Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP i z Perugia LM :D
1
@NeroTFP Pewnie gdybyśmy wygrali to Fifi by dostał mvp.Co turniej dostaję jakąś nagrodę.Myśle że pod koniec kariery spokojnie będziemy mogli go nazwać goat.
0
@krzychu1526 Mimo wszystko Maguire >Matip i Pogba>Henderson
5
Rozumiem że United jest słabe obecnie ale chyba mocno przesadzone.
https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72249801_2452297691549680_2657330411025203200_n.png?_nc_cat=1&_nc_oc=AQng5Pm-j8F0ZsxRie2pXrp8HhmBuUNgjlsqudGgEjdVgMd91jKvTckstlCrxaKF3nk&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=3d9f09690992dcf305880f6acc686af5&oe=5E2B6714
0
@MESSIah16 wyjdzie bo zaraz mają 2 mecze z Litwą i Luksenburgiem :v
0
Ukraina już 2:0 :)
2
Chciałbym żebysmy grali tak jak Ukraina.
wow
1
@kenneth99 Chociaz Guedes też daje rade
3
@FC1899Barca Suarez>Lewy
2
@kenneth99 Fajny skład Portugali.Szkoda że Felix na ławie.
0
Szalupa co dał zmianę to ja nie mam pytan.Brawo Artur :d
0
@kulek22 Fajnie że dał Sliwke bo mógł sie załamac trochę wczoraj.
0
Dziś Komenda+Leon.
:D
0
@kulek22 właśnie wstałem na naszych:v
1
@student97r Równiez się skusiłem na dwa razy Houston vs Toronto i kawałek wojowników z Lakers.Ale to takie mecze na rozruszanie kości :v
3
@DonMatteo901 Trzeba wiedziec kiedy zejść ze sceny albo chociaż delikatnie się odsunąć.
0
@student97r Niech się zaczyna już ten sezon :D
0
@SkN czyli takie 500+ ci wpadnie
0
@nammah mat chaos
0
Na 8 meczy straciliśmy tylko 2 bramki.
0
@Piotr,1985 Brakuje normalnego zespołu w tej grupie który sprowadził by nas na ziemie a tak to cóz.
Wuja jedzie dalej.
0
@Hubert98 ty nie lepszy xD
2
@FC1899Barca Czuje potencjał w tej dyskusji
0
@BOSSS85 hmm sugerujesz że osoby które glosowały na PIS maja niskie IQ?
1
@Vxb93 ale jak napiszesz to na rambli to masz +5 do pewności siebie
1
@gumaz Czy ja wiem czy to można nazwać grą
1
@Kapitan hawk Wiadomo że tak.Niezle ktos poświrował z tym Cristiano.
22
Ja tam jestem dumny z mojego głosu. @Kapitan hawk
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/72086579_2617302428329840_3929490206452875264_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_oc=AQmldyDcxz9NdZiMDs29SYkSKnXTpIS3NSGIOuuRXPBKUeIXbiokLDi5cGJjICWvybc&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=fe04400e26e9913752c4fc1c2ce23b7e&oe=5E2D5371
4
@kkbarca no ale jak kurła,nie bedzie pisu i bedzie złote życie no kurła mać
1
@kerouac Dlatego trzeba wziać sprawy w swoje ręce i nie liczyć na nasz piękny kraj :v