Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos I chyba Iga to czuje,nie ma szans na return
0
Ale pewny gem Naomi
1
@Barcanajlepszyteam 2018-2021 na hardzie w jej wykonaniu to bajka
1
@mekston Fantastyczna tenisistka
6
Gdyby nie problemy depresyjne Osaki na spokojnie byłaby cały czas w topce.Oby wróciła do topowego tenisa.
2
@mekston Mecz ze słabościami ale wygrany i to najważniejsze
2
@MesQueUnClub96 Mysle ze gdyby nie slaby mecz Carlosa to ten mecz by nie wyszedł poza 3 sety,Holender nie wykorzystał najsłabszego Carlosa w karierze
3
Ant ma elitarną obrone.Pewnie rok albo dwa i będzie pewniakiem w każdym all defense.
@fart @takisobiektos @BartqRKO
2
@mekston W sumie wszyscy mogliby uderzac mocno
0
Chyba po meczu,przynajmniej szybko Igulec na korcie
2
Ten return jedynie chyba największym pozytywem z gry Hiszpana.W sumie to go trzyma w meczu.
1
@takisobiektos @mekston I pytanie na ile Carlos jest zdrowy
0
@mekston Nie wiem czy to nie bedzie rekord niewmuszonych w karierze
0
W sumie Carlos gra jeden z najgorszych meczów w karierze pod katem błędów a i tak ta sytuacja jeszcze w miare jest komfortowa
0
@agaFCB @mekston Za duzo tych blędów.On od pewnego czasu zaczał wyrzucac z polowe piłek
2
@mekston Na wimbledonie wiał wiatr
4
@mekston Ciezko zeby 21 latek miał taki doping jak człowiek który jest legendą tego turnieju i pewnie skonczy kariere w tym roku
5
@MesQueUnClub96 Nadal to legenda tenisa więc nic dziwnego xd
3
Ponad 40 niewymuszonych błędów dzis Carlitosa,no dosyć sporo
0
O kurczaki
0
@MesQueUnClub96 Nie wierze ze Holender dzis ogra Carlitosa ale kto wie
3
@MesQueUnClub96 Alcaraz mial juz odpasc w 1 meczu
0
Alez Holender gra ładny tenis w tym trzecim secie
2
@HypeR Sebastian Sentino Enrique Alvarez to niedoceniany raper.Polska scena nie jest gotowa by zakończył kariere.
4
Los w rękach 22 latka na takim etapie play off to ciężkie brzemię.Presja musi być ogromna.
5
Może skutecznośc mogła byc lepsza ale dzisiaj zagrał jak lider.Najwazniejsze rzuty na siebie i z jajami.
3
Znowu wilki oszukane na wolny jeden ale i tak naszczęście po meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Gooo Wolves 1:3
2
To jaka jest przepaść między skillem ofensywnym a defensywnym Goberta jest niesamowite.