Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Veb1233 Tak jak pisałem.Benz bez formy better
0
@Colon a to sęp.Z dala od Barcelony.
1
Szczerze to od początku nie byłem fanem Jovicia.Niby to dopiero początek ale ja nie widzę w nim czegoś niesamowitego i chyba Benz bez formy jest lepszy.W Niemczech też miał mocne przestoje.Może jeszcze zaskoczy :V
0
Kubo ich wykończy.
1
Totki znowu przegrywają.
1:0 dla Watfordu.
17
Fati się jeszcze nagra.Spokojnie świrki.
0
@pomi11 Ja dorzuciłem jeszcze Bayern na handi ale powinni dać rade na luzie.
1
Kurs na Barcelonę 1.55 a na handi 2.40
Pięknie się ta sobota zaczyna. :] Kto skorzystał ? :v
0
@student97r No ona tak zle nie wygląda ale jednak jest dużo łatwiej.
7
Najlepsze zagrania Wilfredo Leona podczas pucharu świata.
0
@student97r Oni ogólnie ale mają fajny skład ale zachód jest zbyt napakowany.
0
@student97r Też mi się tak wydaje.Zachód zbyt ciasny.Chyba że Zion ich pociągnie na te 7/8 miejsce.
0
@student97r Ciekawe czy Pelikany dojda do PO.
0
@Rudi35 ja to wolałem zawsze van burena od Tiesto:v
1
@jedrek7000 +Juve,Real i handi City
0
@student97r albo Cliperki z Golden. :v
0
@student97r już jest głosowanie na fb canał+ jaki mecz mają pokazać i mam nadzieje ze 25 będzie to Rocekts vs Bucks :v
0
@student97r rozgrzewka Jamesa przed sezonem
1
@Kapitan hawk hawkowskie kursy widzę nadal rządzą na rejonie
1
@student97r ostatnia nocka i nie mogę spać
20
Jeden typ zwabił całą ramble.I to nie tematem politytcznym.
0
@A_Gomesinho_21 bo tak naprawdę matura znaczy co raz mniej i niektórzy z własnej woli nie chcą jej mieć.
1
@Kapitan hawk wywąchałes go
6
@BarcaInfo Jeśli nie chciał odejść to nie powinien być niezadowolony.Grają najlepsi.Koniec.
1
@msmsms Joker-Heath Ledger.Nikt nie ma podjazdu.
1
@SeeleyBooth No własnie.Ten jego głos może zrobić fajną robotę.Do tego od lat siedzi w PL.Może coś z tego być :v
2
Ostry w roli eksperta podczas MU-Live.Ciekawe kiedy skomentuje swój 1 meczyk.
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72748595_2475470392502314_4538975052489555968_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_oc=AQnt7EgDr0R_Qful3VRpKx1gevMJaWWhJ2IxQSAWfAPcqfoV8xGR-B8Ul2X51mGpYRI&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=4f2960056b56246a2c502f4862b1b2c8&oe=5E1DC60F
4
@Danny Gaucho Czysto sportowo musi tu być Neymar.
2
@Socjopata Ta Ukraina to by nas mocno naj3bała
0
@NeroTFP No liga włoska tak obfita w gwiady że szok.Sami najlepsi :v