Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sinner to chyba lepiej gra od tego urazu ręki niż przed.Piękny serwis.
5
Ale golazo
0
@mekston Przegrany gem chyba oznacza przegrany set
2
Te loby Carlitosa to coś pięknego.
0
@kamiVeB Nie jest to top forma ich obu.Przed startem nie było wiadome czy wgl tu wystąpią a jednak są w półfinale
1
@MesQueUnClub96 Wydaje mi sie ze swoje mecze i turnieje wygrywa skillem ale moge sie mylic
5
@partymaker Miał juz problemy zdrowotne przed turniejem.Oni obaj nie są w 100% zdrowi
1
@MesQueUnClub96 Ale czemu xd
3
@MesQueUnClub96 Kto jest dzieckiem szczęścia
1
@mekston Klasyk bym powiedział xd
0
@mekston + podanie Carlosa to zawsze jajko z niespodzianką
3
@mekston W wymianach już widac róznice na korzysc Hiszpana
2
Niezły sędzia liniowy xd
1
@FcPortoFan1999 Derby Polski Hubert vs Tomasz
2
@barcelonaLM Oby Carlos dobrze wszedł w trzeci set i narzucił swoje granie
6
@Bzyczekk Najwazniejsze ze piękny Yamal jest
1
@mekston Tenis w pigułce ale kazdy interesujący się tenisem wie jaki potencjał ma Carlos
0
@mekston Jesli wygra szóstego to dawno czegos takiego nie widzialem na tym poziomie
2
JB vs obrona Dallas
1
@mekston Ten pierwszy set zamazał obraz tzn Sinner grał swietnie ale Hiszpan wyglądał na ogórka troszeczke.
1
Alcaraz wygrywa cztery gemy z rzędu.Dziwny ten mecz.
0
@Emhyr Carlos mało grał w tym sezonie mączkowym.Barcelona,Monte Carlo czy Rzym opuszczone.Madryt na pół gwizdka.Sinner jednak grał więcej
1
@mekston Pamietam jak 2020 wyglądał na Garrosie to taki szczupak że szok.A teraz nóżki widac były cwiczone
1
@sintesox Względem poprzednich lat to jest pudzianowskim
1
@mekston Tez prawda.Ramię Carlosa tez nie wiemy na ile % jest sprawne.Czasami brakuje tego fh.Moze nie ryzykuje na maxa
0
@mekston On nie jest tak słaby jak ten wynik
0
@esem91 I tak i nie bo konkurencja nie śpi.Alcaraz,Novak czy nawet Zverev z Medem będą naciskać
4
@barcelonaLM Dobrze ze chociaz Boston pewnie wygrał z Dallas
0
@Colon Nawet nie w swoim prime.Mysle ze Rafa z 2022 no robi kazdego w tym turnieju
1
@partymaker Do Nadala z młodych to nikt nie bedzie miec podjazdu bo taki gracz to rodzi się raz na x lat