Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Ta co mam na avku ale w swoim prime Katie McGrath
3
Aj Paulo.
2
@MesQueUnClub96 Tylko mówie ze obecnie nie ma znaczenia miejsca w rankingu a rózwój Carlitosa i to by mógł grać często.
5
@MesQueUnClub96 Moze byc nawet 50 w rankingu a i tak bedzie jednym z faworytów w kazdym turnieju jaki istnieje
3
@macio_944 Widze ze lubi rozdawac herby więc takich ludzi tu trzeba
2
@macio_944 Czy myslisz ze on juz tu był?Jestes niemiły
3
@MesQueUnClub96 Bo Novak często miał easy drabinki
4
Trochę basketu w nocy i let's go Wolves.
1
@Popitek12 Musisz byc jak GOAT
2
@Sysia11 Raz zapalilem i próbowalem w technikum ale mi nie weszło i jakos nie ciągnie do tego.Wole zdrowy tryb życia.
4
@Jackazz Najgorsza jest na US Open
1
@Sysia11 Spokojnie Sysio
6
Fajnie ze to wyciągneła bo ewentualny 3 Garros z rzędu to by było mega osiagniecie.
3
No dla mnie to jest faul w ataku i takie coś nie powinno być gwizdane.
0
Igulec łamie Osake i gem po mecz
0
@Azi To oszukany ranking dla Osaki
2
@BartqRKO Japonka pomogła trochę w tym gemie
0
@mekston Mozliwe aczkolwiek ewentualne starcie z Sabalenką tez pewnie łatwe nie bedzie
1
Zawsze bawi ten Monty Williams.
0
Chyba najgorszy gem Osaki w tym secie.Dwie albo trzy piłki bardzo łatwe a jednak wyrzuciła.
1
Ale Iga wyciągneła tego gema wow.Gem który moze zmienic mecz.
0
Ależ babol Osaki przy tak łatwym fh
1
@michal26 Na tym poziomie decydują detale a tu jest lepsza Japonka
3
Osaka dwa gemy z rzędu do 0 przy swoim podaniu,wiele to mówi
0
@mekston Teraz musi wygrać gema Osaki
3
@Sysia11 Jeszcze grają przeciez xd
0
@Colon To prawda Colonie
0
Osaka dzisiaj pływa na tym korcie.Wszystko wchodzi soczyście.
0
@takisobiektos Biedny Lue.Znowu jego gwiazdor będzie odpoczywał w play offach
3
@Cvzx Nawet jesli to dzisiaj wygrywa sportowo i to Igi problem