1

@TheNekro94 @mekston Carlos tak naprawde w kazdym turnieju jest faworytem top 1-2.Juz pewnie bedzie musial z tym zyc do konca kariery ze jak nie wygra jakiegoś turnieju to meh.

0

@mekston 2:20 na 2:0 dla Carlosa

0

@tomek8756 Ona powinna byc z Carlosem bo oni ciagle się uśmiechają.Memicznie by to wyglądalo zawsze jakby byli razem XD

1

@mekston Szkoda ze dzisiaj nie grają.To czekanie jest irytujące bo już bym zobaczył ten mecz.To napewno będzie wybitnie tenisowy mecz.

4

Ale tu się wydaje Carlitos wysoki.

/photo/1

0

@mekston @barcelonaLM Paradoksalnie to ze gramy do 2 wygranych setów to nie jest atut Carlitosa.Do 3 bylbym spokojniesz o wygrana hiszpana.Na dzien dzisiejszy wydaje mi sie ze Novak nie byłby w stanie w systemie szlemowym pokonac Carlosa.Zajechałby go Hiszpan.

1

@barcelonaLM Mecz który ciężko przewidzieć

5

@AFA 36 lat na karku robi swoje

1

Nie jest łatwo z roli gwiazdy zmienić się w zadaniowca w pierwszej piątce.Kapitalnie Booker się wkleił w USA.


1

@MesQueUnClub96 Jest w formie ale pytanie czy to nie jest forma na jaśków.Na wimbledonie tez dosyc dobrze grał ale w finale nie było jaśka.No kort zweryfikuje jak to mawia klasyk.

1

@mekston Wydaje mi sie ze presja jest na Novaku bo Carlos bedzie miec jeszcze kilka szans a Novak to last dance.Wszystko albo nic.

0

@zadafcb Tylko jak tu zrobić te 3:2 XD

1

@MesQueUnClub96 Bardziej mnie w sumie ciekawi poziom sportowy Novaka niz Carlosa

2

@MesQueUnClub96 Wyczuwam łatwe 2:0 Alcaraza albo trudne 2:1 dla Novaka

0

@AndresCuccittini No juz chodzi mi o te powiedzmy ostatnie 10 lat

2

Czy nie jest to najwyższy kurs w historii na Novaka?Na Alcaraza buki płaca 1.40 a na Serba 2.95.
@mekston

4

Zacna 8.


1

@kulek22 No i spoko że Japonczyki dalej

0

@MesQueUnClub96 Jeszcze moga liczyc na Kanade ale ich juz nie ma w turnieju wiec po co mieliby sie spinac

0

@Bartas7VeB To tylko pionek Laporty.Lapcio to problem

1

@MesQueUnClub96 W lidze narodów sie wystrzelali ale wciąz moga odpalic.Potrzebują tylko secika do awansu ale wcale moze nie byc tak latwo o tego seta.

2

Miazga USA na Japończykach.Serbia pewnie liczy na te 3:0.

0

Musetti przegral 5 wlasnych podan z rzedu w 2 sety.Tak naprawde nie dal sobie szans w tym meczu.Ma potencjał ale duzo pracy przed nim.

2

Musetti to brat Tsitsipasa

1

Dlatego tez tacy ludzie jak Musetti nie wygrywają waznych turniejow

0

@priest9999 I jaki wynik musi byc z Japoni zebysmy grali z Niemcami przy zwyciestwie z Wlochami?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@priest9999 Niezaleznie od wyniku USA z Japonia?

0

@TheNekro94 Juz grali Niemcy z Argentyną

0

@TheNekro94 Niemcy teoretycznie z tej całej 8 są najsłabsi ale wiadomo jak to w sporcie bywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?