Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Ale to duza przewaga,trzeba liczyc na dnf
2
@barcelonaLM Moim skromnym zdaniem Max już ma tego mistrza i tylko trzeba go ''dograć''
8
Fajne te koszuleczki miał Santos.
0
No tak...
https://x.com/AntyKonfiarz/status/1814678311462645893
4
Mało kto nie kocha Japończyków w siatkówce.Mega mili i zawsze uśmiechnięci ludzie.Oby zdobyli medal na igrzyskach.
0
Mistrzowska jazda Sir Lewisa Hamiltona.Tylko czekać aż jego bolid przez pełny sezon będzie konkurencyjny i brytyjczyk wróci do gry.To pewne.
0
@mekston Za duzo grania jak na ten wiek
0
@takisobiektos To zależy.Na Garrosie ze Zverevem nawet niezle mu szło.Napewno musi lepiej serwowac bo to tak to nie ma szans.
1
Aj szkoda tego finału Rafixa ale fizycznie już nie dał rady + serwuje już bardzo przeciętnie.Nie ma to mocy nawet na mączce.Zobaczymy na igrzyskach co sie uda zrobic.
2
@Azi Juz nie analizują tego
0
@mekston Tak to powinno wyglądac
0
@mekston Czulem to xd
0
@mekston No jestem ciekawy czy Lewis coś ugra.Raczej bez szans na top3 ale moze top5 uda sie.
0
@mekston Betuje ze McLaren nie utrzyma top2 po starcie
5
@Popitek12 Wygrywający popitku
5
@MesQueUnClub96 Na twoim miejscu to bałbym się raczej rozwoju Carlosa dodi
1
@barcelonaLM Rafa troche zmęczony turniejem i to widać.Troche tutaj pograł + 2 deble
6
@MesQueUnClub96 Troche jak Alcrazowi na Wimbledonie.Nikt nie chciał z nim grać.
0
Ale meczycho Nadala z Borgesem xd
0
@MesQueUnClub96 Klasycznie report
7
Oba oglądane i oba na bardzo dobrym poziomie.Oczywiscie Oppen półeczke wyżej bo Cillian Murphy.
0
@michal26 @mekston Patrząc caly sezon Merc jest w cieniu.Większość sezonu to jest 3- 4siła w F1.Teraz dopiero coś ruszyło od kilku wyscigów.Zdecydowanie przez większosc sezonu RB i Ferrari miało lepsze tempo i pozniej juz róznie.Czekam az Hamilton dostanie dobry bolid przez pełny sezon by mógł rywalizować.
1
@fart Naprawde ładnie grał ten Sudan.Mega zaskoczyli bo myslalem ze to jakies pionki do nabicia statów a tu dobry basket.
1
Aj szkoda ze to nie wpadło dla Sudanu w ostatniej okacji
1
@Comentateiro Szkoda jesli to przegrają.Fajny mecz.
2
Sudan co poczarował XD
2
@Comentateiro @fart USA to mam wrażenie ze co mecz inną piątką zaczynają i co mecz kończą inna piątką.Troche testują pewnie role dla kazdego.Ciezko tez podzielic minuty jak masz praktycznie same gwiazdy.
1
@Comentateiro W tym wieku jego atletyzm to inny poziom.Zresztą nie ma ludzi którzy uprawiawiają w jego wieku sport na takim poziomie.Genetyczny freak.
3
Pięknie powalczył Holiday i wjazd James'a jak za najlepszych lat.
0
@michal26 Nie no Mercedes jest fatalny w tym sezonie.Bez podjazdu do RB.Fajnie ze Lewis chociaż jeden wyscig ukąsił.