Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kenneth99 Paris idealnie pasuje do fifki.Top 1 yt.
0
@student97r Wypadałoby w końcu nauczyc sie rzucać :D Chociaż on nawet bez rzutu robi mega robote.
1
@kenneth99 Wu Lej chyba odchodzi
0
@NeroTFP 22:18...i tak spieprzyć.
0
@nitey smutne : (
1
@Colon a ja nie głosuję wgl i jestem z tego dumny.
0
@Rewolucja123 za vertigo?
0
@student97r Harden idzie po tytuł i po mvp. :)
0
@student97r Harden time.Uwielbiam gościa.Dawno nie widziałem tak inteligentnego zawodnika.
0
Na ostatnie 16 meczy ligowych United wygrało 4.
To są brutalne liczby dla Ole :C
A własciciele United są nie zbyt cierpliwi.
1
@Kapitan hawk dzięki !
0
To jest ten dzień gdy Dembele staje się Neymarem.Zobaczycie.
1
@Messibestplayerintheworld A zawodników mają dużo lepszych.
0
Mocarny Manchester United.
0
@NeroTFP Komenda super gra.
0
@NeroTFP only siata
0
@Rewolucja123 Zywoo to god.
0
@ściah lewa strona perfekcyjna ale prawe skrzydło...:(
1
Wilfredo kocham cię.
0
@SHIBA oooo.Bardzo dobry pomysł :D
3
@Kapitan hawk ty to lubisz łapać takie kursy z dupy xD
0
@Kamilos84 Do tego on jest pomocnikiem
1
@sebasek99 Okaże się czy Joker bez Batmana ma prawo bytu :D
0
@sebasek99 ide w next tyg..szczerze nie mg sie doczekać ^^
0
Dlatego Valverde nie zostanie zwolniony.Barcleony ma zbyt dobrych piłkarzy by został zwolniony.
0
Taki Vidal może tak odmienic gre.Niesamowite.
3
Messi widać że się stara ale nie ma z kim pograć za bardzo.A jak wie że nie może z nikim pograć to wpiernicza się w 3 i traci.
1
@Kapitan hawk Obejrzałbym taki mecz Sociedad...
1
Swoją drogą to Frenkie dzisiaj nie zbyt imponuje. :C
0
Semedo ratuje meczyk