0

@mekston Ale to duza przewaga,trzeba liczyc na dnf

2

@barcelonaLM Moim skromnym zdaniem Max już ma tego mistrza i tylko trzeba go ''dograć''

8

Fajne te koszuleczki miał Santos.


4

Mało kto nie kocha Japończyków w siatkówce.Mega mili i zawsze uśmiechnięci ludzie.Oby zdobyli medal na igrzyskach.


0

Mistrzowska jazda Sir Lewisa Hamiltona.Tylko czekać aż jego bolid przez pełny sezon będzie konkurencyjny i brytyjczyk wróci do gry.To pewne.


0

@mekston Za duzo grania jak na ten wiek

0

@takisobiektos To zależy.Na Garrosie ze Zverevem nawet niezle mu szło.Napewno musi lepiej serwowac bo to tak to nie ma szans.

1

Aj szkoda tego finału Rafixa ale fizycznie już nie dał rady + serwuje już bardzo przeciętnie.Nie ma to mocy nawet na mączce.Zobaczymy na igrzyskach co sie uda zrobic.

2

@Azi Juz nie analizują tego

0

@mekston Tak to powinno wyglądac

0

@mekston Czulem to xd

0

@mekston No jestem ciekawy czy Lewis coś ugra.Raczej bez szans na top3 ale moze top5 uda sie.

0

@mekston Betuje ze McLaren nie utrzyma top2 po starcie

5

@Popitek12 Wygrywający popitku

5

@MesQueUnClub96 Na twoim miejscu to bałbym się raczej rozwoju Carlosa dodi

1

@barcelonaLM Rafa troche zmęczony turniejem i to widać.Troche tutaj pograł + 2 deble

6

@MesQueUnClub96 Troche jak Alcrazowi na Wimbledonie.Nikt nie chciał z nim grać.

0

Ale meczycho Nadala z Borgesem xd

0

@MesQueUnClub96 Klasycznie report

7

Oba oglądane i oba na bardzo dobrym poziomie.Oczywiscie Oppen półeczke wyżej bo Cillian Murphy.


0

@michal26 @mekston Patrząc caly sezon Merc jest w cieniu.Większość sezonu to jest 3- 4siła w F1.Teraz dopiero coś ruszyło od kilku wyscigów.Zdecydowanie przez większosc sezonu RB i Ferrari miało lepsze tempo i pozniej juz róznie.Czekam az Hamilton dostanie dobry bolid przez pełny sezon by mógł rywalizować.

1

@fart Naprawde ładnie grał ten Sudan.Mega zaskoczyli bo myslalem ze to jakies pionki do nabicia statów a tu dobry basket.

1

Aj szkoda ze to nie wpadło dla Sudanu w ostatniej okacji

1

@Comentateiro Szkoda jesli to przegrają.Fajny mecz.

2

Sudan co poczarował XD

2

@Comentateiro @fart USA to mam wrażenie ze co mecz inną piątką zaczynają i co mecz kończą inna piątką.Troche testują pewnie role dla kazdego.Ciezko tez podzielic minuty jak masz praktycznie same gwiazdy.

1

@Comentateiro W tym wieku jego atletyzm to inny poziom.Zresztą nie ma ludzi którzy uprawiawiają w jego wieku sport na takim poziomie.Genetyczny freak.

3

Pięknie powalczył Holiday i wjazd James'a jak za najlepszych lat.


0

@michal26 Nie no Mercedes jest fatalny w tym sezonie.Bez podjazdu do RB.Fajnie ze Lewis chociaż jeden wyscig ukąsił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?