ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamosRakieta @Rewolucja123 jak ktoś miałby kupić tak drogich piłkarzy to tylko i wyłącznie Bartomeu którego niestety już z nami nie ma
0
@tomek8756 a większość użytkowników schlebia Koemanowi bo dał młodemu grać pierwsze skrzypce. Jak się okazuje talent Pedriego był rzeczą absolutnie oczywistą dla wielu klubów
1
@KacperVEB Co Ty gadasz czlowieku. Dlaczego niby Francuz nie miałby szans trafić na Camp Nou. Pomijając kiepską sytuację finansową klubu a kierując się sympatią samego piłkarza do Realu to tak naprawdę nie wiele znaczy w kontekście transferu do Barcy. Pierwszy przykład z brzegu Oezil który od dziecka kibicował Barcelonie. Gdyby Mbappe był Hiszpanem urodzonym w Madrycie to być może nie byłoby żadnych szans na transfer ale to jest Francuz.
0
@Borneo Fati i Araujo debiutowali przed rokiem. Ansu już w zeszłym sezonie notował świetne liczby i nic dziwnego że w tym sezonie miał być kluczową postacią ataku. Jeżeli chodzi o Araujo to grał ponieważ wypadł Pique. Mingueza obecnie jest poprostu za słaby na grę w tym zespole, a grywał w pierwszym składzie z powodu okrojonej kadry. Co Koeman miał zrobić gdy 3 stoperów było kontuzjowanych? Należy spojrzeć trochę szerzej na całą sytuację kadrową Barcelony w tym sezonie bo jestem przekonany, że każdy inny trener dawał szansę grać tym zawodnikom w pierwszym zespole
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@jeyx77x Jakie jajca? Do tej pory jest dwóch nastolatków w podstawowej jedenastce i są to Pedri i Dest za których tak naprawdę nie mógłby nikt inny grać. Z tych nieoczywistych młodzików zadebiutował tylko Moriba. Konrad chyba też zaliczył z jeden mecz ale dlaczego nie został wpuszczony ani razu na boisko? Gdyby był tu Setien czy jakikolwiek inny trener to też stawialiby na Pedriego i Desta
1
@sebo939 Tutaj nie chodzi o powroty w pole karne lecz gównie o ruchliwość, pokazywanie się do gry, wbieganie na wolne pole, agresywny doskok do rywala i wyprowadzenie piłki. Te wszystkie cechy u Busquetsa nie funkcjonują aby mógł grać jak równy z równym z takimi zespołami jak PSG. Pique w ostatnim meczu wykonał około 30 podań do samego Lengleta, więc gdzie był Busquets odpowiedzialny za pokazywanie się do gry stoperom i wyprowadzenie piłki?
0
@Ratamahatta w meczu z PSG raziła w oczy bezradność Busquetsa i Griezzmana grającego na lewej flance. W pełni podzielam twoje zdanie. Przesunąć De Jonga na pozycję pivota i zagrać z Dembele oraz Trincao na skrzydłach.
0
@Jacu327 Modric zagrał w finale mistrzostw świata gdzie był kluczowym graczem. Nie dostał tej piłki za to że gra w Realu. Zresztą Lewandowski jest przykładem ze nie trzeba grać w Barcelonie i Realu aby odnosić sukcesy indywidualne
0
@BarcaFanSince2006 hahhaahhaha
3
Szatnia Barcelony jest zła z powodu kolejnej sromotnej porażki w Lidze Mistrzów. W zespole pojawiają się wątpliwości do do odwrócenia losów rywalizacji z klubem z Paryża. [ElKamil]
0
@Jacu327 Co z tego że wygrali te trofea skoro nie mieli statystyk indywidualnych?
0
@Jacu327 Co Ty pier.... czlowieku. Przez ostatnia dekadę złote piłki wygrywali piłkarze Realu i Barcelony ale tylko dlatego ze dwóch najlepszych piłkarzy tego właśnie okresu grało w tych klubach. Lewandowski udowodnil ze można wygrywać nagrody indywidualne z tymi kosmitami grając w Bundeslidze. Największe szanse na zdobycie złotej piłki są po wygraniu Ligi Mistrzów. Załóżmy że PSG wygrywa ligę mistrzów i może się okazać że to Mbappe zostanie zwycięzcą tego plebiscytu. Real czy Barcelona nie są żadnym wyznacznikiem
0
@barcowy1899 jak nie ma szans to w takim razie niech nie wylatują w ogóle z Barcelony na ten mecz tylko oddadzą go walkowerem. Piłkarze będą bardziej wypoczęci na ligę
0
@jeyx77x nie ma miejsca na rozczarowanie po tym co wydarzyło się we wtorek. To tylko odrobina wiary. Jeżeli piłkarze mieliby wyjść na rewanż z takim nastawieniem jak większość użytkowników tej strony czyli bez wiary i z nastawieniem na bronienie własnej bramki to nie pojechaliby w ogóle na ten mecz
0
@Jacu327 Barcelona i Real nie są już hegemonami jak to było przez ostatnie lata i nie są już tak prestiżowe. Dzis do elity dołączyły takie kluby jak PSG, Manchester City, Liverpool czy Bayern Monachium które są bardziej atrakcyjne dla najlepszych piłkarzy. Oczywiście dużą rolę odgrywają pieniądze które kluby chcą płacić piłkarzom.
0
@Matchess jak nie była leszczami do bicia skoro pierwszy mecz przegrała z PSG 4:0, a później dostała 3:0 od Juventusu??
0
@BarcaFanSince2006 a masz może jakieś typy na dzisiejszy wieczór wyrocznio? Przy okazji chciałbym zapytać jak będzie wyglądać moja najbliższa przyszłość.
0
@pbilu naprawde przywiązujesz uwagę do bilansu bramkowego? Jakie znaczenie będzie miała porażka w rewanżu skoro pierwszy mecz zakończył się wynikiem 4:1. Nie ma nic do stracenie, trzeba zaatakowac bo gra toczy się o awans a nie o ładny bilans bramkowy
0
@cerwonawarka nie wyjdą z twarzą jeżeli chociaż nie spróbują wygrać tego meczu. Jakie znaczenie miałaby porażka w rewanżu skoro w pierwszym meczu padł wynik 4:1. Gra toczy się o awans a nie o fajny bilans bramkowy w dwumeczu
1
@Zoker mnie to zawsze bawią te wypowiedzi ekspertów zaczynających swoją ekspertyzę od słów "nie ma szans"
0
@jeyx77x Raczej nikt się na remontade nie nastawia ale dlaczego by nie mieć choć odrobiny wiary i nadziei i chociaż w godny sposób pożegnać się z tą edycją LM?
0
@Peciak prawdę mówiąc to cała trójka pomocników stała jak widły w gnoju.
0
@szela1899 A defensywa PSG jest monolitem aby nie móc uwierzyć w goleade?
0
@TheNekro94 Prawdę mówiąc to przy strzeleniu 4 bramek i straceniu jednej byłaby dogrywka więc delikatny margines błędu jest. Kogo będzie obchodzić Neymar i Mbappe jeżeli przy piłce będzie Barcelona? Przypomnę tylko, że będzie dostępny Araujo i prawdopodobnie na boisko nie wybiegnie Busquets.
0
@TheNekro94 oczywiście, że istnieje szansa na remontade. Gdyby PSG było solidne w obronie to być może byłoby to niewykonalne ale wystarczy szybką bramka i to piłkarze PSG będą mieć kleksa. Należy wystawić odpowiedni sklad na to spotkanie
1
Emocje po porażce już trochę opadły i mimo wyniku ekscytuje mnie możliwość remontady. Wszystko może się zdarzyć do póki piłka w grze, a pozostało jeszcze całe 90 minut gry. Mam tylko nadzieję, że Koeman nie odpuści i wystawi pro ofensywny skład na to spotkanie. Wróci kluczowy piłkarz Araujo więc w parze z Pique powinno być o wiele lepiej niż dotychczas. Należałoby rozruszać lewe skrzydło i wprowadzić więcej ruchu do środka pola. Może Trincao z Dembele od początku, a Messi za plecami Griezzmana? Wystarczy jedna szybka bramka aby ponownie uwierzyć.
0
@mekston tak się tylko powie. Weź i zagraj na 0 z tyłu w lidze mistrzów. Nawet Bayern z Barca stracił dwa gole
0
@robsesh ta sama Sevilla z którą Barcelona nie mogła sobie poradzić
0
@Cariones przypomnę tylko ze Pirlo zjadł taktycznie Koemana na Camp Nou