Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@blakkudium Mega utalentowany brazol.Dobrze poprawdzony może dominowac na tym PS.
1
@mekston Super ze gra.Zawsze to przyjemnosc poogladać go na mączce nawet gdy juz to juz nie jest jego prime.Pewne ikoniczne zagrania ma do dziś.
7
@tristan87 Taki ranking ze kazdy mógłby byc 1
0
@mekston No ten format zmienia wszystko
3
Carlitos już w treningu.
1
@mekston @MesQueUnClub96 Jesli turniej byłby do 3 setów to Carlitos zmielił by wszystkich ale jako ze to są 2 sety to ktoś moze go pyknąć
3
Piękna Caitlin Clark koszykarsko.
4
Takie poeabne czasy.
0
@macio_944 De Jonga to chyba nie da się sprzedać.On się przypnie do kaloryfera szybciej niz zechce odejść
3
@mekston Najbardziej to chyba Leao i tak.To uznana marka już w Europie.W Argentynie masz Garnacho czyli melodie przyszłosci ktory zaczyna swoja kariere,Gonzaleza który jest moim sredni (nie jest zły ale niczym się nie wyróznia) i chyba tyle z LS.
0
@macio_944 Kto będzie jako pierwszy do sprzedania w maszynie Flicka,osobiscie obstawiam Robercika
3
@Popitek12 Vitinha to w kazdej repce pierwszy sklad.Fantastyczny pomocnik pod kazdy system bo taki Bruno to jednak klasyczna 10 i nie wszedzie pasuje.Bernardo tak samo.
1
@mekston Carlos tasmy zrobil pod siebie
3
@Faro Nico jeszcze nie gral na tym poziomie klubowym i pod taka presja.Spokojnie.
3
GOAT 3P
0
@TaleOfUs Manchester obecnie nie ma zadnej przewagi negocjacyjnej nad takim Realem.Poziom sportowy,szansa na rozwój,miejsce do zycia oraz praca z najlepszymi pilkarzami i to wszystko ma Real.United musi placic wiecej by skusic.
3
@TaleOfUs Musieli to zrobic bo za rok by poszedl do Realu
1
@PaPo Najlepiej by mu leżała Barcelony na lewym skrzydle ale niestety wybrał inaczej
0
@Donnie_Darko Moze ja mam słabośc do tego typu urody ale no dałbym mniej.
0
@ACMaldini3 Czemu?Takie dostali kontrakty to takie mają.Perez nigdy nie sypał milionów na start.
1
@Kapitan hawk Turczynki i Japonki.Bardzo specyficzna uroda ale piękna
1
@Kapitan hawk Nie no tak o napisalem gulerowa ale kij wie z kim jest.Z tego co widze to jest taką odmianą Klaudi El Dursi czyli bierzesz udział w jakimś programie i pozniej je prowadzisz
1
@Kapitan hawk Gulerowa
0
@JimMorrisonFCB Ja bym dał takie 26
0
Nie powiedziałbym że ta laska ma 30 lat
1
@mekston +kordynacja ruchowa.Ostatnim zawodnikiem który był tak dynamiczy to chyba Rafa.Carlosowi naprawdę trzeba zagrac piłke perfekcyjną zeby on nie dobiegł.
2
@mekston Nie wiem czy był ktoś kto grał efektowniej woleje w tenisie.Pięknie to robi.Z taką gracją i luzem.
2
W sumie ciekawe czy jest jakis 17-latek co ma więcej obserwujących.
6
@barcelonaLM Większy odklejus niż dodi xd
6
@mekston Wszystkie posty tego chłopa sa o Novaku.Widac tu ból tyłka ze Carlitos leje Serba 2x z rzędu na ''jego'' turnieju.Do skipnięcia temat.