0

@clyde https://www.facebook.com/watch/?v=2640093956313595 sprawdź ją. Tez bardzo dobra lirycznie i świetnie brzmi

0

@Encore tak .


0

@Bobo25 Barcelona Koemana jeszcze do niedawna też była bardzo nieregularna

0

@FC1899Barca Messi, Alba, Busquets i Pique to są piłkarze którzy wygrywali mnóstwo trofeów pod wodzą min. Guardioli czy Luisa Enrique. De Jong i Dest pracowali z Ten Hagiem, Griezzmann pracował z Simeone a wraz z Dembele są mistrzami świata. I Ty twierdzisz że Ci piłkarze nie są w stanie wykonywać poleceń taktycznych trenera?

0

@Janas11224 mogłeś pisać o jaką konkretnie chodzi bo na stacjach zazwyczaj widuję samoobsługę. Nie mam wiedzy na temat automatu bo nigdy nie korzystałem

0

@Triv44 tylko jaka? Domniemam ze autor miał na myśli samoobsługę

0

@FC1899Barca No nie,taki długi komentarz a na samym wstępie napisałeś że kadra Barcelony to poziom średniaków w Europie. A jeżeli chodzi o porażki Koemana z topowymi zespołami to przeanalizuj sobie tamte mecze jak i ten wczorajszy, a dostrzeżesz że tu nie chodzi o brak jakości, a głównie o aspekt taktyczny. Wczoraj PSG szachowało jak chciało a Barca nie potrafiła utrzymać się dłużej przy piłce. Wiadomo że są w tym zespole jednostki które są pod formą i takie które nie powinny grać w takich meczach jak ten wczorajszy natomiast to od Koemana zależy to kto wybiegnie na murawę i jaki drużyna ma plan na mecz.

0

@norbi77 technika użytkowa to nie wszystko. W obecnym futbolu liczy się przede wszystkim motoryka a tej Puigowi raczej nie można odmówić. A jeżeli chodzi o Sergio to chyba wiesz jakie ma ruchy. Zresztą tak jak Janiama napisał. Wrzuć Busquetsa w miejsce Kimmicha do Bayernu to Flick okaże się parodystą

0

@amanter ale za to Pedri to atleta xD fuck logic

0

@MSN30 wystarczy sobie wygooglowac i sprawdzić jak wygląda i jak działa przeciętna myjnia samoobsługowa. Odpowiadając na Twoje pytanie to to tak można umyć same podwozie, wystraczy ze skierujesz strumien wody w kierunku podwozia xD

0

@kamiVeB to zależy od tego jaką rolę miałby pełnić w przyszłości De Jong. Moim zdaniem dobrze radzi sobie w ofensywie więc może faktycznie przydałby się pivot

0

@zenoowity Co ty mi tutaj ściemniasz jak Leo przeciez nie zna angielskiego. Po za tym jest moim ziomkiem i nie nazwałby mnie burakiem xD

1

@Janiama problem z Koemanem jest taki, że facet nie wyciąga wniosków. Wczoraj spokojnie mógł inaczej zestawić formację pomocy czy obrony mając już doświadczenie z poprzednich meczów z lepszymi rywalami. Przez pół roku pomijał Puiga, a nagle w styczniu sobie o nim przypomniał. Dla mnie to jest trochę kpina

0

@Bobo25 świeżak Pirlo przyjechał na Camp Nou i wygrał na luzie 3:0 z potężną Barceloną Koemana

0

@Janas11224 a Ty byłeś chociaż raz na myjni że takie pytania zadajesz? Czy może chodzi Ci o jakąś grę komputerowa?

0

@kamiVeB oj obawiam się, że bardziej brakuje pomocnika

2

@KacperVEB Pewnie gadał przez tela z Leo przed napisaniem komentarza. Ja też rano z nim gadałem i mówił mi ze go duży palec u stopy boli bo mu Paredes nadepnął

0

@Borneo Jeżeli uważasz że Puig wprowadza mniej jakości i dynamiki do zespołu niż Sergio Busquets to naprawdę nie mamy o czym dyskutować.

0

@damian16161212 naprawdę nigdy nie grałeś w piłkę nawet na podwórku?

4

@Comentateiro świetny przykład jak niesamowity wkład w grę drużyny ma sam trener. Koeman i jego Sztab są poprostu słabi w aspekcie taktyki. Wczoraj Pochetino, a wcześniej Lopetegi, Zidane czy nawet Pirlo pokazali prawdziwy kunszt taktyczny. Ale Holender powie ze to sezon przejściowy i że kadra nie jest gotowa na zdobywanie trofeów i wielu fanów uważa, że facet mówi prawdę.

1

@damian16161212 Kłótnie o których wspominasz to normalna rzecz w meczu w każdym zespole.

0

@Bobo25 ale dlaczego za wcześnie? Uważasz że spisałby się gorzej od Koemana?

0

@Borneo A wiesz może że De Jong w Ajaxie grał jako defensywny pomocnik? Więc wystarczyłoby go przesunąć na pozycję pivota a wprowadzić Puiga i ustawić nieco wyżej

0

@PatrykBarcelona kadra PSG bardziej doświadczona? Ciekawe bo wydaje mi się że większa liczba piłkarzy Barcelony więcej razy zagrała w fazach pucharowych LM niż gracze z Paryża. A odnośnie zgrania to Koeman miał ponad pół roku aby zespolić zespół.

4

@masq Wiesz dlaczego ogrywany jest Pedri i Dest? Bo tak na dobrą sprawę na ma kto za nich zagrać. Ekstremalne warunki? Ekstremalne warunki to są w Wisle Kraków, a nie w zespole w którym gra najlepszy piłkarz na świecie i kilku innych topowych zawodników na swoich pozycjach. A sezon przejściowy jest od 4 lata. Jak nazwiesz sezon w którym zabraknie Messiego? Sezonem odnowy?

20

Nie da się zdominować meczu mając pivota który po boisku porusza się wolniej od głównego arbitra. Taki piłkarz nie nadąża, nie wbiega w wolne przestrzenie przez co można odnieść wrażenie że zespół gra w dziesiątkę.

0

@PatrykBarcelona Ty naprawdę uważasz że kadra Barcelony nie ma podjazdu do kadry PSG? Wczoraj PSG miało lepsza tylko ławkę rezerwowych a to dlatego że w Barcelonie dwóch kluczowych graczy jest kontuzjowanych. A Guardiola czy Klopp to jedni z najlepszych trenerów na świecie,a co można powiedzieć o Koemanie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrykBarcelona Kolejny fan który łyknął gadkę Koemana i dał się zmanipulować.

1

@DonRybson oprócz Pochetino nawet świeżak Pirlo dał lekcję Koemanowi na Camp Nou. Jeżeli nie potrafisz nawiązać walki w każdym meczu z topowymi zespołami to znaczy że coś jest nie tak z trenerem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?