Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Myślisz że nie miał zadnych testów anty?Dodi w jakim ty świecie żyjesz.
6
Jesli to oficjalne zdjęcie to troche iks de
1
@Szklaner Juz od dawna świeci dupą i cyckami.Tak sam sobie zapewnia walki we frikach
5
Klarowane zasady.
10
Zobacz @MesQueUnClub96 panna dla ciebie
1
@MesQueUnClub96 Najlepiej to Alcaraz vs Nadal
0
@NeroTFP1 Argentyna obecnie mam wrazenie ma pilkarzy obecnie ktorych sie kocha albo nienawidzi.Nic po srodku
4
@NeroTFP1 Tak to wygląda.Dużo mówiło się że Portugalczycy to buce a ja mam wrażenie że część Argentynczyków również taka jest.To bardzo podobne kraje mam wrażenie.
2
Jednak nie dla Reaku Leny Yoro.Alez to będzie duet z Lisandro.Oby tylko był zdrowy skład.
0
@Szklaner Czyli tak jak wszysycy Francuzi ktorzy urodzili sie aie we Francji i czuja sie Francuzami.
1
@Lucyfffer Ale zaden pilkarz nie wrzuci tego dla sieci dla miliona osob.Przeciez to obrzydliwe.
1
Lamine Yamal jakkolwiek bysmy go kochali to tez nie jest Hiszpanem.Jego ojciec jest z Maroka a matka z Gwinei.Mimo wszystko pewnie byloby mu troche przykro jakby ktos spiewal o nim takie rzeczy.Troche jest tym Francuzem z piosenki co szybko biega.
1
@Ptasior Naszczęscie Messiego tam nie bylo,w domu juz chyba byl z tego co piszą.
3
@Faro To przepraszanie już nic nie da.Nie wiem jak mozna zrobić taką głupote.Przeciez teraz chłopaki z Chelsea będą patrzec na Enzo jak na idiote.Juz nie wspomne o szerszym kontekście tej sprawy.Interpretowac można to tak że wyszło ze Argentynczycy są rasistami i nie szanują innej orientacji seksualnej danego człowieka.Chelsea w sumie wyjdzie na tym najgorzej bo to ich zawodnik się tak wysmienicie bawił i to nagrywał xd.
0
@Sysia11 Powinny pójść zawieszenia w ruch,tak naprawde Enzo rozwalił sezon Chelsea nim się zaczął XD
2
@Comentateiro W punkt
0
Ależ to było nieprzemyślane zachowanie Argentyny.Strasznie słabo to wyszło.Nie robi się po prostu takich rzeczy.
2
Sezon Chelsea coś czuje szybciej się skonczy niz zacznie ale to dobrze bo potężny Erik planuje wjechac do top4.
1
@FcPortoFan1999 O tym ze Francja,Portugalia,Hiszpania,Niemcy,Holandia też chcą wygrywać.To nie jest tak że Anglia ma Bogów piłkarskich w składzie.Reszta druzyn ma podobnych jakosciowo piłkarzy.
0
@FcPortoFan1999 Anglia powinna robić top3 na każdym turnieju i powinni ludzie byc zadowoleni
3
@FcPortoFan1999 No jak gardzisz drugim miejscem no to już naprawde mamy o Anglii zdanie najlepszej repki obecnie na świecie
4
@PatrykBarca Z drugiej strony 2x z rzędu w finał Euro wykręcił.Zawsze to srebrny medal.Tacy Niemcy od 2014 z pustą gablotą.
2
@MesQueUnClub96 Wszyscy oprócz Bearmana
2
@mekston Inna skala talentu.Bardziej bym powiedział że może być takim Mane/Sonem.
1
Garnacho zmienia obóz
3
@Kamiloza91 Zobaczymy jak zareaguje na presje.W Bilbao to on moze zagrac slaby i nikogo to nie obchodzi ale w Barcelonie kazdy slaby mecz będzie na głównej tapecie.Tu nie ma pola na słabe mecze bo inaczej jestes jechany.
1
@mekston Chyba ze przegrywa
1
@Bulbulator Powinien to Yamal
1
@Kapitan hawk Ciężko powiedzieć.Napewno rogaliki (croissanty) z piekarni ktorą mam niedaleko + warzywa swieże z ogrodu też robią robote.Ostatnio kalafior jem często i smakuje i pachnie rewelacyjnie.
0
@MesQueUnClub96 Westbrook był bardzo niedocenianym zawodnikiem w OKC.Przeciez w prime to była totalna bestia.