Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kulek22 Wynik lepszy niż gra ale i tak obawiam się ze na igrzyskach bedzie granie do Leona i Kurka i tyle
3
Cięzki mecz i zasłuzona porazka.Oby na igrzyskach było lepiej.
1
@Comentateiro Jestem zaskoczony ze będzie aż taka ''aura'' w timie USA.Nikt nie narzeka i bawią się koszykówką.Widac tą chemie a skilla wiadomo ze kazdy tam ma.
0
Tragicznie dziś wyglądamy na tle Japonii.A sama Japonia dzisiaj nam chyba właduje tyle asów ile przez ostatnie x meczy.
1
@Popitek12 W prime Zverev czy Hurkacz?
1
@ComentateiroOby skład był zdrowy i napewno United Ten Haga bedzie stawiac kazdemu opór
0
@FcPortoFan1999 Ma jakis uraz
1
Mam nadzieje ze na igrzyskach juz bedzie max grał Leon.Potrzebujemy go w 100% formie.
3
Ale to jest kocik.
4
Pięknie jest oglądać dominującego Bośniaka w cs2.
3
Rafa po meczu
11
@mekston Niezmiennie dla mnie najbardziej utalentowany zawodnik po Messim i Ronaldo.Powinien być wielki.I był przez jakiś czas ale za krótko.Taki potężny talent się zmarnował.On do dziś powinien rozrzucać piłeczki w Barcelonie.
22
Coś w tym jest.
https://x.com/OoCLibertadores/status/1814099948977164770
5
@Arden Nie opłaca się bo kupią jakiegoś jaśka który nie bedzie potrafił nic zrobić.Mainoo to przyszłość angielskiej pilki.Giga koks juz teraz na swojej pozycji.
1
@Sulimo W Lublinie ruch
0
@mekston Bardzo duzo tego grania ma w ostatnim czasie
1
@mekston Rashford tez raczej nie zassa tak jak w poprzednim sezonie.To solidny pilkarz na 15 bramek+ w sezonie.
2
Rafa waleczny.Trochę siedzą mu te 4 godziny z wczoraj grania a chyba jeszcze dzisiaj debla gra.
0
@mekston Na papierze to jest bardzo dobry sklad ale kwestia zdrowia będzie tu znacząca
1
@blakkudium Manchester jak nie oni.Mogą zamknąc sklad przed sezonem.
1
Tsitsipas już ma 0:6 z Carlitosem i często to były mocne porażki.
0
Pamiatkowy pierwszy Garros w karierze.
0
@Yamal_Williams Yamal jest nietykalny z calego skladu
3
@MesQueUnClub_87 Ogólnie te serie z Batmanem są top
1
@zodiak_10 Kiedys te programy czy teleturnieje były epickie.Brakuje teraz tego ale juz chyba nie byloby tego ''vibu''.
4
@zodiak_10 Teń uśmiech xd
0
@AFA Po cichy wierze ze wróci chociaz do 50% Ajaxowego grania.On nie jest az tak beznadziejny ale ta cena za transfer go spralizowala.Wart jest z 30-40mln a dali za niego 100 i jest jak jest.
0
Iga Świątek cziluje przed igrzyskami.
0
Denver nie ma ludzi do grania więc nawet taki Westbrook się przyda.Oni obecnie z ławki nie mają dosłownie nikogo.
2
Z tego co widze duża część twittera się mocno oburzyła po tych słowach Szczęsnego.