5

2

Ale Niemcy fajnie sa zorganizowani zarówno w obronie jak i w ataku.Zasłuzone MŚ.

2

@fart Jego kolana to wielka zagadka.Nikt nie wie czy on jest na 100% zdrowy.Ja w sumie uwazam ze on juz nigdy nie bedzie w 100%.

1

@fart Dzisiaj chociaz mial efektowny blok

3

@Popitek12 Dodi Lukebakio

0

Ależ akcja USA.Najpierw piękny blok Embiida i typowy dunk dla Edwardsa.


0

@mekston Jesli Mbappe ma jaja to wejdzie i zabierze dla siebie,ja bym tak zrobil bo po co się dzilić jak kazdy lubi z penalti strzelic

0

@mekston Vinicius jesli bedzie strzelał karne

5

Wiecznie młody James.


1

@Kapitan hawk Kobiety po 30 są spoko

0

@MesQueUnClub96 Jak dostanie takich jaśków jak na Wimbledonie to kto wie.Novak ogra tych słabszych ale z tymi lepszymi pewnie będzie miec problemy.

1

@MesQueUnClub96 Najwazniejsza para deblowa wystąpi tzn Alcaraz i Nadal więc jest dobrze dodi

0

@MesQueUnClub96 Hubert wiedział ze na mączce nic nie zrobi więc uznał ze lepiej jechac na wakacje.Dobra decyzja.

0

@AFA Tu mogłaby być polowa Serbii.Oni chyba najbardziej zawiedli względem oczekiwań.Grać tak beznadziejnie to naprawde trzeba sie postarac.

28

Ale on wtedy zrobił przejazd na tym Juve.Niby presezon a jazda bez trzymanki.


0

@BorzyKrzys Czemu nie bedzie Maxa?

1

@mekston Zdobedzie Hurkacz szlema do konca kariery?

2

@tristan87 Wszyscy tak mówią ale United to zawsze będzie marka.Nawet jakby grali padline i mieli 15 miejsce w lidze.Historycznie po prostu to jest klub wybitny.

4

@MesQueUnClub96 Alcaraz w wieku 21 lat będzie miec wieksze legacy niz Hurkacz przez całą kariere

1

Oj Sasza. @mekston @Popitek12 @barcelonaLM


1

@kanver_ Ale ze meczyki są madryciakami?

1

Leo Messi wybrał...


1

NaVi wygrywa z G2...szkoda Snaxa ale i tak dobry wynik zrobili jak na debiut w nowym składzie.

1

@adi7adi8 Zmęczony Russell i De Falco przegrzany i odrazu gra sie łatwiej

0

@tbas Krytyka musi być bo od x meczy grają po prostu slabo i to jest krytyka uzasadniona.Nie jest to żaden hejt

1

@tbas Igrzyska tak naprawde zweryfikują gdzie jest ta druzyna

2

@ranger3120 Piękny Rosjanin

1

@Colon Carlos to unikalny talent.Nie wiem kiedy następny się pojawi o takim wachlarzu umiejętności.

1

@adi7adi8 Dobrze ze 1 mecz jest z Egiptem na wejscie w turniej

2

Gramy taką stype obecnie z USA ze ciezko się na to patrzy.Wiadomo USA to topka w siatke ale no nie mozna tak grac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?