Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sysia11 Jedno wiemy napewno czyli dobrze się czuje na każdej nawierzchni a to jest mega atut.Tak naprawdę moze rywalizowac z kazdym i podchodzić bez braków.
2
@Sysia11 To by oznaczało ze musiałby sięknac ponad 20 szlemów i 30 mastersów.Będzie ciężko aczkolwiek nikt nie wie jaki ma sufit Carlos bo ma 21 lat.
1
@mekston Dał pare takich magików jak to on.Dzisiaj to az czasami za duzo tych lobów i skrotów
1
@Arden Super ze zostaje chociaz powinien juz startowac do UFC
2
Moze i ty @MesQueUnClub96 się skusisz?
0
@Barcasub Bedzie i 11 raz
0
@FcPortoFan1999 Ugra ten mecz?
1
Euro bez Harrego to nie będzie to samo.
2
Ruud w pierwszym secie niezła demolka.Ten odpoczynek długi moze miec znaczenie.
1
@NeroTFP1 Oglądalem ostatnio ze znajomymi ten serial i jest strasznie dziwny aczkolwiek nastepne sezony bym obejrzał
2
@barcelonaLM Dodi jest fanem Carlosa ale wstydzi się zagadać
10
Cały Antony.
1
@mekston AO był fajny do Zvereva który gral kosmos
1
@mekston Sinner grał naprawde dobry mecz.Tak naprawde tylko w drugim secie zjechał z poziomu
2
@Miszak Wygra duzo ale chyba nie aż tyle
1
@mekston Sezon który tak naprawde ratuje tylko wygrany IW bo reszta przeciętna albo brak grania
6
Kolejne rekordy są zawsze mile widziane.
1
@Rust_Cohle Przeciez ja nic takiego nie pisałem a w druga strone mowilem ze Carlos wróci xd
1
@NeroTFP1 Ja pisałem ze wynik pierwszego seta nie odzwierciedla jakosci jaka Carlos ma.Zreszta on przegrywal juz pierwsze sety z Sinnerem i Novakiem a i tak wstawał.To Hiszpan więc mental ma.
2
@barcelonaLM Jakby szarpnął tego Garrosa to zabraknie tylko AUS do skompletowania wszystkich szlemów
6
Carlos Alcaraz Garfia w finale Roland Garros 2024.Vamooos.
@mekston @agaFCB @barcelonaLM
2
@partymaker Ale wciaz ma szanse.
0
@budel17 Jesli popatrzysz na mecz to Sinner łatwiej wygrywa te gemy.Carlos wszystkie swoje podania ma close.
0
Musi być to mega flustrujące dla Jannika.Serwuje zdecydowanie lepiej od Carlosa a jednak nie moze go przełamac w tym secie mimo ze jest strasznie blisko.
1
@mekston Walczy ale widac ze fizyką Carlos tutaj wyglada lepiej
3
Wymęczył tego gema Carlos.Ciekawe że mimo aż takich braków w swoim podaniu i tak jest w stanie rywalizować z kazdym na kazdej nawierzchni.Serwis ułatwia ale jednak inne elementy są w stanie w miare zniwelować jego znaczenie.
1
@mekston Na trawie szczególnie bedzie to potrzebne chociaz Carlos nawet niezle serwował rok temu
2
@mekston Przydałby się tu na gemy swoje nasz rodak Hubert Hurkacz
0
@takisobiektos Choke zrobil w 4 secie i zapłaci pewnie za to
4
@MesQueUnClub96 21 latek w finale Roland Garros?