Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 @mekston Carlos tak naprawde w kazdym turnieju jest faworytem top 1-2.Juz pewnie bedzie musial z tym zyc do konca kariery ze jak nie wygra jakiegoś turnieju to meh.
0
@mekston 2:20 na 2:0 dla Carlosa
0
@tomek8756 Ona powinna byc z Carlosem bo oni ciagle się uśmiechają.Memicznie by to wyglądalo zawsze jakby byli razem XD
1
@mekston Szkoda ze dzisiaj nie grają.To czekanie jest irytujące bo już bym zobaczył ten mecz.To napewno będzie wybitnie tenisowy mecz.
4
Ale tu się wydaje Carlitos wysoki.
0
@mekston @barcelonaLM Paradoksalnie to ze gramy do 2 wygranych setów to nie jest atut Carlitosa.Do 3 bylbym spokojniesz o wygrana hiszpana.Na dzien dzisiejszy wydaje mi sie ze Novak nie byłby w stanie w systemie szlemowym pokonac Carlosa.Zajechałby go Hiszpan.
1
@barcelonaLM Mecz który ciężko przewidzieć
5
@AFA 36 lat na karku robi swoje
1
Nie jest łatwo z roli gwiazdy zmienić się w zadaniowca w pierwszej piątce.Kapitalnie Booker się wkleił w USA.
1
@MesQueUnClub96 Jest w formie ale pytanie czy to nie jest forma na jaśków.Na wimbledonie tez dosyc dobrze grał ale w finale nie było jaśka.No kort zweryfikuje jak to mawia klasyk.
1
@mekston Wydaje mi sie ze presja jest na Novaku bo Carlos bedzie miec jeszcze kilka szans a Novak to last dance.Wszystko albo nic.
0
@zadafcb Tylko jak tu zrobić te 3:2 XD
1
@MesQueUnClub96 Bardziej mnie w sumie ciekawi poziom sportowy Novaka niz Carlosa
2
@MesQueUnClub96 Wyczuwam łatwe 2:0 Alcaraza albo trudne 2:1 dla Novaka
0
@AndresCuccittini No juz chodzi mi o te powiedzmy ostatnie 10 lat
2
Czy nie jest to najwyższy kurs w historii na Novaka?Na Alcaraza buki płaca 1.40 a na Serba 2.95.
@mekston
4
Zacna 8.
1
@kulek22 No i spoko że Japonczyki dalej
0
@MesQueUnClub96 Jeszcze moga liczyc na Kanade ale ich juz nie ma w turnieju wiec po co mieliby sie spinac
0
@Bartas7VeB To tylko pionek Laporty.Lapcio to problem
1
@MesQueUnClub96 W lidze narodów sie wystrzelali ale wciąz moga odpalic.Potrzebują tylko secika do awansu ale wcale moze nie byc tak latwo o tego seta.
2
Miazga USA na Japończykach.Serbia pewnie liczy na te 3:0.
0
Musetti przegral 5 wlasnych podan z rzedu w 2 sety.Tak naprawde nie dal sobie szans w tym meczu.Ma potencjał ale duzo pracy przed nim.
2
Musetti to brat Tsitsipasa
1
Dlatego tez tacy ludzie jak Musetti nie wygrywają waznych turniejow
0
@priest9999 I jaki wynik musi byc z Japoni zebysmy grali z Niemcami przy zwyciestwie z Wlochami?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@priest9999 Niezaleznie od wyniku USA z Japonia?
0
@TheNekro94 Juz grali Niemcy z Argentyną
0
@TheNekro94 Niemcy teoretycznie z tej całej 8 są najsłabsi ale wiadomo jak to w sporcie bywa