Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ gem Zvereva i wraca Niemiec w wielki stylu
0
@Colon Ciezko 0;40
2
Rafa dziś przy siatce w prime
1
Tenis w pigułce bym powiedział.Sasza po raz pierwszy traci podanie w tym meczu.
0
@mekston Niestety tak
2
Ależ Rafa wyjął tego gema bo już mogło być po drugim secie
0
@Emhyr No nie bo Guler ma 6 bramek w la lidze a Yamal 5 z tym ze Hiszpan ma 2000 minut a Turek z 300
2
@Emhyr To są porównania w stylu Gulera do Yamala
2
@takisobiektos Jesli zdobędzie tytuł troche zejdzie z niego presja.Wiele razy nie radził sobie chyba ze względu na oczekiwania
0
Tatum wykręci ładny wynik na koniec kariery
2
Sasza chyba lepiej serwuje obecnie niz przed kontuzją.Chyba jeden z najbardziej stabilnie serwujących obecnie zawodników.
2
@Popitek12 Nikt mu tego juz nie odbierze,mistrz olimpijski
1
Swoją droga ciekawe gdyby nie kontuzja Saszy to może już by miał jakiegoś szlema na koncie
1
@Colon I tak wszyscy wiadomo na kogo czekają...książe z Majorki za kilka godzin.
0
No ten poster był potężny.
3
Garnacho z golem sezonu w Premier League.
5
@BartqRKO Chwalilem KATA po meczu z Denver...
0
@Pontus Tragiczne są koncówki Wilków
0
@BartqRKO I w obu pewnie sweep
5
I chyba również seria na zachodzie się kończy.Zarówno Dallas jak i Boston prowadzą 3:0.Pod względem emocji trochę marne te finały względem poprzednich lat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Comentateiro Toni Kroos na asystenta Flicka?
2
Nie ma jeszcze potwierdzeń ale by było to ciekawe.
0
@MesQueUnClub96 To juz chyba czwarty raz dzis
1
@macio_944 Mysle ze vegeta akurat tutaj nie ma sobie równych
1
@macio_944 A szybszą rączke mam Macio do twittów
9
Co on tu wymyślił xd
4
Hiszpan na spokojnie wchodzi w turniej.
0
Holy shit
0
@mekston Lewis Hamilton idzie się przebrac i go zastapi