ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Takich starych piłkarzy jak Sergio nie da już się wyszkolić pod względem motorycznym. On nigdy nie był szybki, a obecnie nawet sędziowie poruszają się szybciej od niego. Koeman pokazał jak świetnym jest trenerem stawiając wczoraj na Sergio. Porażka i kompromitacja Holendra. Jestem przekonany, że gdyby zamiast Sergio zagrał Puig wynik byłby korzystniejszy.
0
@D10SLEO Gdyby nie pandemia to byłoby łatwiej sprzedawać piłkarzy.
1
@Barcza223 A to trzeba mieć zawodników pokroju Messiego, Suareza, Neymara i Iniesty w jednym zespole aby móc myśleć o wygraniu meczu czterema czy pięcioma bramkami? Bardzo płytkie myślenie ponieważ potencjał ofensywny akurat jest w tej drużynie nie przerwanie od czasów Neymara natomiast najważniejszy jest kolektyw. Bayern potrafił strzelić 8 bramek mając w składzie Gnabriego który mógłby buty czyścić Neymarowi, mieli Lewego który jednak to nie ten poziom co Messi, czy Suarez który wcale nie jest gorszy od takiego Mullera. Mogę ci wiele takich meczów przytoczyć gdzie mając kolektyw i dobrego trenera teoretycznie słabsze zespoły wygrywały z gigantami. Przed dwoma laty Ajax mając młodzież w składzie doszedł do półfinału LM. Koeman Cię zmanipulował i wmówił, że się nie da.
13
Kolejny trener weryfikuje Koemana i jego szeroki skład ekspertów. Facet sprawiał złudne wrażenie, że jest dobrym trenerem. Wmówił społeczności że jest to sezon przejściowy, w czasie deficytu pomocników wykreował Pedriego na kluczowego zawodnika formacji pomocy. Najpierw zweryfikował go Zidane wygrywając 3:1, później był to Simeone i porażka 1:0, następnie na Camp Nou przyjechał świeżak Pirlo i wygrał 3:0 po lekcji z pierwszego meczu. Były też mecze min. Z Sevilla czy Athleticiem, a warto wziąć pod uwagę dogrywki ze średniakami. Ronald Koeman nie potrafił zareagować na wydarzenia na boisku w każdym meczu z topowymi zespołami. Dziś czekał ze zmianami do momentu gdy mecz został już rozstrzygnięty, zmiana Sergio w okolicach 80 minuty jest idealnym przykładem słabej pracy potężnego Rudego w ekipie Blaugrany. Wygrane z drużynami pokroju Deportivo Alaves są psim obowiązkiem Barcy, więc nie warto brać pod uwagę tych spotkań. Śmiech na sali
3
@Barcza223 Swego czasu Luis Enrique przed pamiętnym rewanżem z PSG powiedział. "Skoro oni strzelili cztery gole, my możemy strzelić sześć". Dałeś się wciągnąć w jego szczerą gierkę która poniekąd pudruje jego słabą pracę. Po tym meczu śmiało można stwierdzić, ze Koeman jest przeciętnym szkoleniowcem. Wystarczy spojrzeć na mecze z czołowymi zespołami. O ogórkach nie będę wspominał bo taka kadra jaką ma Barca po prostu musi punktować z rywalami z dołu tabeli.
0
@skakun95 chyba nie chcesz powiedzieć że kadra PSG jest o kilka klas lepsza od tej Barcelony?
0
@Keriox koeman powiedział że ta kadra nie jest w stanie wygrywać trofeów i że jest to sezon przejściowy. Wielki Boss
4
Ile dałbym by zapomnieć Cię
Wszystkie chwile te
Gdy przy piłce, Mbappe...
0
@skakun95 myślę że większość spodziewała się tutaj choćby nawiązania walki. Jako kibica Barcy nie powinno dziwić Cie, ze ktos jest zniesmaczony po tak sromotnej porażce piąty rok z rzędu.
1
@Beztroskii Zastanów się skąd bierze się ten brak pomysłu na grę. Moim zdaniem duża w tym zasługa takich piłkarzy jak Busquets którzy ruszają się jak muchy w smole. Spójrz na Verattiego, facet gra na pivocie. Nieporównywalna zwrotność, motoryka i kreatywność. Ponadto potrafi dobrze holować piłkę. Busquets nie ma do niego podjazdu, podobnie zresztą jak do pozostałych pomocników Barcy, może tylko z wyjątkiem Pjanicia.
0
@lucas_grudziadz taaa? a ty przeoczyłeś ostatnich 6 słów mojego komentarza. Przeczytaj jeszcze raz albo poćwicz czytanie ze zrozumieniem
1
@MaziFCB ale jest lepszy od Busquetsa jako defensywny pomocnik. Na miejsce De Jonga śmiało mógłby wskoczyć Puig. Nie wydaje mi się aby drużyna straciła na jakości po takiej roszadzie.
0
@Azi twoj komentarz jest wybitnie oryginalny. Nie podoba się to scrolluj dalej
0
@Beztroskii Nie obwiniam Busquetsa, a podaje jego postać jako przykład w pracy Holendra.
0
@MaziFCB A jaki jest problem aby w miejsce Busquetsa wskoczył De Jong?
0
@FafitFCB Warto jeszcze przytoczyć jego ostatnia wypowiedź w której stwierdził że obecnie Barcelony nie stać na wygrywanie trofeów. Facet zakrzywia rzeczywistość. Czy w przedostatnim sezonie Valverde, Hiszpan miał lepsza kadrę? Nie wydaje mi się. A mimo to punktował i kilka tytułów zdobył
1
@Mathew16 co ty pier....... Czlowieku??
14
Nie wmówi mi Koeman, że jest to sezon przejściowy. Sezon przejściowy jest co roku od porażki z Romą. Głupia gadka na usprawiedliwienie swojego ubogiego warsztatu szkoleniowego. Facet pracuje z drużyną ponad pół roku i jeszcze nie zdążył zauważyć że na Camp Nou szybsza od Sergio Busquetsa jest sprzątaczka kibli. Dzis Sergio nie miał prawa nawet pojawić się na boisku, a mimo to Holender wystawia tego emeryta w każdym możliwym meczu kosztem takich piłkarzy jak Puig czy Alena który do niedawna był jeszcze w zespole.
1
Kolejny trener weryfikuje Koemana i jego szeroki skład ekspertów. Facet sprawiał złudne wrażenie, że jest dobrym trenerem. Wmówił społeczności że jest to sezon przejściowy, w czasie deficytu pomocników wykreował Pedriego na kluczowego zawodnika formacji pomocy. Najpierw zweryfikował go Zidane wygrywając 3:0, później był to Simeone i porażka 1:0, następnie na Camp Nou przyjechał świeżak Pirlo i wygrał 3:0 po lekcji z pierwszego meczu. Były też mecze min. Z Sevilla czy Athleticiem, a warto wziąć pod uwagę dogrywki ze średniakami. Ronald Koeman nie potrafił zareagować na wydarzenia na boisku w każdym meczu z topowymi zespołami. Dzis czekał ze zmianami do momentu gdy mecz został już rozstrzygniety, zmiana Sergio w okolicach 80 minuty jest idealnym przykładem pracy potężnego Rudego w ekipie Blaugrany. Śmiech na sali
0
Barcelona stała się dokładnie takim samym memem co Marcin Najman.
0
@Catalanian1991 dla wielu piłkarzy sama obecność w tym klubie jest już zakończeniem misji.
0
@insp1re Panie Ronald czy to Pan po drugiej stronie monitora?
0
@Sulimo witam w klubie
1
Przed strzałem Lenglet pokazał kto strzeli bramkę. CRACK!!
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD Ten zespół to mem
0
@Golab Ty też właśnie narzekasz
0
Zwróćcie uwagę na powtórki w studiu. Przeciez nasi pomocnicy z Sergio na czele zawsze spóźnieni
3
@mate92 to samo można powiedzieć o Barcy
3
@Kwiatek1899 Bo Pedri to atleta
0
Sergio nie nadąża z asekuracja