1

@mekston Męczy się Felix a im dłuższa wymiana tymbardziej się irytuje.Wygral jeden gem a on cale nie był taki łatwy bo też bliski.

1

@mekston Cały czas mam w pamieci mecz Felixa z Nadalem.Jeden z lepszych meczy na mączce.

1

@mekston Juz w pierwszym gemie dobrze walczył Carlos.Ciekawe ze az tak daleko stoi na returnie.

1

@mekston Ma technike,mental,szybkosc,kordynacje ruchową...no wszystko.

1

@MesQueUnClub96 Nie był lepszy.Nie ma zawodnika który ma aż tak szeroki wachlarz zagrań.Carlos juz z wieku 21 lat tak naprawde potrafi grac wszystko i na kazdej nawierzchni jest faworytem.To cos specjalnego.

1

@MesQueUnClub96 I dla Alcaraza ze w wieku 21 lat jest najlepszym młodym zawodnikiem jaki byl w historii tego sportu

3

@barcelonaLM Nadal w swoim prime był piękny na hardzie.Za mało trochę osiągnął względem umiejętności na twardej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM Novak niektóre piłki widać ze odpuszczał ale Stefanos to Stefanos

2

Biorąc pod uwage wszystkie mecze Tsitsipasa z Novakiem i Alcarazem to notuje Grek serie 17 porażek z rzędu.

0

@MesQueUnClub96 Dlatego napisalem ''duzo pecha i kontuzji''

0

@MesQueUnClub96 To że on ma mniej szlemów niz Carlos to szaleństwo ale z drugiej strony rywalizował z big3 w formie.Duzo pecha i troche kontuzji.

1

@barcelonaLM Powinien go pyknąc na spokojnie ale Felix na tej mączce potrafi grać

0

@FcPortoFan1999 W normalnych okolicznosciach takie sety się domyka a nawet jesli dopuscil do tego odrabiania to przy 5:4 miał 40:0...

2

@Oskar00 Choker powinien zostac ambsadorem fundacji ''niemozliwe nie istnieje''

0

@mekston No wlasnie.Tsitsipas gdyby byl normalny to kto wie co by było w trzecim secie.Granie do 2 wygranych zmienia troche.

0

@barcelonaLM No Musetti i Felix teoretycznie mocne underdogi ale jak mówi klasyk dopóki pilka w grze wszystko jest mozliwe

0

@barcelonaLM Zverev napewno większe szanse ale dzisiaj zagrał słabo

0

@JohnA Tsitsipas to topka jak Hurkacz w waznych meczach

1

Ten tiebreak to jest idealne podsumowanie Tsitsipasa xd

1

@mekston I podwójny

1

@mekston Wlasnie zaczal xd

0

@barcelonaLM Tez tak mi się wydaje.Podpali się i wyrzuci kilka piłek.To typowy schemat gry Chokerosa

1

@agaFCB Tsitsipas wolal jak go ogladalas

1

@mekston Większosc tych uderzen powinno byc konczących

0

@Barcanajlepszyteam Chociaz ten ostatni nie był taki łatwy

2

@mekston Jedna z ładniejszych akcji na tych IO

0

Ale Tsitsipas to wybronił

0

@mekston Niby tak ale no miec 4:0 i 40:0 przy 5:4 i przegrac to trzeba byc Tsitsipasem

1

Stefanos Świątek jesli nie wygra tego seta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?