1

@MesQueUnClub96 Ta co mam na avku ale w swoim prime Katie McGrath

3

Aj Paulo.


2

@MesQueUnClub96 Tylko mówie ze obecnie nie ma znaczenia miejsca w rankingu a rózwój Carlitosa i to by mógł grać często.

5

@MesQueUnClub96 Moze byc nawet 50 w rankingu a i tak bedzie jednym z faworytów w kazdym turnieju jaki istnieje

3

@macio_944 Widze ze lubi rozdawac herby więc takich ludzi tu trzeba

2

@macio_944 Czy myslisz ze on juz tu był?Jestes niemiły

3

@MesQueUnClub96 Bo Novak często miał easy drabinki

4

Trochę basketu w nocy i let's go Wolves.


1

@Popitek12 Musisz byc jak GOAT

2

@Sysia11 Raz zapalilem i próbowalem w technikum ale mi nie weszło i jakos nie ciągnie do tego.Wole zdrowy tryb życia.

4

@Jackazz Najgorsza jest na US Open

1

@Sysia11 Spokojnie Sysio

6

Fajnie ze to wyciągneła bo ewentualny 3 Garros z rzędu to by było mega osiagniecie.

3

No dla mnie to jest faul w ataku i takie coś nie powinno być gwizdane.


0

Igulec łamie Osake i gem po mecz

0

@Azi To oszukany ranking dla Osaki

2

@BartqRKO Japonka pomogła trochę w tym gemie

0

@mekston Mozliwe aczkolwiek ewentualne starcie z Sabalenką tez pewnie łatwe nie bedzie

1

Zawsze bawi ten Monty Williams.


0

Chyba najgorszy gem Osaki w tym secie.Dwie albo trzy piłki bardzo łatwe a jednak wyrzuciła.

1

Ale Iga wyciągneła tego gema wow.Gem który moze zmienic mecz.

0

Ależ babol Osaki przy tak łatwym fh

1

@michal26 Na tym poziomie decydują detale a tu jest lepsza Japonka

3

Osaka dwa gemy z rzędu do 0 przy swoim podaniu,wiele to mówi

0

@mekston Teraz musi wygrać gema Osaki

3

@Sysia11 Jeszcze grają przeciez xd

0

@Colon To prawda Colonie

0

Osaka dzisiaj pływa na tym korcie.Wszystko wchodzi soczyście.

0

@takisobiektos Biedny Lue.Znowu jego gwiazdor będzie odpoczywał w play offach

3

@Cvzx Nawet jesli to dzisiaj wygrywa sportowo i to Igi problem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?