Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Moze jakis zakład dodi w serii Boston vs Dallas
2
@takisobiektos Mieli do ukąszenia to Miami
0
@takisobiektos Jak KAT dzisiaj nie trafi przynajmniej czterech trójek to oficjalnie staje się hejterem sympatycznego Karla
3
Nikt w historii NBA nie wrócił z wyniku 0:3 więc wiara w wilków raczej znikoma ale z drugiej strony ktoś musi kiedyś zrobić comeback.Dzis ostatni prawdopodobnie mecz w serii Dallas vs Wolves.
https://x.com/NBAonTNT/status/1795477445052703175
3
Juz widze jak Borussia promuje Greenwooda po czym po sezonie go sprzedaje za 100 baniek.
0
@MesQueUnClub96 Czy Hurkacz przejdzie pierwsze 3 rundy?
4
Wemby sigma.
4
Nowoczesna obrona w NBA
1
Jaylen Brown.
4
@zadafcb Fantastyczny JB
3
Cristiano z kolejną bramką u Arabów
https://x.com/nfcm23/status/1795176143609352227
3
Josef Bratan
0
@takisobiektos Houston tez miało pecha ze trafili na ere GSW
2
Zasady mu sprzyjały ale był genialny w Houston chociaż play offy często rozczarowanie.
3
@PatrychoO Koszulki Realu ciężko spieprzyc bo maja taka kolorystyke co dobrze ze sobą pasuje
0
@PatrychoO Smutek ze nie docenia się mniej znanych artystów ale takie prawo rynku,jest jak jest
0
@tristan87 W radiu nie słyszałes Tristanie?
0
Tego 1 to nawet nie znam XD
1
@fart Emocjonalnie mocny mecz ze wzgledu na Kyriego
1
Młodziutki Kyrie vs Boston
4
@barcelonaLM Igrzyska i debel z Carlosem tez bedzie emocjonalny.Troche jak ojciec i syn.
6
Dał ile mógł ale to za mało na Zvereva.Sasza w następnej rundzie.W sumie całkiem dobry mecz do oglądania.
1
Zverev łamie i juz mozna powiedziec o krok od awansu do dalszej fazy.
4
@VegetaPolska Oczywiscie ze SA
1
@mekston @barcelonaLM To jego najlepszy mecz chyba na maczce w tym roku i z takim rywalem
0
Za łatwo był oddany ten gem przy 5:4.Szkoda ze wtedy Rafa nie ryzykował mocniej.
0
@Colon Rafa nie wytrzyma tyle na korcie
3
@MesQueUnClub96 Pomysł był dobry ale wykonanie juz lipne
0
Jesli Sasza przegra tego seta to wlasnie przez taką decyzje XD
1
Szkoda fest tego gema przy 5:4.Ewentualne 2:0 dla Saszy będzie trochę wyrokiem dla Rafy.