1

@mekston Ultra wazny gem wygrany i presja na Włochu.

2

@mekston Tenis totalny Hiszpana

0

Hiszpanie fizycznie wygląda jakby grał pierwszego seta i łamie na starcie Włocha. @mekston

3

@barcelonaLM Legendarne smecze

1

@mekston Mentalnie jest nieprawdopodobny czasami

1

Jesli Sinner przegra ten mecz to będzie śniła mu się ta akcja.

1

@MesQueUnClub_87 Nie no szczuplutki jestem,ledwo 74kg

1

@mekston Mam flashbacki z meczu Zvereva z Carlosem na AUS open

1

Włoch w tym secie przy swoim podaniu czuje się jak na hardzie.Moment prawdy dla Carlosa bo jesli przegra gem to pewnie przegra mecz.

5

@macio_944 To jest ten ból co Barcelona w tej LM.Dortmund super druzyna ale jakoś mam wrazenie ze Xavi by to przewiózł a final kto wie

2

@macio_944 Walia w półfinale

1

@mekston I zaraz Włoch strzela asa i po robocie

1

@PatrychoO U mnie np wgl prawie nie widac XD

1

Za duzo takich baboli Carlosa a takie detale decydują niestety

3

@takisobiektos Tylko jeden zawodnik jest kontuzjowany i wiadomo o kogo chodzi

0

@mekston Najgorzej ze bedzie grac w pierwszym składzie gdzie powinien być jokerem z ławki

0

@mekston Ciezko winic Hiszpana tzn to sa naprawde dobre podania

5

Ale żyły u Cristiano


1

@mekston Sinner nawet z kontuzją serwuje tak ze Carlos czesto bez szans na return

2

@Kidd Alcaraz Realowi a Sinner chyba Milanowi

0

@barcelonaLM Moze lepiej nie bo jesli Hubert by szybko odpadł to mogło by go zabic mentalnie

1

@Barca_Big_Moment Zverev już duzo ma minut w nogach w tym turnieju

1

@mekston On lepiej gra z ta kontuzja niz bez niej

1

@Colon Jesli Alcaraz nie zacznie serwowac ciut mocniej to nie

1

@Barca_Big_Moment Nie jest pewnie zdrowy do końca ale grać trzeba

1

@mekston A miał 2:1 i przełamanie

2

Sinner to chyba lepiej gra od tego urazu ręki niż przed.Piękny serwis.

5

Ale golazo


0

@mekston Przegrany gem chyba oznacza przegrany set

2

Te loby Carlitosa to coś pięknego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?