Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos Brak słów
1
@takisobiektos To ostatni dzwonek na pokazanie ze zyje w tej serii
2
KAT tak narobił w gacie ze oddał 3 rzuty w połowe XD
1
@BartqRKO Szkoda ze nie wyrwali chociaz tego jednego meczu.Wiara ze teraz to odrobią to naiwność troche.
0
@BartqRKO Minnesota nie jest tak słaba jak wynik w tej serii ale niestety to on liczy sie najbardziej
1
@takisobiektos Szanuje i podziwiam jego umiejętności koszykarskie ale no nie mozna tak...przeciez on chce za kazdy kontakt faul
0
Dopiero pierwsza kwarta a Doncić zaraz chyba się rozpłacze xd
1
@takisobiektos No bez niej to Serbia to inna repka
0
@takisobiektos Gdzie Lady Bosković
0
Był szwagier Laporty..jak to brzmi XD
4
Ciekawe.
3
@MesQueUnClub96 Rafy nie ma więc juz nie ma sensu oglądać
16
Jedna z najlepszych przewrotek w historii a nie miała takiego hypu jak ta Ronaldo z Juve a była dużo trudniejsza.Strasznie niedoceniana bramka Bale'a. @mekston
0
@MesQueUnClub96 Moze jakis zakład dodi w serii Boston vs Dallas
2
@takisobiektos Mieli do ukąszenia to Miami
0
@takisobiektos Jak KAT dzisiaj nie trafi przynajmniej czterech trójek to oficjalnie staje się hejterem sympatycznego Karla
3
Nikt w historii NBA nie wrócił z wyniku 0:3 więc wiara w wilków raczej znikoma ale z drugiej strony ktoś musi kiedyś zrobić comeback.Dzis ostatni prawdopodobnie mecz w serii Dallas vs Wolves.
https://x.com/NBAonTNT/status/1795477445052703175
3
Juz widze jak Borussia promuje Greenwooda po czym po sezonie go sprzedaje za 100 baniek.
0
@MesQueUnClub96 Czy Hurkacz przejdzie pierwsze 3 rundy?
4
Wemby sigma.
4
Nowoczesna obrona w NBA
1
Jaylen Brown.
4
@zadafcb Fantastyczny JB
3
Cristiano z kolejną bramką u Arabów
https://x.com/nfcm23/status/1795176143609352227
3
Josef Bratan
0
@takisobiektos Houston tez miało pecha ze trafili na ere GSW
2
Zasady mu sprzyjały ale był genialny w Houston chociaż play offy często rozczarowanie.
3
@PatrychoO Koszulki Realu ciężko spieprzyc bo maja taka kolorystyke co dobrze ze sobą pasuje
0
@PatrychoO Smutek ze nie docenia się mniej znanych artystów ale takie prawo rynku,jest jak jest
0
@tristan87 W radiu nie słyszałes Tristanie?