Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Zawsze ciekawe są takie rozkminy.
0
@Szmulek Jest najlepszy
1
@Lordzi Alcaraz 3:1 ale Sasza myśle ze pokaze kawał dobrego tenisa.Jesli bedzie miał swój serwis to kto wie.
1
@PatrykBarca Gorszy od Xaviego napewno nie będzie
0
@fur_Deutschland Obejrze tylko dla walki AJ'a bo jest mega spoko kolesiem i fajny content ma na yt
2
@PatrychoO Bedzie trzeba uruchomić kolejne dziwgnie
3
Potężny to bedzie transfer jesli sie wydarzy.
1
@takisobiektos Nie jest to finał który grzeje aż tak tzn Boston jest tu wyraznym faworytem
2
@MesQueUnClub96 Nie wiem czy powinno cie to interesować jak wiadomo ze jestes homo xd
3
@MesQueUnClub96 Przeciez on sam mówił ze nie jest do końca zdrowy xd,jakby Carlitos byl w formie to by zgniótł ten turniej a on wgl nie gra w tym sezonie na mączce.
1
@MesQueUnClub96 Alcaraz tez nie jest zdrowy w 100% a final i tak jest
2
@MesQueUnClub96 Dobry jak Carlitos na Roland Garros 2024
1
@mekston Bardzo mocna ta kadra jest.Jesli nie bedzie niespodzianki to powinni klepnąć połfinał
1
@mekston Napewno będzie to dużo lepszy mecz niz pań
10
Wie co dobre Hiszpan z El Palmar @mekston @barcelonaLM
3
Chyba nie ma niespodzianek chociaż znajda się tacy co pewnie dadzą Garrinche za Messiego
7
Czasem tak jest.
7
W sumie tylko mecz z Osaką był trudny dla Igi po którym paradoksalnie powinna Iga odpaść ale był choke Osaki.
3
@regatta52 Nadal w prime to najlepszy zawodnik w historii tej dyscypliny na mączce bez podziału na płeć
0
@Aragorn33 A kiedy dymisja tego lekarza znaczy Kamysza?
4
W sumie nie ma wyjścia i trzeba dać mu te pieniądze.
5
@barcelonaLM Dodi opija piccolo zwycięstwo Carlitosa
0
@takisobiektos No ale tutaj bardzo nisko jest.Z Sinnerem bylo 1.50-2.65 a przeciez to mecz 50/50
2
Te 3.50 na Zvereva trochę brzmi abstrakcyjnie.Strasznie buki zaniżają kursy na Alcaraza na mączce.Tu powinno być jakieś 55-45.
0
@Emhyr Euro zweryfikuje
1
@FcPortoFan1999 @mekston Komentatorzy mowili ze Ruud mial problemy zdrowotne i po prostu dograł tylko ten mecz więc bardzo bym go nie hejtował aż tak
1
@mekston Szykuje sie mega spektakl
2
Ale miazga backhand. @mekston
https://x.com/eurosport/status/1799170323633287366
1
@mekston No to co on dzisiaj robi to bajka
0
@Emhyr Ruud nie ma argumentów na Alcaraza ale za to Zverev ma serwis który kładzie każdego jak jest w formie