1

@NeroTFP i z Perugia LM :D

1

@NeroTFP Pewnie gdybyśmy wygrali to Fifi by dostał mvp.Co turniej dostaję jakąś nagrodę.Myśle że pod koniec kariery spokojnie będziemy mogli go nazwać goat.

0

@krzychu1526 Mimo wszystko Maguire >Matip i Pogba>Henderson

0

@MESSIah16 wyjdzie bo zaraz mają 2 mecze z Litwą i Luksenburgiem :v

0

Ukraina już 2:0 :)

2

Chciałbym żebysmy grali tak jak Ukraina.
wow

1

@kenneth99 Chociaz Guedes też daje rade

3

@FC1899Barca Suarez>Lewy

2

@kenneth99 Fajny skład Portugali.Szkoda że Felix na ławie.

0

Szalupa co dał zmianę to ja nie mam pytan.Brawo Artur :d

0

@kulek22 Fajnie że dał Sliwke bo mógł sie załamac trochę wczoraj.

0

Dziś Komenda+Leon.
:D

0

@kulek22 właśnie wstałem na naszych:v

1

@student97r Równiez się skusiłem na dwa razy Houston vs Toronto i kawałek wojowników z Lakers.Ale to takie mecze na rozruszanie kości :v

3

@DonMatteo901 Trzeba wiedziec kiedy zejść ze sceny albo chociaż delikatnie się odsunąć.

0

@student97r Niech się zaczyna już ten sezon :D

0

@SkN czyli takie 500+ ci wpadnie

0

@nammah mat chaos

0

Na 8 meczy straciliśmy tylko 2 bramki.

0

@Piotr,1985 Brakuje normalnego zespołu w tej grupie który sprowadził by nas na ziemie a tak to cóz.
Wuja jedzie dalej.

0

@Hubert98 ty nie lepszy xD

2

@FC1899Barca Czuje potencjał w tej dyskusji

0

@BOSSS85 hmm sugerujesz że osoby które glosowały na PIS maja niskie IQ?

1

@Vxb93 ale jak napiszesz to na rambli to masz +5 do pewności siebie

1

@gumaz Czy ja wiem czy to można nazwać grą

1

@Kapitan hawk Wiadomo że tak.Niezle ktos poświrował z tym Cristiano.

4

@kkbarca no ale jak kurła,nie bedzie pisu i bedzie złote życie no kurła mać

1

@kerouac Dlatego trzeba wziać sprawy w swoje ręce i nie liczyć na nasz piękny kraj :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?