególnie w lidze

26

Lampard przychodząc do Chelsea też stworzył narrację sezonu przejściowego. Przyszedl Tuchel zapewniajac, że Chelsea musi walczyć o najwyższe cele i Chelsea teraz aspiruje do finału LM. Sukces zawsze zaczyna się w głowie. Gadka o sezonie przejściowym zaszczepia w głowie wymówkę.

1

@DonAndrzejos A kto to jest ten Rambo?

1

@ArterkHD Mi zaczęły rosnąć włosy na łokciach

0

@Tomek54321 Moim zdaniem mocno przesadzasz ale to twoja subiektywna opinia, masz do tego prawo

0

@Tomek54321 Bez przesady. De Jong, Busquets czy Pedri to jedni z najlepszych na swoich pozycjach. Naprawdę jedynie czego można pozazdrościc pomocnikom Realu to długich podań

0

@MaziFCB Gołym okiem widać, że Barca ma minimalnie lepsza kadrę od Realu Madryt. Barca nie musi wystawiać pomocnika do gry na prawej obronie. Wartość kadry Realu Madryt według transfermarkt to 745,5 mln, a wartość kadry Barcelony to 823 mln. Porównaj wkład w grę pilkarzy Barcy jak i Realu. Niemal wszyscy piłkarze Barcelony w tym sezonie trafiali do bramki, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie w kontekście poruszonego tematu ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na kadrę Barcelony. Real Madryt do ostatniego el clasico podchodził z poważnymi osłabieniami w defensywie a mimo to wygrali mecz. Mecz który jest idealnym podsumowaniem pracy Koemana i Zidana.

0

@Tomek54321 a Barca ma De Jonga, Busquetsa, Pedriego których wspiera Messi. Ponadto w ataku gra Dembele, Griezzman czy Fati który boryka się z kontuzją. Fakty

0

@MaziFCB Teraz mam Ci rozkładać na czynniki pierwsze i porównywać każdego piłkarza jednej jak i drugiej drużyny? Barca ma lepszą i szerszą kadrę przynajmniej na papierze i ma też Messiego. Real w przeciwieństwie do Barcelony nie sprowadził żadnego piłkarza w oknie transferowym.

4

@sebo939 a najlepsze w tym wszystkim jest to, że większość ludzi na tej stronie twierdzi, że Koeman wyciska maxa z tej drużyny mając lepszą kadrę niż Real Madryt.

1

@baczmus masz gest xD

0

@baczmus to dopiero ćwierćfinał a ty puchar już wręczasz?

0

To Salah czy Griezzman?

0

@Pogba ten cały feddek to nieporozumienie

0

Ta bo Real to nie Barcelona żeby dali sobie strzelić 3 bramki. Feddek ma krótką pamięć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Masti_Real_Madryt jak to mówią, nie piniondze a wygoda

8

Neymar chciał się sfaulować piłkarzem Bayernu. Geniusz xD

9

Piłkarze PSG bardzo lubią leżeć na murawie. Bardzo to irytuje

1

@MesQueUnClub96 @LuisSalvano zapraszam do dyskusji

0

@GeraltzKatalonii Ja nikogo nie cisnę, wyrażam tylko swoją opinię. Poruszam ten temat tylko wtedy gdy widzę usilne bronienie słabej gry Messiego przez tak wymyślne argumenty jak ten "ale rozumiesz że tych strat nie unikniesz jak próbujesz dryblować blisko pola karnego?".

0

@GeraltzKatalonii Griezzman też ma wyśmienite statystyki w tym roku a jednak większość go sprzedaje. Tak zwana konsekwencja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?